skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Je nádherným a jemným zhmotněním Světelné Lásky, jež rozechvívá Jedinečné vibrace, jež obestírají Posvátný prostor, v němž tvořím. Ve vnoření do průzračně plynoucích skvostů Andělské říše Tvořím Osobní Andělské obrazy, které nesou Jedinečná Poselství, Bohatství a Obdarování Božského Světla pro Vaše Duše.

Osobní Andělský Obraz si můžete objednat pro sebe, nebo své blízké. Rovněž je možné stvořit Andělský obraz pro Rodinu, Domov, pracovní Prostor. Při objednání prosím uveďte jméno a příjmení pro koho je určen, můžete uvést i datum narození (mnohdy to není nutné) neboť naše Duše se Nekonečně rozprostírají mezi časy  J Jestliže toužíte do Vašeho Obrazu vložit nějaký svůj Záměr, tak jej rovněž připište a jestli cítíte, že chcete nechat její Tvoření volně v Pospolitosti Všeho proudit tak nemusíte psát nic.

Zrození Osobního Obrazu je Děj, který obvykle trvá několik dnů, ale i týdnů a jeho Tvoření je Čistým, Trpělivým a Láskyplným Procesem, kterým jsem vedena.

Za jak dlouho bude hotový, nemohu ovlivnit. Každý Osobní Obraz začínám Tvořit v okamžiku, kdy se rozezní ty správné vlny, probouzející Jedinečný projev, který Oživuje právě „Vaše“ kouzelné tóny Světelné Lásky, které jsou vloženy do Obrazu. Ve správný okamžik, dokonalé načasování, Připravenost a Zralost se Vše začne dít a zrovna tak se i s Vaším Obrazem setkáte. S Vděčností tvořím Osobní Andělské Obrazy pro Vaše Duše, celé Rodiny, pracovní Prostory a mnoho za to Děkuji.

Osobní Andělský obraz obvykle maluji suchými pastely na kvalitní papír, dodávám jej v paspartě, a tedy jej stačí „jen“ pověsit.

Při objednání Osobního Obrazu je třeba zaplatit zálohu 500,-Kč., která Vám bude odečtena z konečné částky.

Možné rozměry Osobního Andělského Obrazu a ceny:

A3-1200-1500Kč. +200,-skleněná pasparta

A2- 1700-2400Kč. +250,-skleněná pasparta

V případě vašeho zájmu o Osobní svíčku/obraz/šperk mě prosím kontaktujte na info@pramensvetla.cz

Back To Top