skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Tvořím v synchronických vlnách Světla, jemné laskavosti té nejněžnější Andělské péče bezpodmínečné Lásky v propojení s celým Živým Vesmírem, Přítomnosti Andělů, Archandělů a mnoho Bytostí Lásky v sounáležitém spojení s Duší člověka, pro kterého zpod mých dlaní rozkvétá zobrazení Anděla, který je vždy Ojedinělý, přinášející překrásné Božské energie v Plnosti mnoha Darů, jak právě člověk, pro něhož splynul, potřebuje.

Jako jemný opar Božského Slunce se rozptyluje jejich Poselství, které zahaluje Bytost, již náleží svým Obdarováním, prostupuje Vědomí, Srdce a v Síle Souladu podporuje naše kroky v Nejvyšší Moci našich Duší.

Šperky jsou dokonalými Průvodci, které na svých cestách můžeme mít stále s sebou a Vědomě čerpat jejich posilňující Dary Lásky, Vědění, Moudrostí kdykoliv toužíme.

Tvoření Osobního šperku je pracný proces na několik dní i týdnů, v němž dochází k pozvolnému, pomalému, pokojnému, klidnému plynutí energií přinášející okouzlující Požehnání, jež se do nich vlévá a z něhož tvořím.

Nemohu ovlivnit, kdy se rozezní ty správné vlny, probouzející Jedinečný projev, který Oživuje právě „Vaše“ kouzelné tóny pro stvoření Vašeho Anděla. Ve správný okamžik, dokonalé načasování, Připravenost a Zralost se Vše začne dít a zrovna tak se i s Vaším Andělem setkáte.

Osobní Andělský Šperk si můžete objednat pro sebe, nebo své blízké. Při objednání prosím uveďte jméno a příjmení pro koho je určen, můžete uvést i datum narození (mnohdy to není nutné) neboť naše Duše se Nekonečně rozprostírají mezi časy. Jestliže toužíte do Vašeho Šperku vložit nějaký svůj Záměr, tak jej rovněž připište a jestli cítíte, že chcete nechat jeho Tvoření volně v Pospolitosti Všeho proudit tak nemusíte psát nic.

Je možné mít svůj Jeden Osobní Andělský šperk a současně jich lze mít několik, v souvislosti s měnícími se potřebami a fázemi našich Životů přijde vždy Jedinečná Síla pro Božské Záměry našich Duší skrze Andělské Osobní šperky na míru.

Osobní Andělský šperk maluji kvalitními barvami, do galvanizovaného lůžka ve tvaru kruhu, či srdce. Závěrečnou úpravou je zalití šperku do Křišťálové pryskyřice. Zavěšeny jsou na přírodní kůži, která je barevně sladěná se šperkem, nebo řetízku.

V případě vašeho zájmu o Osobní svíčku/obraz/šperk mě prosím kontaktujte na info@pramensvetla.cz

Back To Top