fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Tvořím jej v synchronických vlnách jemné laskavosti Andělů, v propojení s celým Živým Vesmírem, v sounáležitém naladění s Duší člověka, pro kterého zpod mých dlaní rozkvétá Anděl, který je vždy ojedinělý.

Přináší překrásné Božské energie v mnoha podobách darů, jak právě člověk, pro něhož splynul, potřebuje. Jako jemný opar Slunce se rozptyluje osobním prostorem člověka, jemuž náleží. Prostupuje vědomí, srdce, tělo a podporuje vytváření synchronie.

Šperky jsou dokonalými průvodci, které na svých cestách můžeme mít stále s sebou a vědomě čerpat jejich posilňující dary kdykoliv toužíme.

Tvoření Osobního šperku je pracný proces na několik dní i týdnů, v němž dochází k pozvolnému, pomalému, pokojnému, klidnému plynutí energií přinášející okouzlující Požehnání, jež se do nich vlévá.

Nemohu a ani nechci ovlivňovat, kdy se rozezní ty správné vlny, probouzející Jedinečný projev, který oživuje právě „Vaše“ kouzelné tóny pro stvoření Vašeho Anděla.

Ve správný okamžik, dokonalém načasování, připravenosti, se vše začne dít a zrovna tak se i s Vaším Andělem setkáte.

Osobní Andělský šperk si můžete objednat pro sebe, nebo své blízké.

Je možné mít svůj jeden Osobní šperk a současně jich lze mít několik, v souvislosti s měnícími se potřebami a fázemi našich Životů přijde vždy Jedinečná síla pro Božské záměry našich Duší.

Osobní Andělský šperk maluji kvalitními barvami do galvanizovaného lůžka ve tvaru kruhu, či srdce. Závěrečnou úpravou je zalití šperku do křišťálové pryskyřice. Zavěšeny jsou na přírodní kůži, která je barevně sladěná se šperkem.

Cena za Osobní šperk je 1250-1450,-Kč.

Osobní Andělský šperk objednejte pro sebe, nebo své blízké na  info@pramensvetla.cz

Back To Top