skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Je Poselstvím do Vaší momentální Přítomnosti, ve kterém je pro Vás uvolněno mnoho nadčasového Vědění, Moudrosti, Pravd a Odpovědí pro Vaše rozmanité otázky. Je to setkání s Pravdou, která je Vaší Osobitou Sílou a Jedinečností Vašeho Života. Jestliže toužíte po Osobním Poselství skrze mě, odpovězte si na otázky, zda jste Připraveni Přijmout Skutečné Síly své Duše? Jste Připraveni vystoupit ze „své komfortní zóny“ zvyklostí, návyků, vzorců? Toužíte naplňovat svůj Jedinečný Záměr? Máte odvahu do toho jít?

Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, je možné mě kontaktovat. Poselství Přijímám z Vyšších sfér Andělů a předávám Jej ústně, přičemž si každý člověk sám zapisuje Vše potřebné.

Pokud se necítíte připraveni, nic se neděje, vše má svůj čas a zatím se zkuste propracovat dál.  Na pomoc, si můžete vzít rozmanité Průvodce z řad Svíček Archandělů a Čaker, Knih, Karet.

Vše co děláte, dělejte s Láskou k sobě, tak jak je Vám Přirozené a vlastní, současně ke všemu přistupujte s pravým Odhodláním a Nadšením. Inspirujte se druhými, ale Prvotně vnímejte sebe sama, jen tak jsou naše Cesty opravdu naše a funguje to!

V případě vašeho zájmu  o Osobní poselství mě prosím kontaktujte na
tel.: 775 029 666, nebo pramensvetla@seznam.cz

Back To Top