fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Andělské svíčky Setkání

Půvabně jemné, a přesto velmi silné energie Posvátného kruhu lásky Stvořitele a jeho Nejvyšší podpory procházejí všemi svíčkami z této kolekce.

Jsou pochodní Světla, která v nás aktivuje Boží jiskru a vede nás k niternému pokladu uvnitř nás samých.

Tvořeny ze záměrů Světla jsou mostem k průzračným energiím Tady a Teď.

Každá Svíčka Setkání je okouzlující, výjimečná, jedinečná, oslavující Božství každého z nás.

První ze svíček Setkání spatřily světlo světa v období, kdy na mém srdci v šátku spával nejmladší syn. V obklopení něžných Andělů, ve výsostně ryzích frekvencích jemného světa, jaké jen v blízkosti čerstvě narozených dětí mohou být, se rozezněly první tóny pro jejich zhmotnění.

Kolekci těchto svíček obvykle nemívám skladem, ale tvořím je až po vaší objednávce v dokonale namíchaném koktejlu energií pro každého z nás, a přesto pro každého jedinečně.

Obzvláště u svíček Setkání prosím vnímejte obrázky jen jako ilustrační, neboť elixíry Andělů se skrze ně rozprostírají vždy velmi jedinečně.

 

Jak svíčku Setkání vybrat?

Svíčky Setkání pracují do hloubky a jen při samotném ladění na tu či onu vás to povede přesně k té, kterou právě potřebujete. Můžete cítit volání jedné, ale rovněž je možné kombinovat je jak s dalšími svíčkami z této kolekce, tak i s jakýmikoliv svíčkami z celé mé nabídky.

Zobrazuji všech 5 výsledků

Back To Top