fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Ručně malované svíčky Archandělů přinášejí blahodárné frekvence síly, podpory, útěchy, léčení a naděje. Pracují v hloubce, v mnoha vrstvách, v souladu s potřebami a záměry naší Duše.

Posilují naše napojení do jemných světů a otevírají nás jejich přímé pomoci.

Jejich posláním je obnova harmonie v různých oblastech našeho života  – podle konkrétní svíčky.

Jsou čistou Sílou pro každodenní okamžiky našeho Života, podporou pro rituály, meditace, modlitby, obřady i mnoho dalších příležitostí. Obestírají nás Světlem a rozechvívají struny Andělské péče.

Archandělské svíce nabízím již  druhé desetiletí a za tu dobu si získaly velikou oblibu pro to, co umí.

Staly se průvodkyněmi mnoha životních událostí tisíců lidí – od prvotního nádechu až po poslední výdech – a vše mezi tím.

Jejich čistý svit nás zahaluje frekvencemi Světla, které skrze ně jako živé vibrace protékají a rozptylují dary, které se tiše vlévají do rovin našeho bytí, které potřebují láskyplné hojení.

Jak vybrat tu pravou svíčku?

 • Svíčku pro sebe či své blízké nejlépe vyberete svým srdcem.
 • Nalaďte se do svého nitra a intuitivně vybírejte, které svíčky vás osloví a rezonují s vámi v souladu s vaší momentální životní situací.
 • Svíčky nejlépe vybírejte ještě dřív, než si přečtete jejich popisky a budete výběr zvažovat rozumem.
 • Více o výběru svíček se dočtete zde.

Mohou se svíčky kombinovat?

 • Může vás oslovit jedna či několik svíček současně. Jejich energie se vzájemně prolínají, vyvažují se a harmonicky spolu spolupracují.
 • V jednom období (i v jednom okamžiku) je možné čerpat podporu několika svíček z celé mé nabídky současně.

Jak k nám svíčky promlouvají?

 • Poselství z jemněhmotných světů může přicházet rozmanitou formou a různými způsoby a právě tak, jak se to děje, to je v pořádku.
 • Archandělé s vámi budou komunikovat skrze plamínek svíčky, ale i přes způsob jejího hoření. Oheň se může doslova roztančit a rozpohybovat. Plamínek může být velký i malý (což je dané tím, jak intenzivně svíčka pracuje) a v souladu s tím je proměnlivá i délka hoření, i přesto, že materiálem a velikostí jsou svíčky shodné.
 • Svíčka vám může nepřetržitě hořet 4-6 dnů a nocí (jak mám já i mnoho dalších lidí vyzkoušené), ale právě tak může jít i o velmi intenzivní děj, kdy pracuje mnohem rychleji a během pár hodin vám předá veškerou svoji energii.
 • Svíčky pracují nejen ve spirituální rovině, kde vyživují naši Duši, ale i v osobním – fyzickém poli a těle. Hojivé se frekvence vlévají do našeho těla a velmi vydatně podporují uzdravení veškerých nemocí a zranění.
 • Velmi úspěšně tyto svíčky používá velká řada léčitelů pro přímou práci s klienty, při výrobě různých léčivých směsí i při své další práci, kdy svíčky významně posilují jak samotné stahování léčivých receptur či otevření Čistého Božího vedení, tak posilují i samotný děj uzdravení.

Přijde mi svíčka právě taková, jako je na obrázku?

 • Každá svíčka z mé dílny je originální, ručně domalovávaná a její finální podoba je proměnlivá. Celý děj je vedený mnohem hlubší moudrostí, než já sama mohu dohlédnout, natož abych jej slovy dokázala pojmenovat.
 • Barevné tóny i detaily kresby se průběžně mění v synchronii s Celkem, ale i s potřebami člověka, pro kterého je určena. A přestože předem netuším, pro koho je právě ta či ona svíčka, v kvantovém poli tato informace již je a v souladu s ní je svíčka otevřeným portálem obrovských darů člověku, pro kterého přišla.
  • Poněvadž jde o detailní ruční práci, tak předpokládejte, že svíčka nebude naprosto stejná, jako je na obrázku. Je také možné, že ne vždy budou svíčky dostupné ve všech variantách.

Zobrazuji všech 11 výsledků

Back To Top