fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Ručně malované svíčky Archandělů přinášejí blahodárné frekvence síly, podpory, útěchy, léčení a naděje. Pracují v hloubce, v mnoha vrstvách, v souladu s potřebami a záměry naší Duše.

Posilují naše napojení do jemných světů a otevírají nás jejich přímé pomoci.

Jejich posláním je obnova harmonie v různých oblastech našeho života  – podle konkrétní svíčky.

Jsou čistou Sílou pro každodenní okamžiky našeho Života, podporou pro rituály, meditace, modlitby, obřady i mnoho dalších příležitostí. Obestírají nás Světlem a rozechvívají struny Andělské péče.

Archandělské svíce nabízím již  druhé desetiletí a za tu dobu si získaly velikou oblibu pro to, co umí.

Staly se průvodkyněmi mnoha životních událostí tisíců lidí – od prvotního nádechu až po poslední výdech – a vše mezi tím.

Jejich čistý svit nás zahaluje frekvencemi Světla, které skrze ně jako živé vibrace protékají a rozptylují dary, které se tiše vlévají do rovin našeho bytí, které potřebují láskyplné hojení.

Jak vybrat tu pravou svíčku?

 • Svíčku pro sebe či své blízké nejlépe vyberete svým srdcem.
 • Nalaďte se do svého nitra a intuitivně vybírejte, které svíčky vás osloví a rezonují s vámi v souladu s vaší momentální životní situací.
 • Svíčky nejlépe vybírejte ještě dřív, než si přečtete jejich popisky a budete výběr zvažovat rozumem.
 • Více o výběru svíček se dočtete zde.

Mohou se svíčky kombinovat?

 • Může vás oslovit jedna či několik svíček současně. Jejich energie se vzájemně prolínají, vyvažují se a harmonicky spolu spolupracují.
 • V jednom období (i v jednom okamžiku) je možné čerpat podporu několika svíček z celé mé nabídky současně.

Jak k nám svíčky promlouvají?

 • Poselství z jemněhmotných světů může přicházet rozmanitou formou a různými způsoby a právě tak, jak se to děje, to je v pořádku.
 • Archandělé s vámi budou komunikovat skrze plamínek svíčky, ale i přes způsob jejího hoření. Oheň se může doslova roztančit a rozpohybovat. Plamínek může být velký i malý (což je dané tím, jak intenzivně svíčka pracuje) a v souladu s tím je proměnlivá i délka hoření, i přesto, že materiálem a velikostí jsou svíčky shodné.
 • Svíčka vám může nepřetržitě hořet 4-6 dnů a nocí (jak mám já i mnoho dalších lidí vyzkoušené), ale právě tak může jít i o velmi intenzivní děj, kdy pracuje mnohem rychleji a během pár hodin vám předá veškerou svoji energii.
 • Svíčky pracují nejen ve spirituální rovině, kde vyživují naši Duši, ale i v osobním – fyzickém poli a těle. Hojivé se frekvence vlévají do našeho těla a velmi vydatně podporují uzdravení veškerých nemocí a zranění.
 • Velmi úspěšně tyto svíčky používá velká řada léčitelů pro přímou práci s klienty, při výrobě různých léčivých směsí i při své další práci, kdy svíčky významně posilují jak samotné stahování léčivých receptur či otevření Čistého Božího vedení, tak posilují i samotný děj uzdravení.

Přijde mi svíčka právě taková, jako je na obrázku?

 • Každá svíčka z mé dílny je originální, ručně domalovávaná a její finální podoba je proměnlivá. Celý děj je vedený mnohem hlubší moudrostí, než já sama mohu dohlédnout, natož abych jej slovy dokázala pojmenovat.
 • Barevné tóny i detaily kresby se průběžně mění v synchronii s Celkem, ale i s potřebami člověka, pro kterého je určena. A přestože předem netuším, pro koho je právě ta či ona svíčka, v kvantovém poli tato informace již je a v souladu s ní je svíčka otevřeným portálem obrovských darů člověku, pro kterého přišla.
  • Poněvadž jde o detailní ruční práci, tak předpokládejte, že svíčka nebude naprosto stejná, jako je na obrázku. Je také možné, že ne vždy budou svíčky dostupné ve všech variantách.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Back To Top