fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Jsou zázračné, kouzelné, jemné a dávají tolik prožitků, kolik ani není slov. Zážitky, vjemy, cítění uvnitř i vně, které tůňky lidských srdcí plní vděčností, těla pozvedávají do vyšších úrovní a myslí protkávají paprsky Světla a mnohého vědění – poselství od Andělů.

V tichu prolnutí i hmatatelných doteků Andělů přítomní lidé prožívají veliké dary.

Andělskými meditacemi provázím bezmála dvě desetiletí, a přesto jsem nikdy žádnou dopředu neměla napsanou, naučenou, připravenou – v tom je to pravé a ryzí kouzlo. V tom je jejich hluboká síla – síla jedinečného dění, která přichází a děje se, právě v přítomném okamžiku.

Přímo před mým zrakem se odvíjí děj, který je pokaždé jiný a vždy jedinečný. Není jediná meditace, která by byla stejná, neb pokaždé jsou potřeby přítomných lidí jiné.

Vidím nádherné obrazy Andělů a Světelných světů, které se nám v meditaci hebce otevírají a uvolňují tekoucí síly svých pečujících doteků, rozvíjejíce přede mnou ten nejkrásnější příběh, do něhož tiše proudí stovky a někdy tisíce Andělů. Vstupujíce do osobního prostoru přítomných lidí, v němž láskyplně pracují a s obrovskou oddaností o ně pečují, vytváří nádherně silné procesy, vzácné okamžiky přítomnosti, které lidé prožívají.

Mé mluvené slovo provází meditací, která je tím nejkrásnějším příběhem odvíjejícím se před mým zrakem a právě skrze svá slova nechávám proudit hebkost Andělů, která je tak živá, nádherná, dojímavá a slovy nepopsatelná.

Andělské meditace uskutečňuji tehdy, když je to Vyšším záměrem a tudíž je připraven energetický prostor, ve kterém, se, vše potřebné děje samo.

Jestliže vnímáte, že Vás cosi volá k tomu, abych Vás provedla Andělskou meditací, zaregistrujte tady se a jako první ode mě dostanete pozvání.

Cena za Andělskou meditaci je proměnlivá v závislosti na mnoha indiciích a uvádím ji spolu s pozvánkou.

Back To Top