fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

„Jsou tajemství ženské duše, které unese jen kruh jiných žen…
Jsou bolesti těla, které zotaví jen společenství sester…

Jsou hlasy našich předchůdkyň, které touží po vyslyšení…
Jsou ženské archetypy, o které se žena může opřít…“

Rituál v kruhu žen je darem v síle jednoho záměru, ve společném vlákně jednoho okamžiku léčivým nástrojem pro všechny společně, pro každou jedinečně.

Ženské kruhy, jimiž provázím, jsou vždy odrazem přítomných žen a jejich potřeb. Nevycházím z žádných plánů, nýbrž ryzí skutečnosti a proto je každé setkání jinak nádherné a hluboké. Odrážející potřeby celé skupiny žen a současně každé, jedné z nich, ve kterých propojuji tradiční síly rituálu s individuálními potřebami konkrétních žen.

Na skupinových rituálech je fascinující to, že nám uvolňují mnoho darů, které rozehrávají esence, které jsou probuzeny právě jen společenstvím jiných žen.

V síle spojení, ve vlákně jednotné vlny se to děje přirozeně.

Součástí kruhů je vždy prožitková meditace a rituálykteré spouštějí osvobozující a léčivé procesy mnoha našich úrovní, v nichž jsme objímané přítomnou sílou, která je požehnáním naší další cestě.

V Posvátné síle, v plynoucím Světle bezpodmínečného přijetí, blahodárné lásce, v bezpečí, důvěře, míru, intimitě a dochází k přerodu všeho, co má být.

Děj, který je více než zázračný,  mě plní vděčností a pro který, stejně jako mnohé ženy, které se účastní ženských kruhů, které pořádám, nenacházím slova.

Bez nadsázky pro Ženské kruhy platí totéž co pro Andělské meditace a mnoho slov, bych opakovala, a proto se můžete naladit tady.

Ženské kruhy uskutečňuji tehdy, když je to Vyšším záměrem, a tudíž je připraven energetický prostor, do něhož jsou ženy volány, ve kterém, se, vše potřebné děje přirozeně a samo.

Ženskými kruhy a rituály provázím v úctě a souladu s koloběhem Života, toho či onoho období, vnímajíce přirozeně proudící děje okolo nás, odrážejíc se uvnitř nás.

Jestliže Vás hlas Vaší duše vyzývá k prožitku na Ženském kruhu a meditaci, jimiž provázím, zaregistrujte se tady a jako první ode mě dostanete pozvání.

Cena za skupinový ženský kruh je proměnlivá v závislosti na mnoha indiciích a uvádím ji spolu s pozvánkou.

Back To Top