fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Napojení do světelného světa

Online meditace

Online meditace nám nabízí sílu skupinové meditace k nádhernému napojení do Světelného světa nezávisle na tom, kde se právě fyzicky nacházíme.

Posvátným prostorem těchto meditací protékají živé frekvence Světla, které nás zavinou do všudypřítomné vysokovibrační energie, kterou hmatatelně a v mnoha rovinách prožijete.

V meditaci se otevíráme velmi silným portálům, prožitkům a nádherným poselstvím, v nichž pulsuje Síla, která vše uskutečňuje, a provází nás.

Online meditace jsou průzračně čistým okamžikem prolnutí jemného světa s naším, za účasti mnoha desítek, někdy stovek či tisíců Bytostí Světla. Mnoho žen právě skrze tyto meditace prvně prožívá velmi silné okamžiky blízkosti Světelných Bytostí.

Dary těchto meditací můžete čerpat jak v samotný moment jejich děje, tak kdykoliv později vám vyhovuje (nemusíte být tedy v určený čas online, meditací můžete projít i později). Můžete se k nim i  vracet, neboť zůstávají uložené.

ilustrace-zena-energie

Otázky a odpovědi

Praktické informace

Stejně jako ostatní meditace, i Online meditace uskutečňuji tehdy, když je to Vyšším záměrem, a tudíž je připraven energetický prostor, ve kterém se vše potřebné děje samo.

Jak se připojit k Online meditaci – zvládnou to i technické antitalenty 🙂

Meditaci uskutečníme tím nejjednodušším způsobem, který se zároveň osvědčil jako nejlepší. Obzvlášť pro méně technicky zdatné ženy je tento způsob vhodný.

Propojovat se budeme přes Facebook, pro každou meditaci vytvářím konkrétní uzavřenou facebookovou skupinu. 

Jak se ukázalo, prostředí soukromé skupiny na Facebooku nabízí dostatek bezpečného prostoru a vytvoření kruhu vzájemnosti, a především skýtá velmi silný energetický přenos.

Bez profilu na Facebooku bohužel není technicky možné se meditace zúčastnit. Není ale ojedinělé, že si ženy vytvoří facebookový profil jen pro tuto příležitost. (Často jim s vytvářením profilu pomáhají kamarádky nebo děti. 🙂 )

Přesný návod na připojení najdete v pozvánce k meditaci, případně níže.

Jak na připojení k Online meditaci – technické podrobnosti

Nemusíte mít obavy, celý proces je velmi jednoduchý. 

  • Uzavřená skupina na Facebooku

Pro každou Online meditaci zakládám samostatnou soukromou skupinu na Facebooku, kde proběhne vysílání meditace. Do skupiny neuvidí nikdo kromě nás, kteří v ní budeme.

  • K připojení se k Online meditaci je třeba mít vlastní profil na Facebooku. 
  • Abych vás do uzavřené skupiny pro meditaci mohla přidat, je zapotřebí, abychom na Facebooku byly „přátelé“.  (Jinak není technicky možné, abych vás do skupiny přidala.)
  • Mě na Facebooku najdete snadno: jsem pod svým jménem – Radana Třešňáková. Pošlete mi žádost o přátelství.
  • Jakmile vám přátelství potvrdím, přidám vás do skupiny.
  • Do skupiny také vložím přesné instrukce k meditaci i to, zda/jak je třeba se připravit.
  • Ve skupině založím i společné vlákno, kde bude prostor pro sdílení a dotazy, na které budu živě odpovídat.

Každá uzavřená skupina zůstane nadále aktivní – jednak proto, abyste se mohly k Online meditaci kdykoliv vracet, a také proto, že se ukázalo, jak je sdílení prožitků mnohdy léčivé a důležité.

Pokud si přejete projít se mnou Online meditací, napište mi na radana@pramensvetla.cz. Až budu chystat další Online meditaci, dostanete pozvánku mezi prvními.

Jaká je délka Online meditace?

Online meditace obvykle trvá cca 3 hodiny (v případě potřeby samozřejmě můžete kdykoliv odejít a zase se přidat).

Meditaci si lze prožít kdykoliv později (nemusíte tedy být přítomna přímo v čase „přímého přenosu“, přestože tato možnost je nejlepší).

Jaká je cena Online meditace?

Cena za Online meditaci je proměnlivá (v závislosti na předpokládané délce, náročnosti přípravy atp.) a uvádím ji vždy spolu s pozvánkou. Obvykle se ale pohybuje v rozmezí 550–700 Kč. 

Přístup k meditaci vám zůstává napořád, můžete se k ní vracet a pouštět si ji opakovaně.

Jak se k Andělské meditaci objednat?

Jestliže vnímáte, že vás cosi volá k tomu, abych vás provedla Andělskou meditací, napište mi prosím na radana@pramensvetla.cz nebo přes kontaktní formulář a jako první ode mě dostanete pozvání.