fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Obřad, kterým se navracíme k sobě...

Osobní rituál pro ženy – na míru

„Rituál je obřad, který nás propojuje se silami Života, přírody, Vesmíru i s naší podstatou. Rituál je přechodem mezi jednotlivými etapami našeho života, v laskavosti uzavírá jednu část života a v úctě, radosti a pokoře podporuje náš přerod do etapy další.“

Rituál je Posvátným okamžikem, ve kterém se navracíme k sobě, uctíváme minulost a v bezpečném prostoru prožíváme a odevzdáváme vše, co nás k ní pojí. Zároveň se tak otevíráme novým možnostem a nádherným cestám Života.

Rituál sama sobě či svým blízkým ženám můžete dopřát jen tak, když to tak cítíte a toužíte se hýčkat. Můžete si ho také dopřát v krásných či náročných momentech své ženské cesty, tehdy vás zaplaví potřebnou sílou požehnání a vy si zvědomíte, co dál.

ilustrace-modry-andel-px124
ilustrace-andele-2-px12

Rituál může mít nejrůznější záměr – v souladu s vašimi potřebami.

Rituál vás nádherně opečuje, třeba když

Jaké rituály si můžete dopřát?

Rituály se silně ženskými tématy

…nebo jakýkoliv jiný rituál, v souladu s vašimi potřebami. Na záměru a obsahu se můžeme domluvit. Napište mi na radana@pramensvetla.cz.

Otázky a odpovědi

Praktické informace

Každý rituál vychází jak z jedinečných potřeb ženy, tak z vidění a nehmotného vedení, které se mi přirozeně v přítomnosti druhých otevírá a z něhož vycházím.

Sama jsem podporována kruhem svých duchovních průvodkyň, které mě při mé práci vedou a díky kterým jsem jako průvodkyně rituály unikátní.

Kde se rituály na míru konají?

Rituály provázím nejčastěji v přívětivém prostoru Duhové medicíny v Jičíně.

Jak rituál probíhá?

Osobní rituál dle vašich specifických potřeb zahrnuje moji několikadenní přípravu, jemné ladění se na vaše potřeby a vzájemnou komunikaci, během které se otevírá Posvátný prostor vašeho rituálu.

Prostor pro rituál, do něhož vstupujete, je očištěn a pro vás na míru připraven tak, aby vás prostředí a přítomné vibrace podpořily. Samotný rituál zahrnuje naladění, spočinutí a prožitkovou meditaci, ve které dochází k silným a velice léčivým procesům.

Po procitnutí z meditace procházíte cestou Osvobození, která je pro vás připravena, a fyzicky, vědomě jdete přes lávku od jedné etapy ke druhé.

Rituál završujeme v portálu, který nese frekvence vaší další, nové cesty. Celý děj potom ukotvujeme ve vašem těle i vědomí a vy se vibračně přenášíte do svého nového Života.

U všech rituálů lze také začlenit ženskou bylinnou napářku.

Délka a cena

Na osobní rituál si prosím vyhraďte cca 3 hodiny. 

Cena je individuální (v závislosti na místě, předpokládané délce rituálu, náročnosti přípravy atp.) a obvykle se pohybuje mezi 3000–4500 Kč.

Jestliže vás osobní rituál volá, napište mi na e-mail radana@pramensvetla.cz nebo přes kontaktní formulář, abychom se domluvily na jeho uskutečnění.

Jestliže vás osobní rituál volá, napište mi na e-mail radana@pramensvetla.cz, abychom se domluvily na jeho uskutečnění.