fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Podpora ve vlastní síle, rozhodnosti, odvaze...

Osobní poselství

Osobní Andělské poselství vás podpoří ve vlastní síle, rozhodnosti a odvaze. Posílí vás na cestě, otevře potřebné vhledy, poodkryje studnice vnitřních potenciálů a daruje vnuknutí při nerozhodnosti v nejrůznějších fázích života.

Je to setkání s Pravdou, která je vaší osobitou Sílou a Jedinečností.

Osobní poselství přichází v přítomnosti Archandělů, Andělů a mnoha dalších Bytostí Světla.

Nese mnoho nadčasového vědění, moudrosti a často i odpovědi na vaše otázky. Je to obvykle velmi silný děj, který rezonuje v mnoha vrstvách a já jej zachycuji i několik hodin.

Osobní poselství může přijít na svět za několik dnů, ale i týdnů a děje se nikoliv z mé, ale z Vyšší vůle, jeho tvoření proto nemohu nijak ovlivnit. Jestliže na něj spěcháte a přejete si jej mít v určitý termín, využijte prosím jinou formu pomoci Andělského světa – třeba svíčky.

(U každé svíčky je informace, která říká, s čím může svíčka pomoci, na visačce u každé svíčky je modlitba. U svíčky můžete meditovat, nechat „jen“ rozptylovat světlo, modlit se, prodýchávat bolavé roviny těla i duše, uvidíte samy, co vám přijde nejvhodnější.)

ilustrace-andele-1-px12-
ilustrace-andel-fialovy-px12-

Jestliže toužíte po Osobním poselství skrze mě, odpovězte si prosím na tyto otázky:

Vaše kladné odpovědi znamenají, že jste vnitřně připravena přijmout své Osobní Andělské poselství.

Poselství totiž nemusí být jen lichotivé, psané vznešenou řečí Andělů a cestou do obláčků vašeho osudu, ale přesně naopak. Může vám přinést vhledy v oblastech, které třeba „dusíte“ pod pokličkou a do kterých se vám nechce. Může vám přinést mnoho odpovědí, ale také mnoho práce, která je vaše a jen a jen vy máte potřebné nástroje k dalším krokům.

Nepracuji jako kartářka, která vám vyloží osud (který je stejně mylné vykládat, neboť cesty každého z nás jsou tvárné), ale pracuji v přímém napojení na Zdroj Světla, jehož záměrem je, aby paprsek Božství v prvotní a nádherné Síle čistě a jasně svítil. To je smyslem mé práce. To je smyslem Osobního poselství.

Pokud se necítíte připravena, nic se neděje, vše má svůj čas, zatím se zkuste propracovat dál. Na pomoc si můžete vzít třeba průvodce z řad Svíček Archandělů a čaker, knih či karet.

ilustrace-andel-oranzovy-px12-

Otázky a odpovědi

Praktické informace

Cena za Osobní poselství

Zpracování Osobního poselství stojí 1500–2000 Kč.

Jak vám Osobní Andělské poselství předám?

Poselství vám pošlu jako text ve Wordu.

K naladění potřebuji znát jméno, příjmení a datum narození. Je také možné uvést oblast života, se kterou byste ráda pracovala, témata, která toužíte pomocí Osobního poselství hojit.

Jak mohu Osobní Andělské poselství objednat?

Napište mi prosím na e-mail radana@pramensvetla.cz nebo přes kontaktní formulář. Záhy po přijetí zprávy se s vámi spojím a domluvíme se na podrobnostech.