fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Jsou tajemství ženské duše...

Ženské kruhy

„Jsou tajemství ženské duše, které unese jen kruh jiných žen. Jsou bolesti těla, které zotaví jen společenství sester.

Jsou hlasy našich předchůdkyň, které touží po vyslyšení.Jsou ženské archetypy, o které se žena může opřít.“

Ženský kruh je pro vás, pokud 

Ženský kruh je pro vás to pravé, když cítíte, že se ho „máte“ zúčastnit.

zeny-v-kruhu
ilustrace-zena-a-strom

Ženy po našem setkání odchází

Často ženy říkají: „to jsem přesně potřebovala,“ a ze síly, kterou v v Ženském kruhu objeví, čerpají ještě dlouho po jeho skončení.

Ženské kruhy, jimiž provázím, jsou vždy odrazem přítomných žen a jejich potřeb. Nevycházím z žádných plánů, nýbrž z ryzí skutečnosti, a proto je každé setkání jinak nádherné a hluboké.

Součástí Ženského kruhu je vždy prožitková meditace, ale také energeticky velmi silné portály a a rituály, který celý proces posilují a které spouštějí osvobozující a léčivé procesy na mnoha úrovních našeho života.

V Posvátné síle, v plynoucím Světle bezpodmínečného přijetí, v blahodárné lásce, v bezpečí, důvěře, v míru a intimitě dochází k přerodu všeho, co má být.

Pro každou z nás jsou v průběhu rituálu uvolňovány dary, které jsou probuzeny právě jen společenstvím jiných žen. V síle spojení, na vlně jednoty se to děje přirozeně.

Ženské kruhy jsou natolik zázračným dějem, že pro něj, stejně jako mnohé ženy, které jím prochází, nenacházím slova, ale vždy znovu mě plní hlubokou vděčností.

ilustrace-zeleny-andel

Otázky a odpovědi

Praktické informace

Ženské kruhy pořádám tehdy, když je to Vyšším (a a nikoliv mým) záměrem, a tudíž je připraven hluboce zázračný energetický prostor, do něhož jsou ženy volány a ve kterém se vše potřebné děje přirozeně a samo.

Zpravidla svolávám rituál ke slunovratu, k jarní rovnodennosti, k otevření portálu Nového roku, pro vědomé vložení semen svých záměrů v souladu s probouzejícím se jarem, Ženský kruh oslavující vnitřní i vnější sklizeň atd.

Kde se Ženské kruhy konají?

Ženskými kruhy obvykle provázím v přívětivém prostoru Duhové medicíny v Jičíně.

Jak Ženské kruhy probíhají?

Pro Ženské kruhy jsem nikdy neměla a a nemám předem daný harmonogram, nýbrž je pořádám tehdy, když slyším zvolání Země a Vesmíru. Tehdy, když je to Vyšším (a nikoliv mým) záměrem a je připravený hluboce zázračný energetický prostor, který nese nezaměnitelné a jedinečné dary.

V předmeditačním období procházím velikými ději, v v nichž jsem na Ženský kruh připravována, a z mnoha Posvátných hlasů vstřebávám paprsky vláken odvíjející vědění a vedení, které je v souladu s potřebami přihlášených žen.

Před samotným zahájením Ženského kruhu procházím ději, které z neviditelných rovin pracují a a otevírají pro ženy mocné procesy, které ženy mnohdy prožívají ještě před samotným fyzickým setkáním.

Prostor pro Ženský kruh připravuji několik hodin před jeho začátkem a jsou v něm ukotveny velmi silné, podpůrné, hojivé a transformační frekvence.

Je to pole stvořené tvůrkyní Života – Zemí, na němž se s velkou úctou pohybuji a pomocí krystalů, květin, vody, písku, semen, svící a mnoha dalšího tvořím prostor plný podpory, lásky, ticha, klidu, souznění, intimity, světla a hlubokého blaha.

Délka a cena Ženských kruhů

Cena za skupinový Ženský kruh je proměnlivá (v závislosti na místě, předpokládané délce, náročnosti přípravy prostoru atp.) a uvádím ji vždy spolu s pozvánkou, obvykle se ale pohybuje v rozpětí 600–950 Kč, na rituál si prosím vyhraďte cca 4 hodiny času.

Jak se k Andělské meditaci objednat?

Jestliže vnímáte, že vás cosi volá k tomu, abych vás provedla Andělskou meditací, napište mi prosím na radana@pramensvetla.cz nebo přes kontaktní formulář a jako první ode mě dostanete pozvání.