fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Nádherný dárek

Osobní Andělská svíčka

Každá Osobní Andělská svíčka je jedinečná, tvořená v hlubokém naladění na konkrétního člověka. Její práce pro vás začíná s prvním zažehnutím plamene.

Osobní Andělskou svíčku si můžete dopřát sami, je také nádherným dárkem pro člověka, kterého si přejete zahrnout andělskou péčí.

S potěšením skrze mne vzniklo také několik Osobních („párových“) Andělských svící pro snoubence ke svatbě či k výročí svatby. Skrze svíci pak (třeba přímo při obřadu) sestupuje světelné požehnání pro další společnou cestu.

Osobní Andělská svíčka působí na mnoha úrovních a protékají skrze ni živé vibrace Andělské říše. Je Zdrojem neuvěřitelné Síly, Podpory, Lásky, Pravdy, Léčení… Od všeho právě tolik, kolik Duše člověka, pro kterého je tvořena, potřebuje.

Osobní Andělská svíčka vám pomáhá otevřít se Boží pomoci a dovolit si ji přijmout. V dokonalé rovnováze je v ní vše právě tak, jak je třeba pro člověka, kterému je určena.

Tato kouzelná svíčka tvoří „most“ mezi naším Vědomím a Duší.

Skrze Osobní Andělskou svíčku, pokud (si) to dovolíte, přichází prozření, naladění na ni přináší odpovědi a hluboké vhledy. Intenzivně vás spojuje s Přítomností a inspiruje k rozhodnutím. Osobní Andělská svíčka podporuje vize a záměry, vycházející ze Světla Duše, z Lásky Srdce, z čisté existence naší Bytosti.

Svíčka působí ve všech oblastech vašeho života, které potřebují jemně obejmout a opečovat, vyladí je a započne s jejich hojením.

osobni-svicka-px126
osobni-andelska-svice-px127

Osobní Andělská svíčka

Osobní andělská svíčka je skvělým pomocníkem, pokud právě

andelska-osobni-svice-3-px127-

Jak s Osobní Andělskou svíčkou pracovat

Každá andělská svíčka je tvořena v hlubokém naladění na konkrétního člověka a její práce pro vás začíná s prvním zažehnutím plamene.

Až ji rozbalíte, chvilku ji držte v dlaních a poté přiložte k srdci. Zavřete oči a vnímejte její esence, současně jí posílejte energii svého srdce a celé bytosti. Naciťujte, jak se do sebe vzájemně vplétáte a ladíte se na sebe… v měkkosti, něžnosti, síle a dokonalém rytmu tvoříte nádherné propojení. Poté poděkujte všem vašim Andělům, díky kterým Jste tam, kde Jste, a díky kterým byla stvořena.

S láskou, vděčností a úctou ji zapalte a vnořte se do blahodárného svitu.

Při zapalování svíčky můžete (nahlas, nebo v duchu) formulovat svůj záměr, nebo ji můžete zapálit bez záměru, „jen“ pro podporu, očistu a jemnou péči.

Svým plamenem uvolňuje svíčka ryzí energii Světelných říší, jimž můžete „jen tak“ naslouchat, zapřádat s nimi tiché rozhovory, nechat se vést… nebo si dopřávat Světelnou koupel v paprscích, které vás obejmou požehnáním v meditaci, při modlení či rozjímání.

Zrovna tak můžete při jejím svitu dělat běžné věci, které vás baví, cokoliv, co cítíte, že právě potřebujete a vychází z vašeho srdce (ne rozumu), je to tak v pořádku a bude to fungovat.

Zapalujte ji při

Osobnii-andelska-svice-4-px127
Andelske-osobnii-svicky5-px128-1

Nešetřete si ji

Můžete naprosto vše, jen tuto svíčku nechtějte „šetřit“, naopak si ji dopřávejte! Proto byla stvořena, proto k vám přichází. Ne proto, aby se stala neživou okrasou, na kterou bude padat prach. Byla stvořena pro vás a vaše Božské Záměry, které svým jasem rozzáří, a ony pak dají do pohybu mnohé!

Nešetřete ji na někdy, ale nechte ji svobodně v souladu s vaší Duší pracovat. Přichází do vaší přítomnosti a pro tu je stvořena, kdyby měla být „na někdy“, nepřišla by nyní… A kdoví, „na někdy“ k vám třeba přijde úplně jiná svíčka.

Dovolte si hýčkání sebe samých a vyživujte se blahodárnou energií své Osobní Andělské svíce.

Každá svíčka je jiná, i její hoření je symbolické. Některá hoří klidně a tiše, jiná při hoření syčí a prská nebo lomozí při stékání vosku, který se slévá do nejroztodivnějších tvarů. I těch si můžete všímat, nesou silná poselství.

Vznik svíčky

Vznik andělské osobní svíčky je často dlouhý, mnoho hodin trvající proces. Při jejím tvoření se vždy hluboce ladím na konkrétního člověka a vkládám do ní poselství, která jsou mi sdělena.

Fotogalerie Osobních Andělských svíček

Do fotogalerie Osobních Andělských svíček můžete nahlédnout zde.

Otázky a odpovědi

Praktické informace

Jaké jsou rozměry Osobní Andělské svíčky?

Výška svíčky je 27 cm, její průměr 5 cm.

Jaká je cena za Osobní Andělskou svíčku?

Cena za Osobní Andělskou svíčku je 1250–1750 Kč, podle náročnosti jejího tvoření.

Jak mohu Osobní Andělskou svíčku objednat?

Napište mi prosím na e-mail radana@pramensvetla.cz nebo přes kontaktní formulář. Záhy po přijetí zprávy se s vámi spojím a domluvíme se na podrobnostech.