fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Chrám srdce

Vždy, když připravuji balíčky, je to tanec Světla, ve kterém dopadají zářící krystaly Andělské péče na Vše, co Vám do nich vkládám. Někdy Andělé tiše foukají své mírumilovné požehnání a jindy zase vydatně roztřpytí pořádně strhující energie, kterými balíčky nasytí.

Jak víte, tak v balíčcích ode mě nacházíte kromě toho, co si objednáte i rozmanité věci, svíčky, záložky, karty a kartičky, spolu se vzkazy navíc. To, co je do Vašich balíčků vloženo, aniž si objednáte přichází z šeptání Andělů, kterým naslouchám a přidávám i píšu právě to, co mi říkají…

Vím, že i když já sama neznám hlubší smysl tohoto počínání – tak Oni ano a to je podstatné. Velmi často mi píšete o tom, že svíčka, která byla navíc, ve Vás otevřela mnohé uvědomění, že Vám vzkaz mojí rukou psaný přinesl důležité cinknutí, že jste si vyložili karty, které jste v balíčku vůbec nečekali a přečetli si jasný symbol své další cesty. Mnoho krásného mi píšete. Jedno psaní je pro mě stejně důležité jako všechna ostatní a plna štěstí si tyto vzkazy od Vás moc ráda čtu.

Před pár dny mi přišlo výjimečné psaní, které mě naplnilo tak hlubokým dojetím, nesmírným úžasem a radostí, že jsem se rozhodla jej s Vámi sdílet. Četla jsem jej opakovaně s přáním, aby každý člověk našel zaměstnání, ve kterém bude tepat právě tak sounáležitá láska, plná nádherné lidskosti…

Abyste pochopili, tak jsem do balíku, který jsem posílala do Domu osobního rozvoje Maitrea v Praze, přidala jedné úžasné paní, se kterou objednávky vyřizuji svíčku. Na následujících řádcích se dočtete, jak se s ní rozhodla naložit.

💗💗💗

Dobrý den, laskavá paní Třešňáková,

moc Vám děkujeme za zaslané zboží, dnes k nám do obchůdku v pořádku dorazilo.

Velmi Vám děkujeme nejen za Vaši krásnou práci (je to radost takové zboží rozbalovat a chystat k prodeji), ale i za Vaši velkou laskavost a zaslaný dárek. Svíčka hojnosti je moc krásná. Zaujala nás nejen svou formou, ale i textem, kterým svíčku opatřujete. Přemýšleli jsme, jak se se svíčkami nejlépe setkat a rozhodli jsme se, že svíčku hojnosti společně rozžehneme zítra při našem setkání v Chrámu srdce (tak nazýváme místo, kde se všichni společně setkáváme).

Nejprve svíčku zapálíme pro hojnost celého domu, kde pracujeme a pak si ji bude moci každý vzít k sobě na jeden večer domů a setkat se s ní při svém vlastním rituálu a druhý den ji pak zase předá kolegovi, aby se s ní i on mohl hezky niterně setkat. Se svíčkou pro rok 2020 se setkáme stejně, ale to až v novém roce. Vaše práce tak přinese radost nám všem.

Je moc hezké, nechat se jen Vašimi slovy provázet a vnímat Světlo, Lásku a krásu, která je ve Vás přítomná. Je moc hezké, moci tu mít Vaši práci a vědět, jaké ruce ji tvořily. Děkujeme Vám za to….“

💗💗💗

💗 Cítíte ten nádherný tanec lásky, která se ze slov nese?

💗 Lásky hluboké, dávající, přijímající a bezpodmínečné?

💗 Vnímáte, jak tato paní cítí a koná svým srdcem?

Vědoma si toho, že to co daruje sobě i druhým zase přijde zpět – do chrámu jejího srdce.

Musím Vám upřímně říct, že když jsem dočetla, tak se mi třpytily oči šťastným dojetím – sama nevím, jestli z toho, jak se paní rozhodla, že se svojí svíčkou naloží nebo z toho, že v dnešním světě existuje zaměstnání, kde se lidé scházejí v Chrámu srdce, či proto jak jsem byla vděčná Andělům, že mi pověděli, ať svíčku do balíku přidám, anebo proto, kolik lidí svým nádherným vláknem Světla propojí nejprve společně a poté putovně každého jedinečně.

Přeji nám všem, abychom spočívali v Chrámu srdce se svými blízkými i uvnitř sebe sama.

Posílám objetí svého srdce…

S láskou,
Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články