fbpx
Nákupní košík

Obrozující děj planety

Žasnu, jaký poprask můj minulý článek způsobil. Fascinuje mě kolik lidí rozhoupal k tomu, aby začali jinak prát své oblečení a dělat další nezbytnosti, které jsou součástí našich Životů.

Jsem nesmírně vděčná, jakou vlnu mé videočlánek o praní vytvořil a kolik lidí se na ní veze.

Děkuji že jste se zapojili a sebe, svoji rodinu a naši planetu osovobozujete z agresivního řetězce, který nás tiše ničí.

Děkuji, že se spojujeme ve společném Záměru a vlastním přičiněním tvoříme obrovskou Sílu, kterou tepe obrovský rytmus Života a touha Žít.

Být na planetě Zemi a vidět své děti a jejich děti růst, pracovat, tančit na rozkvetlých loukách, nasluchat šepotu stromů, zurčení studánek, milovat se a objímat s těmi na kterým nám záleží je Darem, který není samozřejmý a nevyčerpatelný.
Je projevem pra-základní esence Života, která vlévá tvůrčí a hybnou energii do našich prožitků. Je to však tatáž energie, která je ve svém samotném základu lidstvem poškozena.
Potřebuje naši další a další Vědomou péči, něhu, výživu, aby se uvolnil regenerační proces do rovin, které to potřebují.
Tento proces potřebuje, aby se zapojilo co nejvíce lidí.

Od chvíle co jsem zveřejnila video a napsala článek o praní se dalo velmi mnoho do pohybu a mě plní velká vděčnost.
Nestalo se to samo, Vy jste to dali do pohybu!
Naše společné síly probudily vlny, které jsou součástí obrozujícího děje naší planety, které od nás vděčně přijímá a jsou pro ni hojivým balzámem.
Děkuji za upřímnou sílu Vašich srdcí a zapojení se do záchrany svým vlastním přičiněním.

Probudili jste soucit, který otevírá sounáležité cesty k Matce Zemi a vytváří jemný cit, díky kterému mnohé nemůžeme dělat tak jako dřív, neboť si uvědomujeme víc než dřív…
Díky vašemu Uvědomění můžete běžné každodenní potřeby Života dělat v jemnosti, aniž by za Vámi zůstavaly katastrofické stopy agresivní energie v podobě pracího prášku, šamponu, nebo igelitového pytlíku.
Můžete Vědomě uvolňovat vysoké frekvence Lásky, které celý děj energeticky podpoří.

Ráda bych Vám řekla, že je úžasné jakou vlnu jsme společně probudili a je potřebné, abychom o ni dál pečovali, aby rostla, sílila a uvolňovala další a další zářící vibrace, které jsou lékem naší Zemi.
Je důležité, abychom svoji Vědomou pozorností sytili energii této probuzené vlny a udržovali jasné vibrace Světla, které jsou současně inspirací dalším, kteří nás budou následovat.

Je potřebné a naši existenci ovlivňující, abychom na této cestě vystoupili ze svého pohodlíčka a po léta vytvořené návyky a vzorce jimiž jsme prosáklí a ničí naše těla i Zemi měnili dál a dál.
Je potřebné neustrnout.

Probuzená vlna potřebuje výživu našeho jasného Záměru, kterým pulsují dynamické vibrace Života.

Od okamžiku, kdy jsem zveřejnila poselství Matky Zěmě každý okamžik cítím probuzenou sílu-Nás obyčejného lidu a jsem moc šťastná, že se spojujeme v sounáležitý Celek.

Děkuji Vám za všechny úžasné zpětné vazby a děkuji, že jste součástí.

Děláte víc, než si myslíte a víc, než Vám slovy dokážu vyjádřit.

S Láskou Děkuji za naši Zemi.

Vyhledávání

Sociální sítě

Další články