fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Obrozující děj planety

Žasnu, jaký poprask můj minulý článek způsobil. Fascinuje mě kolik lidí rozhoupal k tomu, aby začali jinak prát své oblečení a dělat další nezbytnosti, které jsou součástí našich životů. Jsem nesmírně vděčná, jakou vlnu mé videočlánek o praní vytvořil a kolik lidí se na ní veze.

Děkuji že jste se zapojili a sebe, svoji rodinu a naši planetu osvobozujete z agresivního řetězce, který nás tiše ničí. Děkuji, že se spojujeme ve společném záměru a vlastním přičiněním tvoříme obrovskou sílu, kterou tepe obrovský rytmus Života a touha žít.

Být na planetě Zemi a vidět své děti a jejich děti růst, pracovat, tančit na rozkvetlých loukách, naslouchat šepotu stromů, zurčení studánek, milovat se a objímat s těmi, na kterým nám záleží je darem, který není samozřejmý a nevyčerpatelný.

Je projevem pra-základní esence Života, která vlévá tvůrčí a hybnou energii do našich prožitků. Je to však tatáž energie, která je ve svém samotném základu lidstvem poškozena. Potřebuje naši další a další Vědomou péči, něhu, výživu, aby se uvolnil regenerační proces do rovin, které to potřebují. Tento proces potřebuje, aby se zapojilo co nejvíce lidí.

Od chvíle, co jsem zveřejnila video a napsala článek o praní, se dalo velmi mnoho do pohybu a mě plní velká vděčnost. Nestalo se to samo, Vy jste to dali do pohybu! Naše společné síly probudily vlny, které jsou součástí obrozujícího děje naší planety, které od nás vděčně přijímá a jsou pro ni hojivým balzámem. Děkuji za upřímnou sílu Vašich srdcí a zapojení se do záchrany svým vlastním přičiněním.

Probudili jste soucit, který otevírá sounáležité cesty k Matce Zemi a vytváří jemný cit, díky kterému mnohé nemůžeme dělat tak jako dřív, neboť si uvědomujeme víc než dřív…
Díky vašemu uvědomění můžete běžné každodenní potřeby života dělat v jemnosti, aniž by za Vámi zůstávaly katastrofické stopy agresivní energie v podobě pracího prášku, šamponu, nebo igelitového pytlíku. Můžete vědomě uvolňovat vysoké frekvence lásky, které celý děj energeticky podpoří.

Ráda bych Vám řekla, že je úžasné jakou vlnu jsme společně probudili a je potřebné, abychom o ni dál pečovali, aby rostla, sílila a uvolňovala další a další zářící vibrace, které jsou lékem naší Zemi.

Je důležité, abychom svoji Vědomou pozorností sytili energii této probuzené vlny a udržovali jasné vibrace Světla, které jsou současně inspirací dalším, kteří nás budou následovat.

Je potřebné a naši existenci ovlivňující, abychom na této cestě vystoupili ze svého pohodlíčka a po léta vytvořené návyky a vzorce, jimiž jsme prosáklí a ničí naše těla i Zemi měnili dál a dál. Je potřebné neustrnout.

Probuzená vlna potřebuje výživu našeho jasného záměru, kterým pulsují dynamické vibrace Života.

Od okamžiku, kdy jsem zveřejnila poselství Matky Země každý okamžik cítím probuzenou sílu nás, obyčejného lidu a jsem moc šťastná, že se spojujeme v sounáležitý celek.

Děkuji Vám za všechny úžasné zpětné vazby a děkuji, že jste součástí. Děláte víc, než si myslíte a víc, než Vám slovy dokážu vyjádřit.

S láskou děkuji za naši Zemi.
Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články