fbpx
Nákupní košík

Andělská Meditace

V jako křišťálovém zrcadle mi s menším, či věším předstihem bývá zviditelněno který Den má být uskutečněna Meditace a to mi je Svaté, neboť vím, že Všechny Síly Nebe a Země jsou dokonale zesynchronizovány a na určeném místě je vytvořen velmi silný Posvátný prostor, v němž pro Přítomné dochází k mnoha a mnoha Požehnání.

Zaplavena nesmírnou Vděčností provádím Přítomné Meditací, Rituály v nesmírně Jedinečném plynutí, v němž je přítomno Nekonečno Bytostí Lásky, Andělů, Archandělů a dalších, jimiž jsem vedena.

Prostorem Andělé Země a Nebe rozptylují nejvzácnější esence, jimiž v nesmírné Lásce prostupují Přítomné lidi, kteří se setkávají se “svými” Anděly a dalšími duchovními Průvodci a prožívají nevyslovitelné okamžiky.

Letošní poslední Meditace se uskutečnila 22.12.2018. Byla hluboká a vyjímečná. Tisíce Andělů nám všem darovalo Prožitky Nesmírných a slovy Nesdělitelných Darů v nichž jsme společně v Ženském kruhu prošly Posvátnou Cestou.

Otevřely jsme se Jedinečnému Bohatství, Setkaly s neuvěřitelnými Zázraky a s úžasem Prožívaly každý okamžik v němž jsme přetékaly Vděčností za to, “co je možné prožít

Element ohně nám vykouzlil překrásné Bytosti, které se roztančily v křišťálové vodě, na jejíž hladině se zrodila dynamická Síla ohnivé Moci.

Po Očiště a překrásných Rituálech jsme Uctily Obrozené Slunce, Otevřely se Jeho Síle, umožnily, aby se rozzářilo skrze nás a Přijaly vodu z Posvátných pramenů, nesoucí Božské vibrace Lásky.

S hlubokou pokorou v Lásce Děkuji za Vše co mi a nám Všem bylo umožněno prožít.

Radana Flavema Chariel

Vyhledávání

Sociální sítě

Další články