fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Andělská Meditace

Jako v křišťálovém zrcadle, mi s menším, či věším předstihem, bývá zviditelněno, který den má být uskutečněna meditace a to mi je svaté, neboť vím, že všechny síly Nebe a Země jsou dokonale zesynchronizovány a na určeném místě je vytvořen velmi silný posvátný prostor, v němž pro přítomné dochází k mnoha a mnoha požehnání.

Zaplavena nesmírnou vděčností provádím přítomné meditací a rituály v nesmírně jedinečném plynutí, v němž je přítomno nekonečno bytostí lásky, andělů, Archandělů a dalších, jimiž jsem vedena.

💗💗💗

Andělé Země a Nebe rozptylují prostorem nejvzácnější esence, jimiž v nesmírné lásce prostupují přítomné lidi, kteří se setkávají se „svými“ Anděly a dalšími duchovními průvodci a prožívají nevyslovitelné okamžiky.

💗💗💗

Letošní poslední meditace se uskutečnila 22. 12. 2018 a byla hluboká a výjimečná. Tisíce Andělů nám všem darovalo prožitky nesmírných a slovy nesdělitelných darů, v nichž jsme společně v ženském kruhu prošly posvátnou cestou.

Otevřely jsme se jedinečnému bohatství, setkaly s neuvěřitelnými zázraky a s úžasem prožívaly každý okamžik v němž jsme přetékaly vděčností za to, „co je možné prožít“ 💗.

Element ohně nám vykouzlil překrásné bytosti, které se roztančily v křišťálové vodě, na jejíž hladině se zrodila dynamická síla ohnivé moci.

Po očistě a překrásných rituálech jsme uctily obrozené slunce, otevřely se jeho síle, umožnily, aby se rozzářilo skrze nás a přijaly vodu z posvátných pramenů, nesoucí božské vibrace lásky.

 

S hlubokou pokorou v lásce děkuji za vše, co mi a nám všem bylo umožněno prožít.

S láskou,
Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články