fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Andělská Meditace

V jako křišťálovém zrcadle mi s menším, či věším předstihem bývá zviditelněno který Den má být uskutečněna Meditace a to mi je Svaté, neboť vím, že Všechny Síly Nebe a Země jsou dokonale zesynchronizovány a na určeném místě je vytvořen velmi silný Posvátný prostor, v němž pro Přítomné dochází k mnoha a mnoha Požehnání.

Zaplavena nesmírnou Vděčností provádím Přítomné Meditací, Rituály v nesmírně Jedinečném plynutí, v němž je přítomno Nekonečno Bytostí Lásky, Andělů, Archandělů a dalších, jimiž jsem vedena.

Prostorem Andělé Země a Nebe rozptylují nejvzácnější esence, jimiž v nesmírné Lásce prostupují Přítomné lidi, kteří se setkávají se “svými” Anděly a dalšími duchovními Průvodci a prožívají nevyslovitelné okamžiky.

Letošní poslední Meditace se uskutečnila 22.12.2018. Byla hluboká a vyjímečná. Tisíce Andělů nám všem darovalo Prožitky Nesmírných a slovy Nesdělitelných Darů v nichž jsme společně v Ženském kruhu prošly Posvátnou Cestou.

Otevřely jsme se Jedinečnému Bohatství, Setkaly s neuvěřitelnými Zázraky a s úžasem Prožívaly každý okamžik v němž jsme přetékaly Vděčností za to, “co je možné prožít

Element ohně nám vykouzlil překrásné Bytosti, které se roztančily v křišťálové vodě, na jejíž hladině se zrodila dynamická Síla ohnivé Moci.

Po Očiště a překrásných Rituálech jsme Uctily Obrozené Slunce, Otevřely se Jeho Síle, umožnily, aby se rozzářilo skrze nás a Přijaly vodu z Posvátných pramenů, nesoucí Božské vibrace Lásky.

S hlubokou pokorou v Lásce Děkuji za Vše co mi a nám Všem bylo umožněno prožít.

Radana Flavema Chariel

2 komentářů k zobrazení

 1. Drahá Flavemo Chariel,

  převelice děkuji za tu úžasnou meditaci, slova díků ani nejsou schopna vyjádřit, co pro mě tato meditace znamenala.

  Děkuji, Vám i andělům a všem zářícím bytostem skvostné říše matky země, že jsem mohla být součástí této síly zrození, síly odevzdávání starého a bolavého, starých strachů a kamenů bolesti a tíhy. Děkuji, že jsem mohla odevzdat nepotřebné a načerpat energii do krásných nových začátků na mojí světelné cestě snů.

  Děkuji za kouzlo, které se dělo a stále děje. Kouzlo, jehož jste vy prostředníkem, zprostředovatelm, poslem….skrze vaše ruce a slova se dějí zázraky a lidé se znovu rodí – procitávají a jejich duše libě plane, třepotá se jako motýlí křídla v rajské zahradě plné nádherného světla, jasu, barev, slunce. V říši zázraků a divů světa, v říši andělů a motýlů, v říši všech světelných bytostí, v říši snů a naplněných poselství, v říši všeho MOHU A KONÁM V TOM NEJVYŠŠÍM ZÁMĚRŮ S POKOROU A ÚCTOU KE VŠEMU ŽIVÉMU.

  S velkou úctou k Vám a matce Zemi, všem světelným bytostem, Andělům a jejich podpoře

  S láskou Markéta

  1. Omylem jsem vložila komenáž sem, měl patřit k meditacím – konkrétně k jarní meditaci 🙂 Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top