fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Boží milost naší planetě

 

Nechť každý člověk ke kterému následující Poselství přijde jej znovu a znovu uvnitř sebe nechává rozechvívat a ve štěstí i slzách nachází hlubokou Pravdu, která k nám promlouvá.

 

Až přijde den, kdy se budeme probouzet aniž bychom věděli co bude.

Až budeme žít z minuty na minutu a zažijeme ochromení z toho, že nefungují mnohé “jistoty” na které jsme si zvykli, tak pocítíme ze je tu Síla která nás přesahuje a přesto, ze není vidět JE mnohem víc, než vše co vidět je…

Tehdy v každé buňce našich bytostí pocítíme zvolání srdce planety Země i všech hvězd Vesmíru a ve svém dechu budeme mít šanci pocítit nesmírnou sílu vzájemnosti.

Až pochopíme, že dochází k hromadnému odcházení Duší “díky” jedu, které jsme mnoho desetiletí tvořili a otevřeme se možnosti spatřit léčivý klíč, tak jej spatříme.


Až nebudeme umět přes všechnu bolest a úsilí cítit naději a padneme na dno, dotkneme se paměti Matky Země, která nám připomene jakou moc má síla odpuštění.

 

S vděčností a důvěrou v Boží milost celé planetě, Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články