fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Děkuji za to, vše…

 

S dojetím sleduji děti na představení naší školy a školky a uvědomuji si okouzlující výjimečnost našich paní učitelek. A jak je neuvěřitelné, jakými vzácnostmi naše děti obdarovávají, protože to není rozhodně nic samozřejmého.

 

Jsou jako kouzelné víly, které rozprostírají okolo našich dětí svá vlákna, jimiž o ně s láskyplnou něhou pečují. Současně vedou v naprosto dokonalé vyváženosti naše neposedné skřítky k respektu a řádu. A díky svému moudrému citu, který do dětí vlévají spolu-tvoří jejich vztah ke světu a jeho pravidlům. To vše v radostné energii, nadšení, síle a umění je nadchnout pro zdánlivě obyčejné věci. Úžasná paní provozní, je Andělem v kuchyní a vyhovuje nejen běžným, ale i těm speciálním požadavkům malých strávníků. Oddány svému poslání jim ze svého srdce dávají to nejkrásnější a naše děti je za to bezmezně milují (a já také).

To vše, se však nestalo samo, ale díky okouzlující bytosti – naší paní ředitelce Janě, která zažehla Světlo svého nitra a rozzářila mocný děj – zřídila takovou školu, kam chodí děti rády a kde jsou šťastné.

A tak se odraz jejího Světla nese v radostném jiskření mnoha dalších očí, vlévá štěstí spoustu srdcím a ožívá v tolika dalších životech.

S dojetím si uvědomuji, jak je to nádherné a že, to nejvíc co světu můžeme dát je žít své poslání a v duchu šeptám za tento splněný záměr kouzelné Duši naší úžasné paní ředitelky své poděkování…

 

Říkám si, jaké to je štěstí mít takové paní učitelky, školu a školku a že bych přála všem dětem světa, aby okolo sebe měly právě tak kouzelné víly, jako naše děti. Uvědomuji si, že každý moment se do malých bytostí vstřebává a ony svým životem půjdou s nesmazatelným otiskem lásky tohoto období, která v nich bude žít už navždy…A rytmem jejich srdcí protékat jako nádherné momenty vzpomínek v němž zaří jisky citu…

 

 

Všudypřítomná lidskost, která staví mosty mezi srdci všech přítomných, se jako duhové Světlo rozlévá tou naší kouzelnou školou a školkou. A právě jim všem toužím s koncem školního roku, skrze svá slova, poslat své prosté: „Děkuji za to, vše…“

 

 

♥♥♥

 

 

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články