fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Hladivé doteky Andělů

Ještě před tím, než se začtete do řádků, které pro Vás píšu, tak si na pár okamžiků zavřete oči, zhluboka se nadechněte a nalaďte se na svého Strážného Anděla.

Požádejte jej o jeho přítomnost a o to, aby Vám svoji blízkost dal najevo takovou formou, abyste ji cítili a vnímali jeho zjevnou podporu.

Nechte se jím provést krajinou Světla – téhož Světla, z něhož jste přišli.

 

♥♥♥

Představte si, že stojíte u okna a díváte se na blankytně modrou oblohu a právě za touto oblohou Andělé v tichém Světle protkávají naše příběhy Láskou. Nejhlubší, nejčistší Láskou, která je plná soucitu, porozumění tak silného, že pro ně nemám slova…

A právě tak nádherná a něžná Láska se k nám v tyto dny tiše a měkce snáší a tvoří nám to nejjemnější, pečující Světlo, z něhož jsme.

Andělé nám ze Světelných chrámů měkce odvíjejí vlákna své hluboké péče, která plyne do našich příběhů, životů, srdcí, do každé naší roviny v mnoha podobách jak si jen (ne)umíme představit.

Jejich zářící vlákna, která jsou pro nás plná živé podpory, vytváří neslyšné šumění laskavostí, které mnoho a mnoho situací zjemňují, projasňují, hojí.

Jejich nesmírně milující péče je pro nás v tyto dny, ještě intenzivněji než jindy, proudí jako tisíce nejzářivějších krystalků Světla a dopadajíce na naši Zemi jsou posly tiché a neviditelné podpory, kterou nás obestírají.

Každý den a každý okamžik Andělé v tyto dny rozptylují Zemí a ke každé bytosti své dary a tančíce mezi námi v dočista prostém dění našich každodenností pro nás tvoří Zázraky, které záhy prožíváme.

Prožíváme je tím více, intenzivněji a hlouběji, čím více si dovolíme je pustit do svých životů a srdcí a vědomě jim tvoříme prostor. A my jej tvoříme každým okamžikem, kdy jsme namísto strnulosti uvolnění, namísto napětí v lehkosti, namísto spěchu v harmonii a plyneme svými dny v jemnosti a vědomí že jedním z našich úkolů na Zemi je prožívat Radost a být Láskou. Čistou, bezpodmínečnou, milující a chápající. Jemnou, soucitnou, neodsuzující a laskavou především k sobě samým.

Láskou, ze které jsme na Zemi přišli a která k nám bez přestání z téhož světa Světla plyne. Nemusíme se o ni zasloužit, ani bojovat, protože v nás přirozeně je.

Jedním z našich úkolů je právě prožívání  Lásky ve všech jejich nádherných podobách. Velkoryse s nadšením, v úctě a radosti  ke své vlastní Duši.

Naší Duši je to tak přirozené a přesto na to zapomínáme…

 

♥♥♥

A tak Andělé mezi námi v těchto dnech hojně pobývají a štědře nás zaplavují svojí péčí právě proto, aby nám připomněli, co skutečně potřebujeme. Za modrou Nebeskou oponou tiše tkají ty nejkrásnější vlákna Lásky, kterou do našich životů, našich srdcí a všech rovin rozfoukávají…

V jemné laskavosti, soucitu přinášejí Světlo, ze kterého jsme přišli a které je naší součástí a čím více my to dovolíme, tím více se jeho zářící nekonečnosti ne někdy, ale nyní tady a teď na Zemi otevíráme…jako Láska, která na Zemi přišla být Láskou a je si vědoma tohoto úkolu především k sobě sama.

Jsme vyzýváni, abychom byli v jemnosti a vědomě vytvářeli krásu uvnitř sebe, abychom naslouchali tepu Života a slyšeli v něm jeho pradávné nádherné tóny, v nichž je tolik Světla.

Tisíce Andělů nás nepřetržitě halí tou nejkrásnější pokrývkou a protkává naše příběhy nejhlubší, nejčistší Láskou, která je plná soucitu, porozumění tak silného, že pro ně nemám slova…

Proto, abychom nechali znít tu svoji nejhlubší, nejjemnější Lásku, kterou jsme.

Proto, abychom v sobě a k sobě sama vědomě vytvářeli nejjemnější Světlo, které nás přesahuje, a otevřeli se nekonečnosti Lásky…

A právě tak něžně, jak jste nyní objímáni Andělem Strážným, Vás tisíce Andělů tiše hladí nejhlubší podporou Lásky, kterou kdykoliv a kdekoliv můžete cítit a prožívat.

Kdykoliv si dovolíte a poddáte se nádhernému ději, který neustále plyne… a připomíná nám, že jsme Láskou.

♥♥♥

S láskou, Radana

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články