fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Hladivé doteky Andělů

Ještě před tím, než se začtete do řádků, které pro Vás píšu, tak si na pár okamžiků zavřete oči, zhluboka se nadechněte a nalaďte se na svého Strážného Anděla. Požádejte jej o jeho přítomnost a o to, aby Vám svoji blízkost dal najevo takovou formou, abyste ji cítili a vnímali jeho zjevnou podporu.

Nechte se jím provést krajinou Světla – téhož Světla, z něhož jste přišli.

💗💗💗

Představte si, že stojíte u okna a díváte se na blankytně modrou oblohu a právě za touto oblohou Andělé v tichém Světle protkávají naše příběhy Láskou. Nejhlubší, nejčistší Láskou, která je plná soucitu, porozumění tak silného, že pro ně nemám slova…

A právě tak nádherná a něžná Láska se k nám v tyto dny tiše a měkce snáší a tvoří nám to nejjemnější, pečující Světlo, z něhož jsme.

Andělé nám ze Světelných chrámů měkce odvíjejí vlákna své hluboké péče, která plyne do našich příběhů, životů, srdcí, do každé naší roviny v mnoha podobách, jak si jen (ne)umíme představit.

Jejich zářící vlákna, která jsou pro nás plná živé podpory, vytváří neslyšné šumění laskavostí, které mnoho a mnoho situací zjemňují, projasňují, hojí.

Jejich nesmírně milující péče je pro nás v tyto dny, ještě intenzivněji než jindy, proudí jako tisíce nejzářivějších krystalků Světla a dopadajíce na naši Zemi jsou posly tiché a neviditelné podpory, kterou nás obestírají.

Každý den a každý okamžik Andělé v tyto dny rozptylují Zemí a ke každé bytosti své dary a tančíce mezi námi v dočista prostém dění našich každodenností pro nás tvoří Zázraky, které záhy prožíváme.

Prožíváme je tím více, intenzivněji a hlouběji, čím více si dovolíme je pustit do svých životů a srdcí a vědomě jim tvoříme prostor. A my jej tvoříme každým okamžikem, kdy jsme namísto strnulosti uvolnění, namísto napětí v lehkosti, namísto spěchu v harmonii a plyneme svými dny v jemnosti a vědomí, že jedním z našich úkolů na Zemi je prožívat Radost a být Láskou. Čistou, bezpodmínečnou, milující a chápající. Jemnou, soucitnou, neodsuzující a laskavou především k sobě samým.

Láskou, ze které jsme na Zemi přišli a která k nám bez přestání z téhož světa Světla plyne. Nemusíme se o ni zasloužit, ani bojovat, protože v nás přirozeně je.

💗💗💗

Jedním z našich úkolů je právě prožívání  Lásky ve všech jejich nádherných podobách. Velkoryse s nadšením, v úctě a radosti  ke své vlastní Duši. Naší Duši je to tak přirozené a přesto na to zapomínáme…

💗💗💗

A tak Andělé mezi námi v těchto dnech hojně pobývají a štědře nás zaplavují svojí péčí právě proto, aby nám připomněli, co skutečně potřebujeme. Za modrou Nebeskou oponou tiše tkají ty nejkrásnější vlákna Lásky, kterou do našich životů, našich srdcí a všech rovin rozfoukávají…

V jemné laskavosti, soucitu přinášejí Světlo, ze kterého jsme přišli, a které je naší součástí. A čím více to dovolíme, tím více se jeho zářící nekonečnosti ne někdy, ale nyní tady a teď na Zemi otevíráme… Jako Láska, která na Zemi přišla být Láskou a je si vědoma tohoto úkolu především k sobě sama.

Jsme vyzýváni, abychom byli v jemnosti a vědomě vytvářeli krásu uvnitř sebe, abychom naslouchali tepu Života a slyšeli v něm jeho pradávné nádherné tóny, v nichž je tolik Světla.

Tisíce Andělů nás nepřetržitě halí tou nejkrásnější pokrývkou a protkávají naše příběhy nejhlubší, nejčistší Láskou, která je plná soucitu a porozumění proto, abychom:

  • nechali znít tu svoji nejhlubší, nejjemnější Lásku, kterou jsme,
  • v sobě a k sobě sama vědomě vytvářeli nejjemnější Světlo, které nás přesahuje,
  • se otevřeli nekonečnosti Lásky.

A právě tak něžně, jak jste nyní objímáni Andělem Strážným, Vás tisíce Andělů tiše hladí nejhlubší podporou Lásky, kterou kdykoliv a kdekoliv můžete cítit a prožívat.

Kdykoliv si dovolíte a poddáte se nádhernému ději, který neustále plyne… a připomíná nám, že jsme Láskou.

S láskou,
Radana

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články