fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Jak pracují Andělé

V obklopení svíček z mé dílny naslouchám klidnému dechu svého spícího syna a spokojeně hledím do záře jedné z nich.

Hladím schoulené tělíčko v šátku, které mě doslova objímá, nasávám nejkouzelnější vůni jeho hlavičky a jsem šťastná, že své mateřství prožívám tak plně a přesto se věnuji svému naplňujícímu poslání.

Nořím se do sebe sama a nacházím se ve světě, který mi je důvěrně blízký a rozpíná přede mnou okamžiky, ve kterých se mé dlaně roztančí tvůrčí Sílou, která mnou prochází.

Cítím, že se rozvolňují vlákna mystické Síly, z nichž za pár okamžiků budu tvořit, přestože ještě nevím co a pro koho. Netuším, zda budu pokračovat ve psaní knihy, malovat Osobní svíčku, psát Osobní Poselství, nebo dočista něco jiného. Nevím co a proč.

Jen vím, že to co cítím přesahuje slova a zcela mě podmaňuje.

Záhy se okolo mě tvoří prostor plný Jasu, z něhož slyším Anděly, kteří říkají komu nesou Obdarování a ukazují mi barevné spirály proudící energie, která touží být projevena. Dosahám do hlubin čirého Světla Vesmíru a zřetelně vím, že jsou uvolněny frekvence Lásky pro paní Renatu, která si u mě objednala Andělské poselství a není nic důležitějšího, co bych v tuto chvíli měla na práci.

Ještě pár okamžiků spočívám v tichu sebe sama a posléze se poddávám Moudrému vědění, ze kterého předu Poselství.

Aniž bych vnímala význam jednotlivých slov, cítím jejich Sílu, Opravdovost a Hloubku.

Vdechuji do sebe Posvátný vzduch mystického prostoru, který je okolo mě stvořen a když plna vděčnosti dopíšu Poselství, přichází další vlna Světla, ze kterého se nese nádherná Osobní modlitba, kterou rovněž zaznamenávám.

Závěrem Poselství pro paní Renatu, se kterou jsem se nikdy předtím neviděla a nevím o ní vůbec nic, napíšu, že k ní hovořil Archanděl Raziel, přidám pár vlastních slov a pošlu jí celé Obdarování.

Během pár hodin mi od ní přichází tato odpověď:

💗💗💗

„Dobrý den Radanko,

Děkuji Vám za Andělské poselství i Osobní modlitbu. Byla jsem velice potěšena, že tak pravdivá sdělení jsem obdržela přes Vás od svého průvodce Archanděla Raziela, neboť s ním jsem v kontaktu přes automatické písmo.
Vše, co mi bylo Vámi sděleno je velice pravdivé a  potvrzuje to vše, co jsem si myslela, ale nevěřila jsem sama sobě a nepřikládala jsem sdělením Raziela přes automatické písmo, tak velikou důležitost.
Stále jsem hledala tyto důležité pravdy okolo sebe v knihách a na internetu, hlavně o všem přemýšlela a analyzovala (jak se píše), místo abych uvěřila svým pocitům – své Duši, která mi stále ukazuje, kudy se dát a zejména Razielovi a dalším průvodcům, kteří mi vždy trpělivě radili a vysvětlovali.

Vaše poselství mi potvrdilo i cestu mého poslání.

Teď vím, že se budu řídit tímto pro mě neskonale důležitým psaním a modlit dle slov uvedených v Osobní modlitbě. Díky Vašemu zprostředkování, se doufám otevřu a budu s láskou přijímat všechna poselství, která mi jsou sdělována s připomínkou psaní od Vás.

Přeji Vám  láskyplné dny a Boží požehnání.
Renata“

💗💗💗

Mým srdcem po přečtení řádků od paní Renaty proplouvá nejhlubší vděčnost a současně mě fascinuje, jak Andělé a celý duchovní svět, který je na pozadí našich Životů, společně pracují a v jaké synchronii nás vedou.

Uvědomuji si, jak do sebe Vše zapadá a tvoří krásnou mozaiku Moudrosti, ve které je vše jasné a přirozené, když „si dovolíme vidět“ tiše uvnitř sebe. Děkuji.

Jsem šťastná, že jsem součástí Života mnoha lidí, kteří se touží přiblížit do světa Andělů a nepochybuji že každý člověk je dokonalým chrámem v jehož blízkosti viditelně září Andělé.

V tiché Vděčnosti, Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články