fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Lucerničky štěstí

Hledím do temných očí dívenky, ve kterých je nesdělitelná radost, jež mě plní dojetím.

Je užaslá, jako by dostala ten nejkrásnější dárek na světě, a přitom v rukou drží obyčejný bublifuk, který jí právě nadělily mé děti.

Egyptská dívenka má pravděpodobně svůj první bublifuk a raduje se tak bezprostředně, že v nás všech probouzí směsici štěstí i dojetí.

V rychlosti pohlédnu k noční obloze a šeptám: „Bože, děkuji Ti za toto vnuknutí, za tento nápad – který byl prostě Boží!“

V den odjezdu jsem poletovala po dílně a naplno pracovala se svojí asistentkou Katkou, dávala jí poslední instrukce, co a jak zatímco tu nebudu, a když jsme se vřelým objetím rozloučily, vyrazila jsem s naloženým autem balíčků do Zásilkovny. Ten den to bylo na minuty a věděla jsem, že jen co je vyložím, tak to mám tak akorát pro děti.

Jak jsem tak v tom horkém letním dni přijela na první křižovatku, kde automaticky odbočuji, najednou jsem „věděla“, že žádné odbočování nebude a pojedu rovně, protože jedu do hračkárny „něco“ koupit.

„Neblázni!“ říkala jsem si v duchu. „To nemůžeš stihnout, je to pořádná zajížďka, a ještě než něco vybereš…“ Mé srdce ale mělo jasno a nedalo se smlouvat. A díky tomu nyní vidím ty rozzářené oči, ve kterých svítí lampičky štěstí.

 

 

Paprsek Boží Lásky, který byl každému člověku vložen na cestu do života nezávisle na tom, jak jej žije, v těch očích svítí jako tisíce hvězd nad námi.

Vtahuje mě do svého pole lásky, ke které máme jako lidstvo dospět, a plní mě sotva sdělitelnou esencí Světla – ne někde ve stavu meditace, ale tady a teď v reálném okamžiku.

♥♥♥

 

 

I když se mi ani trochu nechce, po chvíli se s holčičkou loučím, protože moje děti jsou už o pár desítek metrů napřed, kde v rušné ulici obdarovávají houf dalších dětí. Jsme v Egyptě, ve fascinujícím „necivilizovaném“ světě, který mě nepřestává plnit úžasem.

 

Během pár desítek minut, kdy míjíme nespočet obchůdků a kaváren, jejichž podoba je úsměvná a pojetí ani trošku nepřipomíná to naše, slyším za zády: „Haló! Haló!“ a holčička s bublifukem za námi míří na kole. Zastavuje u nás a zářící lucerničky na nás hledí, zatímco nám její ruce podávají malou látkovou kabelku, kterou mě touží obdarovat. Dcera jen vydechne: „Mami, to je krásné… ona nám asi chce dát to nejlepší, co má…“ a hladí ten předmět, který má bezpochyby pro naši hrdinku velkou cenu.

 

♥♥♥

Pociťuji dojetí a prochází mnou nádherné vibrace lásky, která je čistá, obyčejná, a přesto vzácná.

Je probuzená proudem docela obyčejného okamžiku, ve kterém se paprsek Boží Lásky rozzářil v síle lidského srdce, které v tento okamžik objímám a jsem jím objímána. Z nebeské klenby se k nám měkce nesou chorály Andělů a tvoří nádherné vibrační pole plné démantového Světla, které se hebce vine okolo nás a donekonečna se rozpíjí okolním světem.

Vím, že svět je nádherným místem příležitostí, kam člověk sestoupil proto, aby žil podstatou Lásky, ze které byl stvořen a k jejímuž žití každého z nás vede naše Duše. Nemusí to být nic okázalého a velkolepého, stačí prosté bytí na vlně Božství v našem nitru.

♥♥♥

 

Nechci v nikom vyvolat pocit, že jsem úžasná (to rozhodně nejsem) 🙂 jen píšu o tom, co žiji…

Žiju živým vnitřním životem, v němž si dávám prostor vnímat uvnitř niternou zářící jiskru Božství, která vně rozlévá tekoucí prameny Života v jejichž zavinutí proudím, teču a někdy třeba tvořím fontány, které spojují lidská srdce a staví mosty mezi světy. A právě takový život mě plní obohacující štěstím…

Jestliže byste si rádi dopřáli více čtení o tajemné zemi, ve které jsem prožila mnoho mystického a slova přesahujícího (přestože se mi mým prožitkům podařilo vdechnout slova), tak se ponořte pod hladinu článků níže, ve kterých se můžete setkat s něčím mnohem hlubším, než jsou slova…

 

Dotek modré civilizace

Dávná poselství

O Boží tváři

Ornament znovuzrození

Duhové bubliny Andělů

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články