fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Lucerničky štěstí

Hledím do temných očí dívenky, ve kterých je nesdělitelná radost, jež mě plní dojetím.

Je užaslá, jako by dostala ten nejkrásnější dárek na světě, a přitom v rukou drží obyčejný bublifuk, který jí právě nadělily mé děti.

Egyptská dívenka má pravděpodobně svůj první bublifuk a raduje se tak bezprostředně, že v nás všech probouzí směsici štěstí i dojetí.

V rychlosti pohlédnu k noční obloze a šeptám: „Bože, děkuji Ti za toto vnuknutí, za tento nápad – který byl prostě Boží!“

V den odjezdu jsem poletovala po dílně a naplno pracovala se svojí asistentkou Katkou, dávala jí poslední instrukce, co a jak zatímco tu nebudu, a když jsme se vřelým objetím rozloučily, vyrazila jsem s naloženým autem balíčků do Zásilkovny. Ten den to bylo na minuty a věděla jsem, že jen co je vyložím, tak to mám tak akorát pro děti.

Jak jsem tak v tom horkém letním dni přijela na první křižovatku, kde automaticky odbočuji, najednou jsem „věděla“, že žádné odbočování nebude a pojedu rovně, protože jedu do hračkárny „něco“ koupit.

„Neblázni!“ říkala jsem si v duchu. „To nemůžeš stihnout, je to pořádná zajížďka, a ještě než něco vybereš…“ Mé srdce ale mělo jasno a nedalo se smlouvat. A díky tomu nyní vidím ty rozzářené oči, ve kterých svítí lampičky štěstí.

 

 

Paprsek Boží Lásky, který byl každému člověku vložen na cestu do života nezávisle na tom, jak jej žije, v těch očích svítí jako tisíce hvězd nad námi.

Vtahuje mě do svého pole lásky, ke které máme jako lidstvo dospět, a plní mě sotva sdělitelnou esencí Světla – ne někde ve stavu meditace, ale tady a teď v reálném okamžiku.

♥♥♥

 

 

I když se mi ani trochu nechce, po chvíli se s holčičkou loučím, protože moje děti jsou už o pár desítek metrů napřed, kde v rušné ulici obdarovávají houf dalších dětí. Jsme v Egyptě, ve fascinujícím „necivilizovaném“ světě, který mě nepřestává plnit úžasem.

 

Během pár desítek minut, kdy míjíme nespočet obchůdků a kaváren, jejichž podoba je úsměvná a pojetí ani trošku nepřipomíná to naše, slyším za zády: „Haló! Haló!“ a holčička s bublifukem za námi míří na kole. Zastavuje u nás a zářící lucerničky na nás hledí, zatímco nám její ruce podávají malou látkovou kabelku, kterou mě touží obdarovat. Dcera jen vydechne: „Mami, to je krásné… ona nám asi chce dát to nejlepší, co má…“ a hladí ten předmět, který má bezpochyby pro naši hrdinku velkou cenu.

 

♥♥♥

Pociťuji dojetí a prochází mnou nádherné vibrace lásky, která je čistá, obyčejná, a přesto vzácná.

Je probuzená proudem docela obyčejného okamžiku, ve kterém se paprsek Boží Lásky rozzářil v síle lidského srdce, které v tento okamžik objímám a jsem jím objímána. Z nebeské klenby se k nám měkce nesou chorály Andělů a tvoří nádherné vibrační pole plné démantového Světla, které se hebce vine okolo nás a donekonečna se rozpíjí okolním světem.

Vím, že svět je nádherným místem příležitostí, kam člověk sestoupil proto, aby žil podstatou Lásky, ze které byl stvořen a k jejímuž žití každého z nás vede naše Duše. Nemusí to být nic okázalého a velkolepého, stačí prosté bytí na vlně Božství v našem nitru.

♥♥♥

 

Nechci v nikom vyvolat pocit, že jsem úžasná (to rozhodně nejsem) 🙂 jen píšu o tom, co žiji…

Žiju živým vnitřním životem, v němž si dávám prostor vnímat uvnitř niternou zářící jiskru Božství, která vně rozlévá tekoucí prameny Života v jejichž zavinutí proudím, teču a někdy třeba tvořím fontány, které spojují lidská srdce a staví mosty mezi světy. A právě takový život mě plní obohacující štěstím…

Jestliže byste si rádi dopřáli více čtení o tajemné zemi, ve které jsem prožila mnoho mystického a slova přesahujícího (přestože se mi mým prožitkům podařilo vdechnout slova), tak se ponořte pod hladinu článků níže, ve kterých se můžete setkat s něčím mnohem hlubším, než jsou slova…

 

Dotek modré civilizace

Dávná poselství

O Boží tváři

Ornament znovuzrození

Duhové bubliny Andělů

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články