fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Modlitba Matky Země

Sedíc pod mocným stoletým dubem dělám volné tahy už mnoho týdnů rodícího se obrázku na novou svíci, nechávám se unášet velkorysou energií Světelných tvůrčích sil prostupujíc jej svoji mystickou mocí a prociťuji, jak dokonale se dmýchá s proudícím tepem vyvěrající ze Země pode mnou.

Jako kdybych seděla v karmínové svatyni nádherně se vinoucích esencí, které volně tečou a žehnají právě přicházejícímu dílu z pra-dávného odkazu v poli Země. Prožívám ten magický tanec a jsem do něj plně ponořena, že se zastavuje čas a mě to vede do nekonečné hloubky, ke které cítím respekt a pokoru.

Po mnoha hodinách práce vkládám ještě nedokončené dílo do batohu a jdu volným krokem přírodou, sama a přesto ve společenství mocných Poslů, vnímaje jejich řeč tu a tam zastavím, ťukám jejich poselství do telefonu, prožívám nespoutaně zářící frekvence, které svojí unikátností odhalují mnohé pro mé tady a teď.

 

Pociťuji nesmírný soulad a doslova Božský tanec všeho živého okolo mě. Vnímám, že magické pole Matky Země je nám hluboce a nekonečně otevřené. Využijme proto v těchto časech její blahodárné energie, která nám nyní uvolňuje velmi silné kódy hojnosti pro všechny oblasti našeho bytí. Možnost našeho napojení na její rytmus je nyní na svém vrcholu a proto velmi doporučuji maximálně využít nádherný potenciál tohoto období pro svoji vnitřní práci.

 

Díky tomu jsou těchto dnech také tvořené Svíčky Matka Země z unikátních esencí a navibrovány v Síle nádherné Ceremonie na nynější energetické pole a nesou významné frekvence podporující uvolnění blokád, starých vzorců ve vztahu ke štědrosti bytí na Zemi nás všech.

💗💗💗

Posvátná komnata plodnosti a magické přeměny Země nás zve k rozdmýchání nádherného děje, v němž pocítíme neochvějně hlubokou sílu, důvěru a moc nesoucí pod naše kroky svá požehnání.

💗💗💗

Zapalte plamínek, ztište se, dopřejte si vnitřní klidné spočinutí a poté procítěně v duchu, či nahlas vyslovte následující modlitbu.

Nechť splynutí s Mateřským tokem mého bytí

všechny mé roviny svojí hloubkou sytí.

Nechť se stavím do vyvážené síly

rudozlaté energie Života a Posvátná síla mnou rozkvétá.

Nechť se kotvím do zářících kořenů své existence a

v důvěře, plna odhodlání do dmýchající síly Posvátné komnaty

vkládám všechny své blokády.

Nechť rytmicky vyživující síly, Mocné proudění, které za veškerým mým bytím na Zemi pevně stojí,

zářící polibky požehnání na všechna má těla, osobní aurický prostor i vědomí rozvolní.

A já v magické tvůrčí síle a hlubokém osvobození tvořím svůj příběh na Zemi.

 

Opakujte ji tolikrát, kolikrát ucítíte, že potřebujete.

Pracujte s ní v nynějším období alespoň do úplňku 2. 8. 2023, kdy bude její síla (v případě Vašeho předešlého navibrování a práci s ní) na jejím vrcholu a hmatatelně její účinky pocítíte.

Tato magická modlitba z hlubin Matky Země doslova jako Světelný gejzír rozkřičela svá slova v okamžiku, kdy jsem psala e-mail úplně o jiném tématu a já vnímaje rudozlatý prostor hedvábných paprsků cítím, jak moc důležité je Vám nejen toto poselství, ale především esenci skrze slova plynoucí předat…Vtahuje mě to do karmínové svatyně a vím – cítím, že spočinutí v její mystické síle je předurčeno každému, jehož zrak čte následující řádky.

A tak v Záměru, který předchází záměry mé, něžně rozfoukávám hedvábně světélkující záři na všechny strany, ke všem z Vás a děkuji za naše-vaše nádherné společenství 💗.

Nechť Vám plamínky září na cesty Vašeho příběhu na Zemi,
s láskou Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články