fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Mystické jiskření

Mezi kýcháním a kašláním dětí, naslouchám jejich domluvě o tom, jakou pohádku si pustí, a přestože tu máme období respiračních onemocnění, které se nevyhnulo ani nám, tak se usmívám. Pružně jsem změnila svůj pracovní rytmus a užívám si s dětmi bytí doma. Vnímám to, jako prostor k zastavení, zvolnění, přeskládání mnohého a především jako vzácný čas být pospolu s nimi.

Co si budeme povídat, ve svižném rytmu našich dnů, které jsou třeba podobné jako ty Vaše (však ten kolotoč známe všichni), jsou dny v pyžamech u pohádek příjemné, ač pro mě to tedy rozhodně neznamená, že jsem v nicnedělání. Mezi vařením čajů třeba dokončuji svůj článek, na stole mám rozpracované svíčky, hrajeme s dětmi hry, vařím různé dobroty a také (konečně) odpovídám na Vaše dotazy. Zatímco se o včasné rozesílání balíčků z dílny stará má úžasná asistentka Katka a všechno tam šlape jako na drátkách.

Dnes, hned po ránu a ještě v pyžamu, zadělávám těsto na domácí rohlíky, dotýkám se voňavé špaldové mouky, daru Země, kterou se doslova nese nádherný tón, uvolňující mnoho obohacujícího a zní mnou vnitřní štěstí. Užívám si ten okamžik, vdechuji vůni požehnaného daru, děkuji a současně rozjímám o Vašich řádcích, synchroniích, slovech dětí a vůbec tak o všem.

Včera jsem dětem četla některé Vaše řádky – zpětné vazby, které mi píšete.

Není toho příliš, co z Vašich krásných řádků sdílím dál, obvykle si je hýčkám a prožívám křehkou krásu Vašich slov v tichu uvnitř sebe.

Přesto, když se probírám spolu s dětmi řádky, které mi přišly už před několika týdny, tak jako kdyby tato slova doslova sama vzlétla a toužila vyletět do světa. Rovnou to prostřednictvím své Facebookové stránky také  udělám.

A otáčím se do svých modliteb o mnoho let zpátky, ve kterých jsem, ať už mě život jakkoliv vláčel, prosila o to, aby skrze mě smělo lidem a světu proudit Světlo. To byla v mnoha obměnách má nejdůležitější a nejčastější modlitba a já nehledě na zdánlivé příkoří života, šla v ozvěnách tohoto mého přání vycházející z mého nitra a lásky k Bohu.

💗 Aniž bych tehdy bývala tušila, že právě v hmotné podobě Světla – svíčkách – najdu své nádherné poslání.

💗 Aniž bych kdy tušila, jak moc zázračné děje budu prožívat, právě díky naplnění tohoto mého přání, které na první pohled vlastně bylo docela nekonkrétní a obyčejné.

Od vzniku první svíčky, ve které jsem pocítila něco, pro co nemám dodnes slova, až do dnešních dnů, kdy si mé svíce nacházejí své nezastupitelné místo ve Vašich životech, se událo víc, než kolik je vlastně vůbec možné rozumem pochopit. A já stále hlouběji pociťuji Posvátný tón samotného Vesmíru, který se jako mystické jiskření záhadného svitu vine pod mými kroky, prací, bytím.

Jsem si vědoma obrovského přesahu, rozumem nevysvětlitelné síly svící o kterých by se dalo napsat stovky stran, a přesto by nevyjádřily dost. Jsem si vědoma výsostného zázraku, který je dán nám všem.

Je mnoho lidí, kteří se svíčkami ode mě intuitivně pracují, a když mi píšete, jak nádherně vnímavě se necháváte vést svým nitrem, tak v sobě pociťuji hrdost, respekt i úctu jak vnitřně nádherní lidé svítí plamínky svící ode mě a děkuji Vám za to.

💗💗💗

Putují k Vám, aby byly Průvodkyněmi na Vašich cestách, aby vyléčily, co je potřeba,
uzdravily to, co neslouží, přinesly nové, potřebné a důležité.
Zkrátka, aby Vás podpořily a otevřely Brány svěžích esencí,
v rozmanitých sférách Vašeho bytí a to v Pravdě – nadčasově a kouzelně.

💗💗💗

Miluji, když mi píšete, jak každou pohladíte, vezmete do dlaně, přiložíte k srdci a cítíte její něžnou sílu, vibrace a to, jaké poselství Vám nese.

Usmívám se, když čtu Vaše řádky plné úžasu: „Radanko, já jsem dnes spala s Vaší nezapálenou svící Panny Marie na srdci, víte mě bylo tak těžko… a to byla tak nádherná noc, kdy jsem cítila, že Matka Boží je u mě…“

Usmívám se, jak vynalézavě si počínáte a nyní mě napadají slova paní Michaely, která si svit plamínků hojně dopřává nejen v prostoru, ale i přímo na tělo. Svíce ji vedou, aby si o jejich svit nahřívala chodidla a ať je to už o ten, či onen plamínek určité svíce, tak tímto způsobem energetizuje své tělo, ale také zpracovává určitá témata svého bytí, jak říká o mnoho hlouběji a intenzivněji.

Víte, ono je vlastně totiž úplně jedno, jak se svíčkami pracujeme, podstatné je to, aby to vycházelo z nás. Z našeho nitra, které nás neomylně a ve velké preciznosti vede. To je i důvod, proč nepředávám žádné návody a receptury, neb jsem si vědoma, jak moc jsme ovlivnitelní a snadno se přikloníme k tomu, co se dočteme (právě v tom návodu) a to nás odklání od vlastního vnitřního vedení.

Naše nitro je náš největší klenot, obsahující dokonalý koktejl přesných informací, které nás vedou nejen při práci se svíčkami. A proto, přestaňme se bát následovat své srdce a pocity bez potvrzování zvnějšku od kohokoliv…

Jestliže to tak cítíme, tak svíčku můžeme „jen tak“ nechat hořet v prostoru, pustit si svižnou hudbu a uklidit celý dům a vězte, že bude pracovat v plné síle a podpoře naprosto stejně, jako kdybychom u ní seděli a meditovali.

Jakýkoliv způsob, který je náš, který se slučuje s naším nastavením, pravdivými potřebami, je totiž v souladu s naším Vyšším Já. A s čímkoliv jsme v Pravdě, to pro nás funguje.

Je mnohem více obohacující následovat své vedení, než se řídit pravidly, které vymyslel někdo před námi.

Každý z nás má jiné energetické pole, vnitřní nastavení a naprosto specifickou cestu.

A ať už je to práce se svíčkami, osobní konzultace, meditace a další práce s Vámi, tak mojí úlohou je dotýkat se Vaše nitra s citem a tak, aby se rozsvítil VÁŠ niterný jas a rozhořel se plamen, v němž Vy sami, neovlivněni čímkoliv, spatříte ryzost sebe sama, své ČISTÉ Boží síly, kterou pocítíte z hloubky a právě tak i to, jak JE hluboce smysluplné JI následovat.

💗💗💗

Vnímám, že pro Vás mezi mými řádky něžné Světlo jiskřivě tká příběh svého vlastního vyprávění a právě tak se to odvíjí ve svících (ani vlastně nevím jak) a ne já, ale zástupy brilantních Bytostí magicky přetavují naše limity a poodhalují nám svět, v němž tepe Posvátný rytmus čistého Světla, který tiše, jako tekuté zlato skrze svíce proudí do našich životů, jimž neskonale hluboce žehná.

💗💗💗

 

 

Mé někdejší, docela obyčejné a nekonkrétní přání, které jsem snad už jako malá holčička vyslovovala, je naplněno každý den.

Věřím, že právě jiskra našeho nitra a našich hodnot jsou alchymií, které tvoří lávku Vesmírným kouzlům pro naše příběhy na Zemi.

S nekonečnou Láskou, děkuji.
Radana

 

P. S.: Den poté co jsem napsala tento článek mi přišlo poděkování, které pro mě „není jen poděkováním“, nýbrž se mě slova v závěru velmi dotýkají 🙏.
Ano, mnohdy jsem pro tu, či onu svíci vedena projít sotva sdělitelnými ději a není to vždy líbezné.

  • Právě proto, aby skrze mě smělo sestoupit nefiltrované Světlo, které jsem si tolik přála už jako dítě světu přinést.
  • Právě proto, aby Čistá Boží esence oživila své Síly ve svících, jimiž se vinou vlákna brilantních Bytostí Světla.
  • Právě proto, že s důvěrou naslouchám své duši, která nezná hranic a s láskou k Bohu jde oddaně vstříc svému naplnění.

A nejde jinak, než poděkování, za které hluboce děkuji, poslat jako krásnou tečku mého psaní mezi Vás 💗.

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články