fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Jak mě navštívil Archanděl Rafael

Jako tisíce dalších žen, i já sobotní dopoledne prožívám dočista obyčejně a právě do takového toho mého pravého domácího kolotoče vstoupil Archanděl Rafael – mistr léčení.

Vyndávám z trouby kokosové sušenky a mířím do ní s obědem, pračka pere, děti dovádí, občas se škádlí, tu a tam přiběhnou, že něco potřebují. Já pobíhám mezi různými činnostmi  a užívám si prostého bytí takové jedné obyčejné soboty.

Pohlédnu na plamínek svíčky na kuchyňském okně a říkám si, že za okamžik asi dohoří a kterou asi zapálím nyní. (Stále u nás hoří nějaké svíčky z mé dílny.)

Během okamžiku slyším nádherně jemnou hudbu a před mým zrakem se rozprostírá světelný opar, ze kterého se na všechny strany hemží tisíce světýlek. V jeho středu pulzuje silné Světlo, ve kterém se pomalu zviditelňují obrysy Archanděla Rafaela, jemně z něj vystoupí a něžně mě ovine do svého objetí. Celým naším domem tryská nepopsatelně hluboké Světlo jeho Přítomnosti a Rafael mi sděluje své poselství. Říká mi, že vstupuje do mého – našeho prostoru, neboť jeho Přítomnost je právě potřebná.

Proběhne mi myšlenka, že nikdo z nás není přece nemocný, přesto je samozřejmě možné, že v rámci našeho neustálého vývinu je pro nás energie Archanděla Rafaela právě nyní podstatnou výživou. A v tichosti mu děkuji. Ocitám se v jeho laskavé náruči a cítím se velmi požehnaná za to, že se mi poselství dostalo právě tímhle jemným způsobem.

Přirozeně je na moji otázku „kterou svíčku z mé dílny si zapálím“ odpovězeno. Bude to Archanděl Rafael.

Najednou se ke mně nesou všetečné otázky dětí „kdy už to bude“ (tím myslí sušenky, které se nádherně rozvoněly celým domem).

„Už jsou“ říkám a ony s jiskrou v očích přibíhají a nadšeně mi je berou zpod ruky.

Ostatní přendávám do dózy a zametám drobečky. Cítím neustálou a velmi živou přítomnost Archanděla Rafaela a naším domem tepe jeho Božské duchovní srdce jako silný zvon.

Mrknu na telefon, který mám v tichém režimu, aby mě nerušil, jestli nevolala dcera a vidím, že mám nepřijatý hovor z neznámého čísla. Rafael mi velmi silně sděluje, že mám okamžitě volat zpátky a tak to udělám. Na druhém konci je žena, která se nejprve omlouvá za to, že ruší v sobotu a poté povídá, že má těžce postiženého syna, který měl právě několik ošklivých záchvatů a ona neví, jak mu pomoci, kterého Anděla zavolat. Říká, že si u mě před nedávnem koupila Archandělské svíčky a ptá se mě, kterou má pro tuto situaci použít.

Cítím s ní hlubokou sounáležitost jako matka s matkou, plní mě dojetí a záhy ve svém srdci cítím to, co cítí ona. Zatímco si s ní povídám, Archanděl Rafael mě celou obestřel svojí mocí a do srdce mi vlévá hojivé Světlo, které skrze mě proudí k paní na druhém konci.

Vnímám, jak se uklidňuje. A cítí naději.

Mé srdce přetéká láskou a paní povídám, že pár chvil předtím, než zavolala, ke mně přišel Archanděl Rafael a že jdu právě zapálit jeho svíčku a že ji zažehnu pro podporu a léčení jejího syna.

Nahlas se rozpláče a děkuje. I mně se v očích třpytí slzy a uvědomuji si, jaký je to dar mít takové všední sobotní dopoledne s celým tím obyčejným kolotočem. Nemuset zažívat boj o zdraví, nebo dokonce život svého dítěte.

Za onoho chlapce zapaluji svíčku Rafaela, tiše se modlím a vysvětluji dětem, že tato svíčka je zapálená za nemocného chlapečka. Vidím v jejich očích upřímnou účast a cítím klid a mír.

Děti zanedlouho odbíhají ven a já v utichlém domě dělám všechny ty všední věci a jsem nesmírně vděčná, že smím a mohu. Cítím vděčnost, která mě přesahuje, že dělám to, co dělám.

Plamen svíčky nádherně silně hoří, občas uvolní velmi silnou energii, která intenzivně pracuje a zmírňuje prožitky onoho chlapce a jeho matky. Bytostí, které jsem nikdy neviděla, a přesto jsem s nimi propojená, tak silně, jak jen člověk s člověkem v sounáležitosti lásky může být.

Jsem v náruči Archanděla Rafaela a děkuji za dary svého nádherně nevšedního poslání i za všechny okamžiky mého všedního Života.

Odpoledne na procházce, ze které je náhledový obrázek si uvědomuji, jak jsou všechny okamžiky našich Životů ty největší Zázraky, právě proto, „že jsou“ 💗.

V sounáležitosti ke všem dalším lidem,
s láskou Radana

P. S.: Svíčka Archanděla Rafaela za toho chlapce hoří ještě dnes – to znamená třetí den od zapálení a nepřestávají se skrze ní dít zázraky. Děkuji že smím a že mohu.

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články