fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Objímaná vůněmi esencí

Celý můj život  mě provázejí kromě svitu svící i vůně, v nichž se rozpíjejí neviditelné, leč velmi účinné síly Přírody a tak mnoho let svému čichu i péči o domov dopřávám vůně kadidel, vykuřovadel, esencí – zkrátka vůní, které mě baví, inspirují, konejší, vyživují, objímají…

A co teprve péče o tělo, tu si užívám na mnoha úrovních a o tom bych se s Vámi ráda podělila a třeba Vás ze své truhlice nápadů i inspirovala. Je to už pár let co používám úžasné přírodní produkty Dary Země, které se staly součástí mého a mé rodiny Života a proto jsem se je rozhodla zařadit na svůj e-shop.

 Esence těchto olejů jsou nosnou sílou veškerých procesů Života a sahají do mnoha vrstev a úrovní ve kterých nepozorovaně pracují.

Už jen když otevřu lahvičku a přivoním si, cítím, jak mnou bez nadsázky kouzelně pracují a vyvolávají nádherné vjemy. Pocitově je střídám a sahám po té, či oné lahvičce právě tak, jak vnímám, že potřebuji a užívám si okouzlující jemné vůně a rozptylující se péči rostlin, které mi předávají své poselství. Mé tělo se cítí blažené, milované, nasycené a má Duše v podporující Síle rostlin v objetí něžné péče Velké Matky rozzářená.

Naslouchám tichému vyprávění jemně vyvážené energii, která přichází z dílny alchymistického mistra, a nechávám dít proces, který je protkáván z mnoha rovin samotnými polibky Země, z nichž čerpám.

 

 

Při péči o tělo esence používám přímo na vlhkou pokožku a nanáším je na kůži vědomě.

Vědomě?

Co znamená?

Můžete si říct.

Vědomé nanášení olejů vnímám tak, že se jen v rychlosti nenamažu, abych mohla běžet za různými úkoly běžného života, ale že si dopřeji dostatek času na sebepéči, ve které se otevírám ojedinělým frekvencím a posláním každičké rostlinky, která je v oleji přítomna. Uvědomuji si tu nekončící sílu veškerého dění, ve které byly od samotného záměru nejprve z lůna Země vyživovány, nasávaly do sebe veškerou Moudrost, čerpaly z Božského koloběhu mnoho frekvencí, z nichž tiše rostly, splétaly své kořínky s dechem Země, aby ve správný okamžik prošly bránou šetrného zpracování.

 

Cítím, jak se nese zpěv jejich poselství a nezaměnitelně namíchané esence v jedinečném poměru, síle i jemnosti přinášejí v lahvičkách své Dary Země.

 

 

 

Esenci pomalu a vědomě roztírám a vnímám, jak moji pokožku neobjímá jen pouhá vůně, nýbrž spolu s ní se rozptylují i ojedinělé klenoty té, či oné rostliny, která je v oleji přítomny. Nesou se hlouběji do mého těla, kterým měkce rozptylují vibrace, z nichž tvoří barevné cesty a cestičky rozmanitě se do sebe vplétajíc. Fascinuje mě, jak se barevně kroužící energie mající různá poslání vlní mým tělem, prosakuje skrze mé roviny, nacházejíce si pěšinky na místa, která právě to, či ono potřebují vyživit. Zářící mozaiky různých barev, tvarů, frekvencí a přesně padnoucích struktur naplňují moji bytost, která radostně a ve velké vděčnosti přijímá nabízenou péči.

Esence proudící na fyzická místa v těle současně pracují s frekvencemi mé duše, které hebce a ve velké síle i něžnosti prosakují a zatímco je můj prostor prodchnut září svitu svící, který jej chrání a udržují vysoké vibrace, děje se proces snoubení.

Někdy v rozjímání a jindy ve veselém švitoření svých dětí sebou nechávám plynout vlnění jedinečných poslání rostlin, které ve svém předurčení pokračují a pracují dál.

 

Kompletní a vyvážená energie esencí, se v laskavosti rozpíjejí mým tělem a propojují mě s říší rostlin a celou Matkou Zemí, ze které se zrodily.

Vědomě prožívám tento magický cyklus propojení skrze péči o sebe samu, který se děje na všech úrovních, se Vším živým.  V tu chvíli je pro mě stvořena nejkrásnější Světelná lázeň, ve které je poskládáno dočista vše, co právě potřebuji.

 

 

Naplňuje mě údivem, když smím hledět na úchvatný tanec všech buněk, které se otevírají, prolínají s esencí, jako když se kalich květu otevírá ranní rose a vděčně ji do sebe pojímají.  Vědomě prožívám mystický děj, který je schovaný za obyčejné mazání olejů a uvědomuji, kolika mnoha jazyky k nám Příroda hovoří, jak hluboce a na kolika mnoha úrovních, na které vlastně ani nedokážu pomyslet, s námi pracuje. Žasnu nad prostou přirozeností, ale i vzácností, ve které se to děje.

Je úžasné se oddat kouzlům esencí ve vědomé péči, která mě často vede za brány tohoto světa, a já smím nádhernou lávkou procházet do říší Světla, které mi ukazují svoji tvář.

Vědomě se dotýkám tisíců hvězd a galaxií i prastarých odkazů naší planety vyvěrajíce z úchvatných moudrostí, uvědomujíc si, že Síla rostlin je požehnáním.

Ve velké úctě vnímám každou rostlinku, které děkuji a se kterou vedu tichou řeč lásky, ve které si nasloucháme, a vnímaje její práci se odevzdávám Vyšší moudrosti.

Opečovaná esencí, zahalená závoji světla svící následuji nádherné děje, v nichž vstupuji na území nejposvátnější…

 

Přestože jsem maminka tří dětí, pracuji, starám se o domácnost a dělám tisíce věcí právě tak, jako každá jiná žena, tak si vědomě tvořím „okénka“ na opečování sebe sama.

Krásnou krajku péče, vnímám jako zásadní výživu mého těla a duše a také moji základní potřebu Života v rovnováze.

Má naplněnost je září mého, ale i dalších lidí Života, neb jen když já sama přetékám, tak se tvoří mosty Světla k bližním.

Přeji každému z nás, abychom byli vědomě ponořeni v sobě a svých pravdivých potřebách, abychom se nechali vést moudrým hlasem Života, který skrze nás promlouvá a naše sebeláska rozkvétala v tísíce květin, které rozvoní svět.

S láskou, Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články