fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Otevřete svůj Domov Andělům

Ráda bych s Vámi sdílela, jak moc nás ovlivňuje náš domov – prostor, v němž žijeme. Při setkávání s lidmi, kteří mě vyhledávají, hledajíce příčiny svých rozmanitých obtíží, jsem často anděly vedena po energetické šňůře k jejich domovu. Vidím, jak „jejich“ domov není vlastně vůbec jejich a je obydlen mnoha bytostmi nízkých vibrací, které se projevují různými oslabujícími způsoby na všech členech rodiny.

Vidím, obydlí plna temných provazů, rozpínajících se pavučin, tlejících puchýřů a zapáchajících skvrn, v nichž zahnívají různé vibrace, uvolňují další a další oblaka, která zde ožívají. Vše, co kdy cítili a prožívali předchozí obyvatelé, prostory hýří dál a současné obyvatelé pojí do oslabujícího koloběhu.

Místem neproudí energie světla, prosakují hutnosti a obyvatelé odžívají z toho plynoucí nepříjemnosti, které prožívají skrze své nálady, emoce, zážitky a zapojeni do těžkého řetězce nesouladu přijímají tuto „výživu“, která ve velké míře ovlivňuje celý jejich život. Týká se to jak dospělých, tak dětí, které jsou o mnoho senzitivnější a daleko nelibě vnímají, pokud je jejich domov v nesouladu, což ve velkém, mimo jiné, ovlivňuje i jejich spánek.

Je velmi důležité pečovat o svůj domov nejen fyzicky, ale i v jemných rovinách a vědomě v něm vytvářet prostor čistoty, lásky, bezpečí, útulnosti a harmonie. Jen tak je pro nás laskavým útočištěm, ve kterém svítí světlo andělů a rytmus srdce celé rodiny bije sounáležitostí.

Doprovázela jsem a doprovázím mnoho lidí očistou jejich obydlí (ne fyzicky, neboť andělé říkají, že to je výhradním úkolem obyvatelů) a není možné, aby za nás druhý člověk odpracoval to co je „naše“, ať se to týká čehokoliv.

Ani andělé nemohou vstupovat do dění, jestliže prvotní impuls nepřichází od lidí a rozhýbání celého očistného procesu by mělo přijít nejlépe od ženy, která je tvůrkyní domova a je to jejím přirozeným darem a uměním.

Každé místo pro očistu potřebuje něco jiného a naším úkolem je správně nasnímat, co to je. Můžeme kombinovat různé způsoby, s nimiž souzníme a především se nebát, důvěřovat svým pocitům a jít plně do toho!

Zaručuji Vám, že jestliže je Váš domov zanešený temnými energiemi, od kterých se osvobodíte, tak se ve vašem životě dá do pohybu naprosto všechno!

Jestliže je ulpělé tíže mnoho, nějaký čas trvá, než se rozproudí a obvykle, že se „něco děje“ nám je zviditelněno na mnoha úrovních. Je třeba být v trpělivosti. I když máte pocit, že to jde pomalu, tak věřte, že to jde právě tak rychle, jak to jít má a je to tak v pořádku. Každopádně takto vynaložená energie je cenným vkladem rozptylující se celým naším bytím.

Velmi efektivní pro očistu domova jsou vykuřovadla. Jako úplně nejzákladnější a pro začátek nejefektivnější Vám poslouží vykuřovadlo Archanděla Michaela, různá kadidla a směsi na očistu (jako např. v e-shopu www.rymer, kde je já sama nakupuji a jsou naprosto úžasná). Velice se osvědčilo spolu s vykuřovadly současně zapalovat Archandělské svíčky, které pocitově rozmístěte alespoň na tři místa ve Vašem domově, z čehož by jedno z nich mělo být v blízkosti vstupních dveří, druhé na rodinném stole a třetí kdekoliv jinde potřebujete (místo, které Vás pocitově napadlo, je to správné).

Jestliže cítíte, že Váš dům potřebuje opravdu intenzivně pročistit a nemáte obavy svíčky nechat hořet bez dozoru, tak je nechte pracovat, dokud samy nedohoří, rovněž je můžete rozsvěcet pozvolně. Vše je správně.

💗💗💗

Při zažehnutí svými slovy požádejte o očistu prostoru, nebo se nechte inspirovat:

Prosím, ať se skrze tento plamen Očistná Moc uvolní

a všechny přítomné nízké energie ve Světlo promění.

Prosím, ať se Síly Lásky rozzáří a naším Domovem proudí Milost nejvyšší.

💗💗💗

Prostoru věnujte péči pocitově dál, každý den několik minut. Pokračujte v zapalování vykuřovadel, vonných tyčinek, svíček, obdarovávejte jej energetickým „pohlazením“, které uděláte tak, že se s láskou rozhlédnete okolo sebe, hluboce se nadechnete a s výdechem pustíte barevnou energii do zdí, stopů, podlahy… (v takové barvě, jak cítíte) a bude jej vědomě svojí energií hladit. Totéž můžete dělat i fyzicky. Váš domov se bude tetelit blahem 💗.

Jestliže je obydlí energeticky zatíženo hodně, jsou v něm rozprostřeny prožitky za desetiletí, mnoho zbytečných věcí a Vy jste delší čas, nebo dokonce vůbec nikdy nepečovali o jeho zdravý tlukot, samozřejmě nějaký čas potrvá, než se prostor projasní. Může to být několik týdnů i měsíců.

💗💗💗

Dělejte pozvolné, ale KAŽDODENNÍ krůčky a vnímejte, jak Vaším domovem prokvétá něžná radost,
průzračný vzduch a s celou rodinou plynete životem v mnohem větší harmonii.

💗💗💗

Můžete si do oken zavěsit křišťály. Při úplňku v každém rohu a po celém domě rozsvítit svíčky, intuitivně zapalovat svíčky Archandělské, nechat si namalovat osobní obraz pro Váš domov. Ženy mohou využít svůj menstruační cyklus a načasovat si energetický úklid v souladu se sebou. Udělat veliký rituální úklid, ve kterém se zbavíte nepotřebných věcí a mnoho dalšího…

Nechte se vést intuicí a ve svém domově tvořte prostor světla….

Mimochodem, učme se mít málo věcí a obklopovat se předměty, které opravdu ke svému Životu potřebujeme. Čím méně toho máme, tím lehčí jsme a naším domovem proudí jemné energie lásky.

Jestliže máte pocit, že byste potřebovali více inspirací, nebo je toho hodně s čím se potřebujete rozloučit a toužíte jít opravdu do hlubin, skvěle poslouží tento magický rituál Archanděla Michaela.

Ve svém šuplíku mám mnoho modliteb na očisty domovů, které jsem obdržela od andělů a jednu z nich přináším níže. Nechť Vašemu obydlí a celému životu daruje nekonečně požehnání!

„Prosím, Andělé

Nechť se ulpělé (stagnující) vibrace tohoto domu

rozpustí a v tichosti Světla odezní.

Nechť všechna vlákna předchozích bytostí, která se pojí do bolesti

jejich minulé sliby, přísahy, myšlenky a prožitky

v plynoucím Světle opustí toto území a

do dimenze Božího Království pramení.

Nechť jsou Všechny pouta předchozích lidí,

žijící v tomto domě a prostoru brilantním

Světlem Archanděla Michaela rozpuštěna, nekončící Láskou osvobozena.“

Amen

„Prosím, ať se Světelné Síly Andělů snáší ze všech směrů a přinášejí nám mír, pokoj, lásku, úlevu…“

S Láskou, Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články