fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Oživující nektar Života

S pocity završení a hluboce nádherné vděčnosti pomalu uzavírám Posvátný kruh Placentového rituálu pro úžasnou skupinu vědomých žen. Rozhlížejíc se po celém tom nádherném prostoru mihotajících svící pohlédnu do očí každé z přítomných a spatřuji nezaměnitelnou sílu, která je v nich právě z tohoto okamžiku vepsaná.

💗💗💗

Po pár chvílích ticha tak hlubokého, jakoby nikdo ani nedýchal, se vzduchem rozvoní doslova samotná vůně Života – té jedinečné Síly, která nás každého stvořila a vdechla kus sebe sama a ke mně přichází jedna z žen a říká mi: „Radano, moc vám děkuji za vaše provázení, bylo to nádherné a hlavně vám děkuji s jakou pokorou, citem a opravdovostí, které jsou dnes už hodně vzácné to vykonáváte… Je vidět, jak velmi jste při své práci vedena Vyšší mocí.“

💗💗💗

Hledím do jejich očí a mým srdcem se rozpínají nádherné prameny Světla malující v mém nitru nesdělitelné krásno a já cítím, jak mnou ožívá nádherně zářící ornament. Ornament mé Osobní Posvátné geometrie, stále se pohybující, rychle kmitající – nesdělitelně nádherné krásno, tvořící úchvatné labyrinty Zdrojových tvůrčích sil Světla. Uvnitř sebe pociťuji opravdové doteky celého Vesmíru, který mě v tichosti, skrze svůj Záměr, vede a já tak mohu tuto svoji Posvátnou úlohu naplňovat.

Vím, že žádná slova nejsou dost a jen zašeptám skromné poděkování, zatímco se v našich prolínajících očích zračí hlubiny nekončících Světelných kruhů Podstaty samotného Života.

Po pár hodinách jsem sama ve vyhřáté sauně a doprožívám celý nádherný děj. Cítím ještě stále se propisující inspirativní hloubku Vyšší tvůrčí energie, která se jako hedvábný dech rozpíná okolo mě a současně polem všech přítomných žen. Znaje z předchozích rituálů, vím, že se tak bude dít ještě mnoho týdnů a ony budou procházet dějem hlubokého přepisu do svého prvotního bytostného – Božského nastavení, který je veden Vyšší inteligencí Celku.

Zalévá mě pocit pokory a uvnitř sebe i skrze sebe cítím rozlévající se prameny vibrací nádherných ornamentů mé Osobní Posvátné geometrie, která vibruje živým rytmem samotné Podstaty Života.

Vyslovuji své přání, aby každý člověk pocítil, jaké to je žít ve svém pravém a ryzím místě na Zemi, v němž pocítí doteky celého Vesmíru, z jehož záměru naplňuje svoji úlohu pro sebe a svět okolo.

Uplyne několik všedních dní, které žiji docela obyčejně, jako každá jiná normální žena mezi tancem u sporáku, pračky, vytírání podlahy, čtení pohádek dětem a mnoha podob další péče o rodinu, když stojím na lyžích na zasněženém svahu milované zimní přírody. Hledím na majestátní krásu a cítím tlukoucí srdce Mámy nás všech, šeptající Posvátnou píseň zrození, ve které se otevírá prostor Osobního Placentového rituálu pro ženu, která se na něj připravuje několik týdnů a dopřeje si jej právě ve svůj narozeninový den a tak sebe sama obdaruje tím nejkrásnějším.

💗💗💗

Ladím se a chystám, v tichosti pracuji a tvořím energeticky i hmotně prostor pro její Placentový rituál, který je jako všechny předtím dokonale svůj a jedinečný. V samotném závěru hledím do jejích očí, ve kterých září pokora a současně nesdělitelné fluidum a já zřím docela jiné oči, než na počátku rituálu. Je to nepředatelné, doslova v nich oslnivě svítí hvězdy celé Vesmírné galaxie i Světlo samotného lůna světa.

💗💗💗

Mnoho dnů, ve mně doznívají tyto okamžiky, její oči stále jako bych měla před sebou a uvědomuji si, že jsem v nich zřela cosi podobného, co tehdy u svého právě doma narozeného syna, jemuž jsem se prvně podívala do očí.

Vnitřně se raduji, jsem šťastná a prochází mnou vibrace, ze kterých pociťuji přenádherný cit čisté milující energie Velké Matky, která každého z nás, kdo zatouží, přivine do své náruče a daruje nám polibky svého štědrého požehnání, které jsou oživujícím nektarem pro uchopení a žití našeho poslání na Zemi tady a teď.

 

Sdílím pár řádků z příprav této ženy:

„Dobrý večer Radano, mnohokrát děkuji za všechny informace, upřímně se na Vás a na rituál těším… Ještě bych si s sebou ráda vzala obrázek pro svou placentu, který jsem nakreslila automatickou kresbou v rámci napojování. Mám s tím spojený úžasný zážitek.

Vzala jsem si akvarelové pastelky a vždy jsem nejprve provedla rituál, jak jste ho popsala v knížce. První večer jsem kreslila asi 1,5 h, nejdřív jsem kreslila naslepo, dívajíce se do plamínku svíčky, pak jsem se koukala, jak mi ruka běhá po papíře a vnímala hlas, který mě vedl. Najednou se mi ruka zastavila. Mrkla jsem na hodiny a byla přesně půlnoc a v hlavě mi znělo, že už to dnes stačí. Byla to taková nicneříkající změť barev, čar, jediné co se dalo poznat, byly dva ovály. Celkově byl obrázek velmi tmavý. Po víc jak týdnu jsem se rozhodla, že je čas to dokončit. Když jsem měla pocit, že už je to hotové, tak jsem slyšela hlas, který mi říkal, abych to celé teď ponořila na chvilku pod vodu a čekala, co se stane. V tom mi došlo, že vlastně maluji akvarelovými pastelkami. Tak jsem natočila do umyvadla vodu a ponořila do ní obrázek. Když jsem ho vytáhla, stal se zázrak. Všechna tmavá barva stékala pryč a zbyly jen nádherné duhové barvičky. A najednou mi to dávalo smysl. Uviděla jsem tam sebe jako maličkého andílka, miminko v děloze, skoro neviditelné v té duhové záři. Cítím nepopsatelné pocity a cítím se konečně naplněná a po dlouhých letech jsem se zaměřila čistě na sebe a své potřeby a pocity.“ Zdeňka

 

A její krátké psaní pár dnů po Placentovém rituálu:

„Milá Radano, díky Vám (podotkla bych, že NE díky mně, ale díky SOBĚ a že si toto paní Zdeňka dovolila) se cítím výjimečná a tento pocit mi poskytly jen dva další lidé… Ale od Vás je to úplně něco jiného, jakožto od defacto cizího člověka a chci Vám říct, že pocitově jste pro mě velmi blízký člověk. Setkání s Vámi a celý Rituál byl úžasný, osvobozující, cítím obrovské vlny energie, mé pocity se těžko dají popsat slovy. Jste úžasná, silná žena a jsem ráda za sebe i ostatní lidi, kterým pomáháte najít cestu…“. Zdeňka

 

Zapaluji plamínek svíčky Matky Země s tichým poděkováním a modlitbou za další cestu této Ženy, nechť je oslavou  jejího Života na této planetě. Nechť tato oslava inspiruje i další ženy k jejich Placentovému rituálu, který si mohou dopřát i díky příběhu, který jsem sepsala do knihy Placentový rituál – Požehnání tvého života.

S velkou, naplňující vděčností, Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články