fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Poslem zásilek Světla

 

„Ještě kousek, ještě kousek vydrž,“ říkám si, „to dáš,“ zatímco běžím po xyté k autu s pořádnou pyramidou balíků, které jsou neposedné, a ještě navíc jsem přecenila své síly a nesu jich víc, než bych měla.

S úlevou je pokládám do kufru prostorného auta a peláším pro další várku do dílny k děvčatům, kde ubírám z hory, kterou tam mají. Vtipkujeme, jiskříme radostí, vesele se smějeme a posléze běháme k autu všechny. Ve třech to jde snadněji a brzy mám auto po střechu naplněné. Vyslechnu si poslední hlášky o tom, ať se nevracím bez prázdných krabic, protože zítra jinak nebude do čeho balit, odpovídám: „ jasně šéfky“ a už jedu.

Dívám se k Nebi a modlím se. Cítím vděčnost, ale ještě něco víc, co se nedá popsat slovy. Jemný rytmus vibrací se vine autem a já prožívám nádhernou přítomnost Stvořitele.

♥♥♥

Přijíždím na náměstí a za chvilku už vynáším první komín balíků, cítím z nich teplo, rytmus, sílu, Život. Krok, co krok, prosím a děkuji. Jakoby mé srdce bylo nekonečné a objímalo každý ten balíček a záhy se z něj nesou spontánní slova modliteb tak, jak právě cítím a jsou za všechny ty lidi pro které balíčky nosím. Vnímám, jak se skrze krabičky a krabice rozpíná přenádherný dech, slyším Jej a prožívám jako čiré, ladně se chvějící Živé Světlo, které záhy přesahuje balíčky i mě a rozpíná se prostorem.

S úsměvem si vzpomenu na slova paní, která mi nedávno napsala, že v kanceláři zapálila svíčku ode mě a že dýchala tak, že si toho všimla i kolegyně. Ano, tak to je. Jsou živé, a právě nyní mě objímají svým dechem a zároveň rozzařují dlouhou cestu, kterou od auta do Zásilkovny chodím sem a tam. Totiž, pro mě je důležité odkud balíčky posílám a místo, kam je vozím je zkrátka tak přívětivé, že mi stojí za to, že s nimi od auta chodím delší cestu než kdekoliv jinde.

V příjemném rozpoložení nakládám další a další várku balíčků z auta a za mnou parkuje řidič z PPL, zdraví mě a ptá se, jestli jsem předvánoční posila. Vybuchnu smíchy a říkám: „ale nee jen skladnice z e-shopu“ a v ten samý moment jde okolo kamarádka, která slyší má slova přidává se k mému smíchu a říká: „ jakápak skladnice, sama majitelka velmi úspěšného e-shopu a mnoha dalších projektů.“

Říkám: „ a to máš jedno, teď jsem skladnice. Žádná práce není víc a žádná míň. A řekla bych, že mi ta skladnice docela dobře jde“ a zase se smějeme.

Balíčky jsou do posledního vyskládány a já odjíždím. Zapadající sluníčko mě hebce hladí a doslova mě vtahuje do rozjímání, ve kterém děkuji za vše, co se mi z Božího oltáře dostává.

♥♥♥

Dívám se na svoji cestu zpět, která je jako neuvěřitelný příběh plný zázraků a uvědomuji si, že ať jsem byla kdekoliv a bylo to jakkoliv tvrdé, tak jsem nepřestávala houževnatě pracovat (nejen fyzicky, ale i uvnitř sebe). A současně jsem živila svoji vnitřní naději a touhu přinášet Světlo pro druhé (a to jsem ještě netušila, jak moc se to v podobě svíček naplní).  Vizím, které se zdály být bláhové jsem dávala nejen svoji absolutní důvěru, ale současně je posilovala i skutky. A že jich bylo! Přirozeně, že ne všechny skutky byly vydařené a omylů bylo požehnaně a přesto oboje považuji za stejně důležité.

Vlastně jsem současně byla a jsem dosud v prachu Země i lehkosti Nebe. Nepřestávám, pokračuji a dotýkám se onoho i druhého, protože jedno není míň než druhé. Jak fyzické, tak spirituální prožívání obojího, kdy nechceme svůj osud přechytračit (stejně nás to dožene) pro nás nese hodnoty, které se vzájemně prolínají a tkají jedinečný příběh naší cesty. Takový, který nás vede strunkou Světla skutečnou cestou naší Duše.

Je to jako být skladnicí v teplákách se stejnou noblesou i pokorou, jako paní Andělskou, anebo chcete-li, majitelkou úspěšné firmy. A já zkrátka miluji obojí.

A napadají mě slova ženy, která mi před nějakým časem řekla: „víte, Vy jste prostě zůstala normální, právě taková, jakou jste byla před lety, když vás osud zkoušel, jste dnes.“  A já právě v těchto okamžicích cítím skutečnou hloubku slov té ženy…

 

Lidské příběhy plní dech Boží, který má mnoho, mnoho podob Lásky, která se nás dotýká s něhou i syrovostí. A za každou rozmanitostí, ať se nám líbí, či ne, stojí Jeho velkorysé srdce plné Živé síly Světla.

 

A jak už to bývá, tak v synchronii Vyššího řádu mi souběžně s tím, jak jsem dopřipravila tento článek, přišla zpráva, kterou jsem si tak moc nepřála slyšet.
Ale víte jak to je, čím více něco nechceme….
Moje účetní mi už nějaký ten měsíc říká, že když to takhle půjde dál, změní se můj status a stanu se plátcem DPH. Prvních pár rozhovorů se směju a říkám jí: „já jo, blázníš, to se nemůže stát „a věřím, že ani nestane. To není můj cíl, nikdy jsem to nechtěla a navíc bych přeci musela zdražit.
A je to právě pár okamžiků co mi řekla, že jsem s okamžitou platností plátcem DPH.
„Bože, pověz mi co teď – vždyť já to prostě těm lidem nemohu udělat! Nemohu všechno naráz zdražit o 21%, ano jsem si vědoma, že i pro mě platí pozemské zákony, ale to prostě nemůžu.″
„Vždyť je to mé poslání, které je stejně penězi nedocenitelné.″
Kus mého srdce ve všem co jsem kdy vytvořila políbené Božím dechem…a díky Němu se neuvěřitelné množství lidí stalo součástí mého srdce, mého života.
Říkám své účetní: „ je nemyslitelné, abych zdražila. ″ „Neblázni, to musíš.″
„V žádném případě to neudělám.″
„Bože dej mi svoji moudrost, prosím.″
A za pár okamžiků celou svojí bytostí prožívám nádherné naplnění Světlem a vím, co mám udělat.
Záměr bez váhání vyslovuji.
A ačkoliv se to z racionálního pohledu okolí zdá jako další můj bláznivý nápad, tak já VÍM, že je SPRÁVNÝ a v tuto chvíli ten nejlepší.

 

A takový mi přišel plán:
Nejprve všechno zlevním o 11% a poté zdražím o 21%.
Tedy nakonec stejně zdražím jen o 10% a to je pro mě, a věřím, že i pro všechny přijatelné.
Naplňuje mě pocit klidu a rovnováhy a co si budeme povídat, i bláznivá rebélie z toho, jak tu všichni šílí z toho, co mě to zase napadlo (ale to dělají jen na oko).
Totiž oni se mnou souzní a září  štěstím právě tak, jako já.
My všichni si tu uvědomujeme jak spolu s Vámi nádhernou rodinu tvoříme.

Je to krásné a já moc děkuji, že jste její součástí.

S láskou a vděčností Vaše docela obyčejná skladnice s velkým srdcem 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články