fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Příběh jako z pohádky

Plní mě štěstím, když lidé nachází svoji pravou Cestu a žijí tak, jak je baví, protože to je životadárnou energií, která rozdmýchává neuvěřitelně mnoho v celém Životě…

Ráda sdílím pozitivní příběhy, které jsou druhým posilněním, inspirací, odpovědí, sílu dávajícím impulzem a především NADĚJÍ a o tom je Příběh jako z pohádky, patřící ženě, kterou na její cestě provázím.

Ukazuje, jak mnoho je důležité věřit tomu, co uvnitř sebe cítíme.

Jak mnoho i malá  rozhodnutí ovlivňují velké věci a jak pokorná práce uvnitř sebe je tím nejvíc, co sobě sama můžeme darovat… 

Jak sílící propojení s naší Duší znamená, že Životem jdeme ve své nejhlubší Moudrosti – prostě a jednoduše správně.

„Osobní svíce – můj příběh“

Ráda bych se s Vámi podělila o část příběhu mého života, který se odehrál před necelými dvěma roky a pozitivně ovlivňuje můj život dodnes – vlastně každý můj den a vím, že to byla pomoc na celý život.
Nacházela jsem se v nelehkém období. Mému synovi byly sice teprve 3 roky, ale já už rok díky svému předchozímu podnikání byla doma bez jakéhokoli příjmu. Po nevydařeném druhém těhotenství a před sebou startovací čáru, co se svým životem dál…

  • Kam se vydat?
  • Najít si práci, ale jakou?
  • Kterým směrem?
  • Aby mě uspokojovala, ale zároveň přinášela kromě radosti a uspokojení i finance.
  • Jak vše skloubit s péči o malého syna, který právě začal chodit do školky?
  • Vše se mi honilo hlavou a já nevěděla, kterým směrem se vydat.
  • Bylo to velmi těžké, tápající období…

 

Na Andělském sezení u Radanky (které tímto děkuji za pomoc a péči) jsem od ní dostala 9 otázek týkajících se práce, na které jsem si měla každý den po dobu 20 dnů odpovídat a své reakce zapisovat.

Je neuvěřitelné, jak si člověk utřídí své myšlenky, postoje a přání, pokud opravdu poctivě zapisuje pravdivě všechny své odpovědi.

Po 20 dnech upřímných odpovědí jsem si našla linii, po které se chci vydat a měla představu své budoucí práce.

Tak uplynula nějaká doba a Radanka mi napsala, že má pro mě hotovou moji Osobní svíčku, kterou jsem si před nějakým časem u ní objednala. Svíčka byla nádherná!

Pamatuji si, jak jsem ji s úctou a bázní poprvé zapalovala. Její plamen mě čistil, nabíjel, konejšil, hladil, posiloval a vyzařoval nádherné vibrace. Moje Duše se vznášela, radovala, cítila smíření se vším, co jsem měla v tu dobu za sebou.

Živě vidím, jak jsem jeden zářijový den odvezla syna do školky a dopoledne zapálila svoji Osobní svíčku. V této době jsem měla předplatné časopisu Meduňka, ke kterému přišel jako dárek homeopatický kalendář na nový rok. Kalendář jsem si se zájmem prohlížela a studovala. Moje Osobní svíčka stále hořela, vyzařovala krásné vibrace míru, pokoje, ale také neuvěřitelné síly. A jak jsem tak tím kalendářem listovala a četla, které homeopatikum pomůže na který problém, moje srdeční čakra se otevírala a já pocítila přání tady pracovat. 

Naučit se homeopatii, šířit ji dál.

Ale jak to udělat? Nějaká nepopsatelná Síla mi vnukla myšlenku, zavolej do té firmy a zeptej se, zda nepotřebují odborného zástupce? Řekni jim, že bys měla zájem u nich pracovat a své zkušenosti v oboru (farmacie) uplatnit právě zde. A tak jsem to udělala! 😊

Když si na to dnes vzpomenu, nechápu, kde se ve mně vzala ta odvaha do té firmy „jen tak“ zavolat :-)Vím, že mi pomohli Andělé a moje Osobní svíčka. Otevřely se mi úplně nové dveře mého života. Otevřely se mi dveře homeopatie a já jsem za to neskutečně vděčná. Můj příběh se postupně odehrával tak, že jsem do firmy za 2 měsíce opravdu nastoupila a jsem tady šťastně zaměstnaná stále. Velmi si vážím toho, že mám práci, která mě baví, uspokojuje, učí mě, posouvá mě a jsem v ní nápomocná mnoha dalším lidem. Mám přesně takovou práci, jakou jsem si přála a kterou jsem si napsala v odpovědích na 9 otázek. Děkuji za ni.

Míša Fojtíčková

💗💗💗

Příběh jako z pohádky není pohádkou, ale naplněnou realitou života jedné ženy, jejíž cesta nebyla snadná a už vůbec ne pohádková. Byla cestou, na které uvnitř sebe probudila to nejhlubší odhodlání, pokoru a upřímnou Lásku k sobě, Životu a Bohu. Svou pohádkovou cestou jde dál a zkoušky, které přirozeně (každému z nás Život dopřává) prochází v Síle své Duše a jsou jí Zdrojem mnoha dalších Darů. 

Třeba jste ve stejném, či podobném okamžiku, jako tato žena před lety a třeba se nacházíte v období přemítání a hledání odpovědí na Vaše otázky, ať se týkají jakékoliv oblasti Vašeho Života.

Vaše Duše pro Vás má každý okamžik nejhlubší dary, které nenajdete nikde vně a i kdybyste celý svět prochodili křížem krážem a přečetli všechny moudré knihy, tak tu nejvzácnější Moudrost máte uvnitř sebe sama.

💗💗💗

Každá kapka péče, kterou věnujete své Duši je elixírem, který ji posiluje a v každém z nás oživuje spojení s celým Živým Vesmírem, jehož všechny Síly se vždy spojí, aby vytvořily hybnou energii Světla dávající do pohybu malé i velké děje, pro to, abychom naplnili svá Poslání, která čekají až jim půjdeme naproti.

V okamžiku naší volby, která je v Souladu s naším Posláním se probouzejí Zázraky, které předou synchronní děje (do) našich Pohádkových příběhů. 

A já každému z nás přeji, abychom ten svůj Pohádkový příběh tvořili a žili, vždyť právě proto na světě jsme.

Míše plna vděčnosti děkuji za sdílení a za to, že smím být tichou součástí jejího Pohádkového příběhu.

S láskou,
Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články