fbpx
Nákupní košík

Andělské poselství Slunovratu

Letním Slunovratem se otevřela zlatá spirála Života, propojující nás s pra – Vědomím naší planety Země, díky tomu dochází jak v životech jedinců, tak v kolektivním poli lidstva ke stažení energií dolů – k Zemi.
Je čas žít – ne snít. Pracovat a tvořit – ne o tom mluvit.
Dochází k velmi silnému uvolnění vibrací, které podporují proces přeměny do hmotného naplnění, které vycházejí z upřímných Záměrů našeho srdce a jsou v Souladu s plány Duší.

Přichází období objevů, myšlenek a vnuknutí otevírající mnoho nových a dosud neznámých vizí.

Jsou otevřené Vesmírné portály, z nichž se uvolňují a některými okamžiky i velmi silně tryskají  frekvence, které obsahují kódy nesoucí Poselství pro jednotlivce a celé lidstvo. (Senzitivní lidé o cítí jako obrovskou fyzickou i psychickou únavu, tlak, napětí, tupou bolest v okolí očí, spánků, šíje, hrudi…jestliže se jim vědomě otevřeme, tak tyto nepříjemné stavy vymizí)

Tyto kódy jsou velmi jednoduše čitelné a nejlépe jim porozumíme, jestliže se vědomě propojíme s esencí vody – ideálně s čistým pramenem v přírodě a svým Srdcem požádáme o aktivaci Vesmírných kódů uvnitř sebe a ve svém Životě.

Výrazně Vám může pomoci níže napsaná Modlitba, kterou jsem obdržela právě u lesní studánky.

 

Vodo, pra-základní esence Života, která jsi mi byla Průvodkyní do tohoto světa,

přijmi mé Vědomé uctění – Tvé Božské síly.

Prosím, podpoř proces obnovy na Matce Zemi a uvolni mi své čiré požehnání, pro Vesmírné kódy a jejich zření.

Vodní království, v němž příběhy všech vod na Zemi i pod Zemí šumí, otevřete Brány své říše a dovolte mi vstoupit tiše.

Nechť v průzračné podobě spatřím Vše, co potřebuje znát má Duše.

Nechť se otevřu Vesmírné Moudrosti, Zemi i lidstvu plynoucí.

Jemně i divoce mnou vodní živly rozviřte krůpěje Poznání, labyrinty vřídel léčení,

stkvící se uvnitř Zlaté spirály jednoho Vědomí.

S Láskou a Světlem děkuji.

 

Opakujte tolikrát, jak budete vnímat, že potřebujete a v tichosti, sebou nechte rozptylovat tiché požehnání, které hmatatelně ucítíte ve svém těle i v prostoru své aury.

Otevřeně všemi póry své kůže přijímejte frekvence, které Vás obklopují a v jednotném dechu, který se Vám po této modlitbě přirozeně sladí s  Vesmírnými kódy portálů se s pokorou otevřete a nechte plnit Vším co přijde.

V období Slunovratu na naši Zemi rovněž sestoupili Strážci Vesmírných kódů, jejichž úlohou je ukotvení kódů na planetě Zemi a zprůchodnění míst, které mezi sebou vzájemně vytvářejí velmi energeticky silný prostor, ve kterém se setkává Nebe se Zemí.

Tato aktivní místa přinášejí intenzivní posilnění pro každého z nás, podporují tok vibrací obnovy Matky Země a připomínají, že je čas žít a ne snít. S upřímným záměrem je lze snadno najít pomocí své vnímavosti – opět jsou v blízkosti čistých vodních zdrojů a pobývání v nich je velmi blahodárné.

Otevřená spirála Života obsahuje Moudrost Vesmíru, Moudrost Země více, než si kdokoliv z nás umí představit a její živiny nás připravují na znovu – propojení s Božskou Sílou uvnitř sebe samých.

Došlo k otevření labyrintů v chrámech Posvátného vědění lidstva, spojující nás s prvotními kořeny Života na Zemi, které se promítají do každodenních okamžiků Všech a veškerého dění.

Nacházíme se ve spirále opakujícího se cyklu Života na Zemi, v nichž se každého člověka dotýká přesahující Moc Božského koloběhu a Vesmírného řádu, který sděluje, že se blíží setkání s Opravdovostí sebe sama.

 

Hovořili Strážci Vesmírných kódů, Archanděl Michael, Archanděl Uriel a Posvátné společenství spirály Života.

Děkuji, že jsem Slunovratové poselství směla přijmout a napsat.

A děkuji za nádhernou fotku, která mi “náhodou” přišla a vystihuje nádherné Slunce v síle Slunovratu.

S vděčností, Radana

Vyhledávání

Sociální sítě

Další články