fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Andělské poselství Slunovratu

Letním Slunovratem se otevřela zlatá spirála Života, propojující nás s pra – Vědomím naší planety Země. Díky tomu dochází jak v životech jedinců, tak v kolektivním poli lidstva ke stažení energií dolů, k Zemi. Je čas žít – ne snít. Pracovat a tvořit – ne o tom mluvit.

Dochází k velmi silnému uvolnění vibrací, které podporují proces přeměny do hmotného naplnění, které vycházejí z upřímných Záměrů našeho srdce a jsou v Souladu s plány Duší.

💗💗💗

Přichází období objevů, myšlenek a vnuknutí otevírající mnoho nových a dosud neznámých vizí.

💗💗💗

Jsou otevřené Vesmírné portály, z nichž se uvolňují a některými okamžiky i velmi silně tryskají  frekvence, které obsahují kódy nesoucí Poselství pro jednotlivce a celé lidstvo. (Senzitivní lidé to cítí jako obrovskou fyzickou i psychickou únavu, tlak, napětí, tupou bolest v okolí očí, spánků, šíje, hrudi. Jestliže se jim vědomě otevřeme, tak tyto nepříjemné stavy vymizí.)

Tyto kódy jsou velmi jednoduše čitelné a nejlépe jim porozumíme, jestliže se vědomě propojíme s esencí vody – ideálně s čistým pramenem v přírodě a svým Srdcem požádáme o aktivaci Vesmírných kódů uvnitř sebe a ve svém Životě.

Výrazně Vám může pomoci níže napsaná Modlitba, kterou jsem obdržela právě u lesní studánky.

💗💗💗

Vodo, pra-základní esence Života, která jsi mi byla Průvodkyní do tohoto světa,

přijmi mé Vědomé uctění – Tvé Božské síly.

Prosím, podpoř proces obnovy na Matce Zemi a uvolni mi své čiré požehnání, pro Vesmírné kódy a jejich zření.

Vodní království, v němž příběhy všech vod na Zemi i pod Zemí šumí, otevřete Brány své říše a dovolte mi vstoupit tiše.

Nechť v průzračné podobě spatřím Vše, co potřebuje znát má Duše.

Nechť se otevřu Vesmírné Moudrosti, Zemi i lidstvu plynoucí.

Jemně i divoce mnou vodní živly rozviřte krůpěje Poznání, labyrinty vřídel léčení,

skvoucí se uvnitř Zlaté spirály jednoho Vědomí.

S Láskou a Světlem děkuji.

💗💗💗

Opakujte tolikrát, jak budete vnímat, že potřebujete a v tichosti, sebou nechte rozptylovat tiché požehnání, které hmatatelně ucítíte ve svém těle i v prostoru své aury.

Otevřeně všemi póry své kůže přijímejte frekvence, které Vás obklopují a v jednotném dechu, který se Vám po této modlitbě přirozeně sladí s Vesmírnými kódy portálů a s pokorou se otevřete a nechte plnit Vším, co přijde.

V období Slunovratu na naši Zemi rovněž sestoupili Strážci Vesmírných kódů, jejichž úlohou je ukotvení kódů na planetě Zemi a zprůchodnění míst, které mezi sebou vzájemně vytvářejí velmi energeticky silný prostor, ve kterém se setkává Nebe se Zemí.

Tato aktivní místa přinášejí intenzivní posilnění pro každého z nás, podporují tok vibrací obnovy Matky Země a připomínají, že je čas žít a ne snít. S upřímným záměrem je lze snadno najít pomocí své vnímavosti (opět jsou v blízkosti čistých vodních zdrojů a pobývání v nich je velmi blahodárné).

Otevřená spirála Života obsahuje Moudrost Vesmíru, Moudrost Země více, než si kdokoliv z nás umí představit a její živiny nás připravují na znovupropojení se s Božskou Sílou uvnitř sebe samých.

Došlo k otevření labyrintů v chrámech Posvátného vědění lidstva, spojující nás s prvotními kořeny Života na Zemi, které se promítají do každodenních okamžiků Všech a veškerého dění.

Nacházíme se ve spirále opakujícího se cyklu Života na Zemi, v nichž se každého člověka dotýká přesahující Moc Božského koloběhu a Vesmírného řádu, který sděluje, že se blíží setkání s Opravdovostí sebe sama.

Hovořili Strážci Vesmírných kódů, Archanděl Michael, Archanděl Uriel a Posvátné společenství spirály Života.

Děkuji, že jsem Slunovratové poselství směla přijmout a napsat. A děkuji za úžasnou fotku (úvodní), která mi „náhodou“ přišla a vystihuje nádherné Slunce v síle Slunovratu.

S vděčností,
Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články