fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Strom Života

„Na placentě každého dítěte rozkvete v průběhu jeho vývinu nenapodobitelný Strom Života, který má spirituální, kulturní a lidský význam pro celý Život člověka. Nese jedinečné frekvence předků, kosmické energie, informace týkající se životního poslání a mnoho dalších hodnot, které jsou důležitým a nenahraditelným Zdrojem živin pro celý Život.
Každé lidské bytosti je zcela přirozené, aby byla ve svém žití s těmito živinami propojena, stejně jako v prenatální fázi, a čerpala nenahraditelné dary svého Stromu Života, který je jedinečným nástrojem pro naplněný Život ve vnitřním i vnějším blahobytu.“

Cítím, že nazrál čas podělit se o to, že jsem uplynulé období (roky) tvrdě pracovala a tisíce hodin zapisovala Moudrost, která ke mně různými způsoby od mých Průvodců přicházela, trpělivě jsem si hrála se slovy, aby se vše dostalo do podoby, která bude jasná a vyjádří prvotní Sílu poselství, které má přesahující smysl pro jednotlivce a celou společnost.

Napsala jsem Knihu o nejhlubší přirozenosti Života, která bůhví proč zůstala zapomenutá a já stále nemohu uvěřit, že famózní a pro lidstvo tak potřebný nástroj uzdravení a požehnání „je tak jednoduchý“.

Napsala jsem Knihu o pravém významu placenty, o důležitosti jejího vědomého uctění a o naléhavosti opětovného propojení s touto částí sebe sama, díky čemuž dochází k obrovsky léčivým procesům. Slovy to lze jen těžko popsat, ale propojení s placentou není „jen“ naladění se na Matku Zemi a zakořenění, ale je to nesmírně silné spojení se svojí vlastní Božskou silou, která s námi tvořila Jeden Celek a Placentovým rituálem, který kniha přináší, je probuzena a každým okamžikem prožívána.

Nepochybuji, že vědomá potřeba završení našeho narození prostřednictvím uctění placenty a energetického propojení se s ní je stará jako lidstvo samo a je klíčem k návratu k vlastním kořenům a k naší síle.

Lidé, kteří Placentovým rituálem prošli, anebo procházejí jsou toho živým důkazem.

Tak jako není možné zasahovat do nepřekonatelných dějů Přírody, nýbrž je jen s pokorou následovat, tak právě tak, s úctou následuji Posvátné děje, které rozechvívají cestu Knihy na svět.

Tak dlouho, jak bude třeba, nechám hovořit moudrost předků, pra-sílu Země a v citlivé vnímavosti Všeho dění plna vděčnosti a také budu prožívat její příchod na svět, ve kterém ožijí přesahující Síly jednotlivců a celého pole lidstva.

Až nazraje čas, všechny síly Vesmíru a Země se spojí a já Knihu přivítám na světě, tak plna hluboké pokory, právě tak, jako porodivši matka, dám na všechny světové strany vědět o tom, že je již mezi námi.

S Láskou sdílím rozhovor, který jsem poskytla Terezii Dubinové, PhDr.

Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články