fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Večerní Rituál Vděčnosti

Díky svým dětem prožívám, že je naší úlohou být jejich průvodcem nejen po Zemi, ale i po krajině Andělské a totéž předávám rodičům, kteří mě vyhledávají pro různé nesoulady u svých dětí. Pominu-li, že je třeba potíže začít „načítat“ od rodičů, „podívat“ se na prenatální vývin, narození, rané okamžiky Života dítěte apod., tak je rovněž podstatné udržovat plamen světla dětí živý.

Není samozřejmostí, že je svit „jen tak“ sám od sebe Jasný, dítěti živiny dávající a tolik potřebné propojení s jemnou říší tvořící. Aby tomu tak bylo, je třeba o jejich vnitřní svět pečovat a jemně je vést.

S mými dětmi vytváříme každodenní večerní Rituály před usnutím, ve kterých jim vyprávím, jak uvnitř jejich srdcí svítí překrásné Světlo jejich Duše, které čím více mu dáváme pozornosti, tím jasněji se třpytí a září. Povídám jim o tom, že mohou cítit a ony samozřejmě skutečně cítí, jak hřeje, hladí, tvoří různé překrásné Světelné ornamenty a vyprávíme si o tom, jak vypadají.

Někdy zůstaneme jen u toho a pokračujeme do vděčnosti (níže) jindy vnímáme, jak Světlo přesahuje tělo a zahaluje nás překrásným Jasem, z něhož vytváří příjemně teplou a vždy jinak zbarvenou bublinku, která nás chrání. Zveme do ní své Anděly a posíláme energii Lásky všem, na kterých nám záleží, ale třeba i těm, o kterých si myslíme, že to potřebují(ať to jsou lidé, zvířata, Země a celý Vesmír).

Když se něco ten den nepovedlo, tak posíláme energii Odpuštění a Smíření k člověku, se kterým se nám to stalo, a řekneme si, že „i tak se máme rádi“. Děti to učí pracovat se sebepřijetím, sebeláskou a otevírá soucit k sobě i druhým. Děkujeme za celý den a říkáme si, co vše nás potěšilo a povedlo se nám.

Jindy neposedné Děti se nádherně rozvolní, zklidní a v nesmírné Lásce a Vděčnosti srdcí děkují za to, co jim uplynulý den daroval a je nejvíce potěšilo. Často to jsou dočista obyčejné „věci“ společných prožitků, které mi dávají uvědomění, co je pro ně opravdovou hodnotou a má smysl. Jindy mě moc hřejivě překvapí „co“ v dětské hlavince po celém dni zůstalo jako to nejkrásnější, plní mě tiché dojetí a naslouchaje vděčnostem dětí prožívám své vlastní…

💗💗💗

Vznikají krásné příběhy vděčností a já jsem šťastná za cenné dary, které spolu prožíváme.
Často myslíme i na děti, které nemají rodiče, nebo si večer nemají s kým vyprávět a posíláme jim krůpěje naši Lásky. Naším Rituálem se můžete inspirovat, nechat vést a především dovolit Andělům, aby vpluli do vašich Životů.

💗💗💗

Dětí jedinečná schopnost vnímat půvabný svět Andělů, sílí tím více, čím opravdovější podpora přichází skrze rodiče. Je nejdůležitějším elixírem, který s nimi roste a navždy se stává jejich živou součástí, ze které tvoří svůj život nyní, za okamžik, v budoucnu i dávno potom. Jestliže je dítě syceno paprsky Lásky, Soucitu, Porozumění, tak skrze ně dítě hledí na sebe, celý svět a právě tak tvoří mozaiku svého příběhu.

Zpětně na dceři, která je již dospělá a osamostatnila se, vidím, jak čas, který jsme spolu trávily zpěvem manter, vyprávěním o Bohu, Andělech, Přírodě a Bytostech v ní žijících, ryzích hodnotách a vděčnosti, vytvořily živý otisk, který v ní je pevně přítomen. A jsem za to nesmírně vděčná.

Ať naše děti budou kdekoliv a dělat cokoliv, tak Síla jejich Světla bude zářit právě tím, co jsme do nich vložili a svoji jemnou péčí podpořili.

Ani o nic míň.

Tvořme příběhy dočista obyčejných vděčností a nejen se svými dětmi prožívejme dary každého okamžiku, kterým třeba ve večerních Rituálech věnujeme důležitou energii naší vědomé péče.

S vděčností,
Radana

 

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články