fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Z chrámu Světla – vtělení Duše

 Lidé se mě často ptají , jestli vím, co se děje, když Duše přichází do těla. Jestli je provázena svým Andělem Strážným, jak se pojí se svým tělem a jak se samotné vtělení odvíjí…

Ano vím. Přenádherný děj, který přesahuje veškerá slova jsem dvakrát prožila skrze své syny. Když se to stalo poprvé a tímto darem mě poctil první syn, bylo to tak úchvatné, silné, dojemné a jak si jen umíte představit, že pouhá vzpomínka při psaní těchto řádků mým srdcem a každou mojí buňkou rozechvívá nejhlubší prožitky, jako by se to stalo včera.

Když sestupovala Duše mého druhého syna, bylo to neméně fascinující a já si to tehdy napsala do deníku (ve kterém je takových prožitků mnoho a chystám se jej někdy v budoucnu vydat jako knihu). Před pár dny, při práci na budoucí knize mě vlákno těchto Prožitků ovinulo nádherou a já cítím touhu se s Vámi podělit o tom, jaké to je, když Duše přichází z Božského chrámu na Zemi.

♥♥♥

 

„Zářivá Duše miminka, provázena svým Strážným Andělem splývá na vlnách průzračného Světla do mé blízkosti.

Prýští z ní nekončící Světelné vodopády, které rozechvívají celičký prostor, kterým sálá její nádherná energie.

Jemně jako hemžení duhy v oparu Slunce se noří ve vibracích Lásky do tělíčka, s nímž se do sebe hebce vpíjejí, tiše objímají a v jedinečném vyjádření se sobě vzájemně otevírají.

Dokonalá spolupráce ryzího proudění Života, v němž má vše svoji úlohu, rytmus, čas a prostor.

Duše rozprostírá své zářící esence tělíčkem a plní jej tancem svým paprsků.

Duchovní Síla se mísí s hmotnou formou Života, Anděl Strážný děťátka nás něžně zahaluje peřinkou mléčného oparu a mnou se rozprostírá nesmírný klid.

Miminko své tělo vědomě otevírá své Duši a ona jeho tělu, jeho prožívání mě zaplavuje dojetím, láskou, štěstím, vděčností.

 

Uvědomuji si, že každý člověk na Zemi prožil to, čeho jsem svědkem a cítím, jak je celá rodina lidstva nádherná a s láskou objímám celou planetu.

 

Děťátko mě vtahuje do děje a vidím, jak do široka rozevírá své jindy zachumlané ručky,

radostně jimi mává, celým jeho hrudníčkem víří růžová energie a zpod jeho dosud ještě stále zavřených očí se rozzáří jiskry Božství.

Vítá se se svojí Duchovní částí v krásné radosti a vědomě prožívá důležitost vzájemného spojení a propojení.

Od jeho srdce se roztáčejí duhově zbarvené vlny plné Světla, které protékají mým tělem, přesahují jej a něžně se vplétají s paprsky jeho Anděla Strážného, který nás objímá.

Děťátko královsky září a jeho duchovní a hmotná část se spolu jemně synchronizují.

 Průzračné síly požehnání se v posvátné vůni chvějí prostorem, v němž se měkce hemží.

Celá místnost je zaplavená jasem, který protéká skrze zdi, podlahu, strop, který nemá konce ani začátek, cítím, že objímá celý Vesmír a já jsem objímána Vesmírem.

 

Prožívám, že duchovní svět je na pozadí našich Životů a neexistují žádné hranice a omezení, ať se to týká čehokoliv.

 

Celým prostorem vznešeně krouží energie, rozvolňující okouzlující vůně a místností se dál tvoří další a další Světelné průduchy, jimiž se vlní bílá energie s vlákny smaragdových krůpějí.

Vše je velmi živé, opravdové, v úžasu hledím na nepopsatelnou krásu, zatímco miminko ve mně ani nedutá a prožívá, co se právě děje.

♥♥♥

 

Zastavuje se čas a já stojím před nádherným, důstojným Chrámem, který vibruje velice silnou energií Božství a všemi směry z něj na různé strany vychází blyštivá schodiště, jejichž zábradlím, které jsou tvořeny éterickými křídly Andělů, protékají famózní duhové vibrace.

 

Z Chrámu, kterým pulsuje Světlo, vycházejí Strážní Andělé a Duše miminek, které sestupují na svoji pozemskou Cestu a chystají se splynout se svým tělem.

 

Celým prostorem se chvěje Posvátnost, která se mě v jemných vlnách dotýká a já prožívám velmi hluboké a dojemné štěstí.

Hledím na ceremoniál, ve kterém Duše opouštějí Božský svět, aby se plně spojily se svými těly v dělohách svých Matek.

V důvěře, že jdou správným směrem, přestože každá proudí jinam, se nesou ve skvostném Světle a ladně kloužou po vláknech svých Božských záměrů.

Absolutní řád, v němž panuje Královská Moudrost všech zúčastněných je okouzlující a vyvolává ve mně směsici nesdělitelné pokory, úcty, vděčnosti a dalších pocitů.

 

Každá Duše proudí se svým Strážným Andělem, který okolo ní rozpíná křídla a synchronicky, bez jediného zaváhání v síle a přesto v jemnosti všichni společně rozvíjejí cestu na Zemi.

 

Některé Duše kromě jejich Strážných Andělů provázejí další Andělé a Archandělé, tvoří okolo nich různě velké družiny Bytostí Lásky a proudí na tisíce stran naší planety ke svým matkám.

Měkký opar Světla se rozvíjí do vějířů lásky a hladí všechny přítomné nádherně zářící Duše miminek, jimž žehná.

Úchvatné mystérium, jehož obrazy mi už navždy zůstanou v mém srdci, jsou velmi silným prožitkem, se kterým usínám.

 

V tuto chvíli nemám více slov, než nekonečné děkuji s přáním naší nádherné rodině lidstva na Zemi hojnost Boží lásky, ve které každý z nás na Zemi s důvěrou přicházel.

 

 

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články