fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Král otevřel své brány…

Letošní podzim je krásný, barevný, voňavý, teplý. Nádherně padající listí nám ve svém třepotání ukazuje, abychom i my své vlastní suché listy pouštěli a následovali stejně osvobozující děj, který je tak nesmírně léčivý.

Procházíme obdobím konců, ve kterém více, či méně v synchronii s Přírodou pouštíme své listy, které jsme už dosyta vybarvili a odlehčujeme sobě i druhým, přičemž se mnohdy nestačíme divit, jak se vše nyní děje raketovou rychlostí a mimo naše možnosti cokoliv ovlivnit.

Král roku 2020 nám totiž otevřel své brány, ze kterých se vydatně rozpršely vibrace nacházejícího roku a nejvíc, co můžeme, je naše plné odevzdání. Jsou otevřené proto, abychom okusili jejich strhující sílu, moc a především se uvnitř sebe obrátili k pokoře.

Servíruje nám pomyslnou ochutnávku toho, co pro nás má přichystané a co to bude, ovlivňujeme již nyní, a i když to nebude snadné, tak není třeba se bát tam, kde je otevřené srdce i mysl. Pro každého člověka přichází období, ve kterém je nezbytné Vědomé propojení se svými kořeny – Zdrojem pevnosti a Matkou Zemí – Zdrojem výživy.

Bez toho nám nepůjde vůbec nic, ani to, co dosud fungovalo ve všech podobách, jak si umíme představit.

Pro rok 2020 jsem v červenci napsala poselství, které najdete na těchto svíčkách a až přijde jeho čas, zveřejním jej i elektronicky. Upřímně se nestačím divit a plní mě respekt, když jsem jej včera pročítala, protože vidím, že se to již začalo dít.

Poslední dobou mi od Vás přicházejí různé zprávy, které jsou všechny úžasné, a ze kterých vybírám prožitek paní, kterou jsem nikdy osobně neviděla a měla jsem tu čest pro ni stvořit Osobní svíčku. Jsem moc vděčná. Za ní i Vás všechny, kteří jdete dál svým bytím v souladu a s pokorou všemu co přichází, přestože to někdy není snadné.

💗💗💗

„Ahoj Radanko, chci Tě informovat o tom jak pracuje moje svíčka. Příběh zatím nemá konec, proto ho nemůžu dopsat.

Dění ve zkratce: devátý den moji osobní svíčku pohltily plameny a za 1,5 hodiny bylo po všem!!!!! Zhmotnil se NETVOR, který symbolizuje moje strachy, bloky, nedořešené situace a stinné stránky. A začal pracovat! Bylo to dne 22. 8. 2019. Od té doby můj život vypadá jako karta číslo 16 – hroutící se tarotová věž. Zažila jsem tolik turbulentních situací. Tolik bolesti. Tolik nepříjemných překvapení. Všechno mi to připadá jako věčnost, a přitom jsou to pouhé 2 měsíce!!!

Přišlo však spoustu AHA okamžiků a uvědomění. Svíčka působí jako SUPER ČISTIČ NEJVYŠŠÍHO KALIBRU! Je to neskutečná síla.

Jsem stále bez práce. Ale před 14-ti dny, mi přišel můj HVĚZDNÝ KÓD. Od té doby pociťuji velké změny ve svém životě. Značně se mi ulevilo. Symbol rovnoramenného kříže byl pro mě velkým překvapením. V posledních dnech pociťuji velký příliv rovnováhy, vycentrování. Vše, co prošlo neskutečnou očistou a dalo by se říci i totální destrukcí, se začíná „stavět“ v úplně jiné podobě.

Svíčka razantně a nekompromisně zničila vše v mém životě, co mělo špatné základy. Muselo to odejít, aby mohly přijít nové věci, projekty, myšlenky, pracovní příležitosti.

Je pro mě až úsměvné poznání, jak vlna tsunami smetla situace i lidi, kteří už ke mně nepatří. A zůstali jen Ti opravdoví.

Děkuji Ti Radanko za Tvůj SUPER-ČISTIČ.

Momentálně jsem dostala naprosto nečekanou pracovní nabídku, která by mě ani ve snu nenapadla, ale napíšu Ti pokračování, až přejde do hmoty. Mělo by to být do konce tohoto roku.

 Přeji Ti krásné podzimní dny, Lucie Alma“

💗💗💗

Je čas k obrácení se k nekonečné spirále Života, která tepala naší sílou a naší esencí ještě dřív, než jsme započali Život na Zemi. To je pro nás v tuto chvíli jedinou cestou. Vím, že to jako lidstvo cítíme, jen to neděláme.

Třeba proto, že nevíme jak… Ani já jsem nevěděla, až Posvátná moudrost Země mi to řekla…

Jsem vděčná a tyto dny na své cestě pouštím další a další listy, které nádherně voní, září a s vděčností se dívám na jejich třepetání…

S láskou,
Radana

P. S.:  Úvodní fotka přišla v lesním chrámu mezi třepetáním listům a je dílem mého skoro tříletého syna 💗.

 

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články