fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Modlitba kouzel a zázraků

Vánoční čas pro mě každoročně začíná, už když se chopí vlády měsíc prosinec, který jako kdyby nejprve jemně a neviditelně pomalu rozezníval kouzla, která ze svého kralování přináší.

A čím déle sedí na svém trůnu, tím více sílí jeho moc, která má tolik mnoho podob, kolik snad žádný z jeho bratrů neumí.

Nejprve nad naší Zemí rozpíná své stíny, do kterých halí nejen vnější, ale i vnitřní svět každého z nás. Vede nás do stále hlubší temnoty, kde je méně světla jak okolo, tak i uvnitř nás.

Provází nás požehnaným obdobím, ve kterém každý člověk prochází jedinečným obdobím tmy a v souvislosti s tím jak, má naději ji jemnými vlákny Světla pročesat a rozzářit.

Děje se to v tichu, pokoji a přirozeně čím hlouběji si dovolíme ponoření do své vlastní temnoty, tím krásnější Světlo rozsvěcujeme.

Čím déle prosinec vládne, tím více jsou energie hutnější a náročnější, ale zároveň mohou být příjemně svobodné, plynoucí a čiré. To, jak je vnímáme a prožíváme, souvisí s tím, jak mnoho, či málo jsme se ponořili do kolektivních dějů temnoty a oddali se pokornému prožívání ve vyváženosti našich potřeb.

Každého z nás se dotýkají vibrace blížícího se Slunovratu, darů obrození, jemuž, čím hlouběji se vědomě otevíráme, tím nádhernější synchronii s Ním a Celkem tvoříme.

Pod jeho doteky v našem nitru mizí veškerý spěch, napětí, ale i pocity toho, co je důležité za uvědomění si toho, co je opravdu důležité. A proto mám prosinec tak moc ráda, nejen pro jeho hladivá i temná kouzla, ale proto, že přináší Pravdu.

💗💗💗

Ozařuje z našeho nitra mnoho emocí, zranitelnosti, prožitků, ve kterých se
po jejich rozdmýchání na naší hladině usazuje hluboký klid.

💗💗💗

To ve mně každoročně probouzí obrovské vlny vděčnosti, které jsou silnější než kdy jindy a jako nekonečná hladina moře mnou ožívají ve velké a slovy nesdělitelné síle. Je strhující, podmanivá, hluboká a čistá. Odevzdaně se jí poddávám, nechávám se unášet pod hladinou její moci a svých prožitků, které mnou hrají.

Znějí celou mojí bytostí a vrací mě do nádherných okamžiků, kdy se mě dotýkalo slunce, oči mých děti radostně jiskřily, pekla jsem koláč, dýchala lesní vzduch, malovala, tvořila, držela poprvé v ruce svoji knihu, balila balíčky pro Vás, uklízela drobečky po svých dětech a mnoho dalšího….

Každá ta vlna, i titěrný prožitek, mnou rozechvívá další a další vlny, které se násobí do nekonečného vděku, a já si uvědomuji, kolik darů prožívám.

Právě v tomto čase si i přes naše večerní rituály vděčnosti, víc než kdy jindy uvědomuji, jak ty obyčejné věci nejsou vůbec obyčejné a to ve mně probouzí soucit k lidem, kteří to tak nemají.

Myslím na děti, které jsou opuštěné a neznají mateřské pohlazení, na lidi bez domovů, v nemoci, bojující o své životy kdekoliv na světě. Myslím na lidi, kteří si odžívají bolest v jakékoliv formě a v tiché modlitbě jim posílám sílu. Dělám to tak v průběhu roku často kdykoliv a kdekoliv cítím, ale prosinec to ve mně probouzí o mnoho intenzivněji.Poddávám se a nechávám skrze sebe pro všechny ty lidi téct energii Světla v takové podobě, jak právě potřebují…

💗💗💗

Cítím, jak je to potřebné.

Cítím, jak je to důležité.

Cítím, jak je to má práce.

💗💗💗

Vím a můj vlastní Život mi hmatatelně tolikrát ukázal, že síla obyčejné modlitby má obrovskou moc a je podporou nejen těm kdo ji tvoří, ale i těm, kterým je určena.

Kam má paměť dosáhne, tak na svůj příběh na Zemi vzpomínám jako na velmi těžký, syrový, ale současně nádherný, který mi tolikrát ukázal sílu zázraků, jejichž hybnou silou je to, co je očím skryto a tím je pokora.

V těchto dnech zažívám také velikou vděčnost za to, jak velké množství lidí má práce ovlivňuje a upřímně se děje něco o čem jsem ani nesnila. Plní mě štěstím jakou moc mají mé svíčky a má další práce a co vše Vám (nám všem) přináší…

Jsem za to vděčná a o dary, které díky tomu mám, se dělím s dalšími… mé svíčky sponzorují organizaci Unipa, navázala jsem spolupráci s Nadací Dobrá srdce a toužím v tom pokračovat dál. Cítím, že je to další část mé podpory pro druhé a chci Vám za to poděkovat a napsat, že je to díky Vám. Vy se mnou se spolupodílíte na tom, že pomáháme.

A toužím Vás požádat, abyste, až budete mít své chvilky rozjímání, poslali sílu své modlitby těm, kteří si odžívají bolest v jakékoliv formě a tolik to potřebují… Abyste ze svých nádob soucitu, po pramíncích lidské sounáležitosti, poslali dary síly a naděje těm, kteří nám všem ukazují, jak vypadá statečnost a co skutečně znamená „mít to v životě těžký“…

Nechť je Vaše vánoční období zaváté dary kouzel zázraků, jiskření očí Vašich milovaných, vnitřním pokojem a té nejhlubší vděčnosti…

Požehnaný čas,
Radana

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články