fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Ohnivé požehnání

Ležím na chodníku před domem se zavřenýma očima, čísi ruce mě drží za mé a mluví na mě laskavý hlas… Když otevírám oči, vidím staletou lípu, která stojí nedaleko, a nad ní nádherný Nebeský chrám, z něhož vystupují úchvatně blyštivé schody, po kterých v nesmírné lásce přichází Pan Ježíš.

Má Duše mu jde vstříc, beze slov komunikujeme a já se rozpouštím v tom nejhlubším klidu, jaký je možný prožít. Tiše plynu měkkostí jeho záře vzhůru a v nádherném stavu blaženosti se vzdaluji ze svého těla po schodech do Nebe.

Přetéká mnou nejhlubší láska, porozumění, tak přenádherný stav Jednoty Božího Světla, že to sotva lze popsat a zároveň slyším laskavý hlas hasiče, který mi říká, ať mu stisknu ruku a povím, jak se jmenuji.

Nemůžu udělat nic z toho, z mého těla vyšuměla životní síla, která by to dokázala a já cítím, že čím více se má Duše rozpouští v tom blaženém Světle a šťastnější je, tak tím méně to lze.

Netoužím se o to snažit, cítím naprosté splynutí s dějem, který je pro mě stvořený a záhy celá mizím v přenádherném kraji Božího království objímaná Láskou zažívám úchvatnou lehkost čirého splynutí s Jednotou.

Své tělo už necítím, a přesto Jsem.

Jsem součástí nejkrásnějšího Světla a zároveň zažívám sebe sama. Jsem vším.

Koupu se v nádherném Božím objetí a dotýkám se Všeho, co je.

Zažívám tu nejsladší Lásku a rozpínám se celým Nebeským krajem.

Nevím kolik času uplynulo, když slyším jiný hlas nade mnou, který se ptá, jestli mám děti. Cítím, jak životní energie mrholí zpět do mého těla, a já s kyslíkovou maskou odpovídám, že tři a v tu samou chvíli otevírám oči, dívám se do očí záchranáře a zároveň prožívám, jak v doprovodu Pana Ježíše přicházím zpátky na Zemi. Sladce zavírám zase oči a objímaná jeho Světlem měkce proudím nádhernou cestou zpět ke svému tělu, prožívám nesmírný klid a zároveň velikou Boží sílu, která je tak milující, živě mě obklopuje, je mojí součástí a zároveň mě přesahuje.

Slyším nádherný hlas, který mi říká, že ještě není čas, abych prošla Nebeské brány a mé poslání na Zemi není u konce. Kývu, že vím a uvědomuji si nesmírnou Lásku, kterou nyní Jsem. Otevírám oči a celou sanitou se roztryská velmi silné Světlo a současně jeden ze záchranářů pozitivně vyhodnocuje návrat mých životních funkcí, chce, abych mu stiskla ruku a já to s velkou snahou dokážu. Od té chvíle mám otevřené oči, dívám se do koruny lípy, kterou stále vidím a namísto Nebeského chrámu vidím blankytné Nebe. Znovu a silněji mám tisknout ruku a jde mi to už lépe. Má Duše se pomalu vrací zpátky do těla, kterým opětovně jemně ševelí.

Během dalších pár hodin, zatímco jsem na kapačkách a dívám se do Nebe, mnou pulsuje přenádherná Boží síla a já přestože nemám možnost si celý děj nyní napsat, tak nemám strach, že bych jej zapomněla a cítím, jak se rozlévá celým mým vědomím a každou buňkou a navždy se do mě vpisuje.

Vím, že je to požehnaný prožitek Lásky, který jsem směla prožít (i) proto, abych každému, jehož oči budou číst tyto řádky, pošeptala tento vzkaz Božího království. Cítím napřímo napsat, že až nastane čas kohokoliv z nás, tak není třeba se bát, ani bojovat s osudem, nýbrž jít tak, kam jsem šla já, protože splyneme s tím nejkrásnějším, nač nelze ani pomyslet

💗💗💗

Zpětně si uvědomuji svoji hlubokou oddanost, ve které jsem po ní šla i důvěru a zažívám, jak hluboce mě to proměnilo a cítím, jak tento svůj prožitek toužím přiblížit dalším lidem a povědět tak, že na konci našeho putování na Zemi je skutečně ráj, ze kterého jsem se vrátila.

💗💗💗

Po pár hodinách mě vyzvedává muž s dětmi a já šťastná, že jsem s nimi, vyprávím o svém prožitku, když mi muž říká, že věděl, že odcházím nahoru a důvěřoval, že zase přijdu zpátky.

Když jsme přijeli domů, tak jsem prvně vstoupila do své shořelé dílny svíček. Rozhlížela jsem se po té zkáze a v tak nádherném klidu (který je možná paradoxní, vzhledem k situaci) jsem pozorovala, jak polibky Ohnivého krále spálily tolik mé práce. Bez boje, zmaru, ale smířená jsem procházela mezi stovkami rozteklými svící, obrazy, které jsem v posledních dnech namalovala, popelem tolika cenných věcí a byla ve mně Láska. Zjišťovala jsem, že nemám stůl, skříně, barvy a štětce… A přesto se ve mně byl vzácný klid.

💗💗💗

Prožívala jsem nesmírně hluboký soulad a neměla potřeby cokoliv z toho, co se stalo měnit, že to nedovedu popsat.

💗💗💗

Procházela jsem další částí zčernalého domu v doprovodu muže a dětí a všichni jsme v tiché pokoře tento děj přijímali jako požehnaný. Zavinutí soudržností, nadhledem, ale i velkou vděčností jsme začali vynášet první věci a děti se v neuvěřitelné síle rozloučily se svým pokojíčkem. My s mužem jsme si uvědomili, že domov, který jsme budovali, právě zanikl, a my máme obrovský dar udělat to znovu a je to, to nejlepší, co nám Vesmír mohl darovat.

Přišla k nám krásná energie přerodu, který je nyní tak velkým kolektivním tématem a naděluje právě takové zkoušky, které jsme připraveni unést a já si s hrdostí uvědomuji výjimečnost svého muže a dětí. Žasnu a říkám si, že snad ani není možné v jaké vlně pokoje, harmonie a radosti se neseme.

💗💗💗

Prožívám velmi hluboké souznění s celým tímto dějem a není jediného okamžiku, který bych toužila mít jinak.

💗💗💗

Ohnivý král rozsvítil dobro lidských srdcí, kteří nám přicházejí na pomoc, za kterou jsme moc vděčni a tak v tuto chvíli – kdy uplynuly tři dny od požáru, máme obrovský kus práce hotový. Zároveň od okolí přišla i prapodivná vlna zděšení a strachu, v domněnce jakou tragédii prožíváme, s potřebou znát odpověď „Jak se mohlo něco takového v Andělské dílně stát?“.

Uvědomuji si, jak tyto strachy ukazují to, jak se vlastně neustále bojíme prožívat život a očekáváme, že vše vně musí být krásné a v pořádku, abychom mohli být šťastni. Přátelé, kteří nám v těchto dnech pomáhají, nám často opakují, že by k nám lidé mohli chodit do učení, protože co je nyní u nás, je neskutečné happy 😊.

Trochu mi vrtá hlavou, proč si lidé myslí, že po požáru by měl přijít zmar a další podobné záležitosti a říkám si, jak namísto jednoduchého prožití jakéhokoliv děje hledáme důvody „proč a nač“ a myslíme si, že když přijdou katastrofy je to „za něco“ a musíme z toho být patřičně zoufalí.

Společnost to očekává a nikdo si neuvědomuje, že katastrofy a různé pohromy živlů od nepaměti lidem tvořily nádherné portály, skrze které lidé na svých cestách procházeli k tolik důležitému rozšiřování lidských kvalit v jemnosti svého lidství a úctě k Životu.

💗💗💗

Naši předci si toho byli vědomi a věděli, že se kolo živlů může kdykoliv roztočit a padnout právě na ně a neznamená to, že je to trest, nýbrž zasvěcení. Od dávných dob světem procházejí živly, které ze svých říší pouští své síly právě proto, aby jim skrze ně předávali své dary a zasvěcovaly je na cestě poznání skrze samotný prožitek, který je nepředatelný. 

💗💗💗

Chápu, že si lidé myslí, že když někdo vyhoří, tak je to hrozná tragédie, protože já si to dřív myslela také a nyní mohu říct, že je to požehnaný děj.

Uvědomuji si, že není umění být šťastný, když je vše nádherné, ale naopak – právě, když přijdou těžké okamžiky, tak je prožívat ve smíření a niterném štěstí je ten největší dar.

A naši předci, jejichž životy byly o tolik těžší, než ty naše, toto umění měli a vlákna svých osudů tvořili s pokorným přijetím, ať přišlo cokoliv.

Uvědomuji si, jak jsme zhýčkaní, když nepohodlí prožíváme jako důvod k truchlení, ale i duchovně (přes všechnu duchovnost) zaostalí, když se domníváme, že je něco špatně, když právě nad naší hlavou nesvítí slunce a nejsme ochotni to přijmout, jako přirozenost Života, který je ve své podstatě jemný i syrový současně a je jeho vášní tvořit krajnosti, jimiž nás učí být v harmonii v jakékoliv situaci a nechat sebou rozkvétat lásku.

Je v pořádku, že po nás život kdykoliv může žádat plnit úkoly, které se zdají být náročné a skrze které směřujeme do stále hlubších kvalit vnitřní síly v lásce, ale i statečnosti, že to tak je a smí být.

💗💗💗

Uvědomuji si, jak jsme troufalí, když ze své krátkozrakosti hodnotíme různé katastrofy a byť v dobrém mínění si říkáme za co, to asi dotyčný má a po tomto prožitku vím, že je to hodnocení samotné Boží práce, která nepřichází ničit, nýbrž zušlechťovat.

Uvědomuji si, jak velká duchovní pýcha spolu s tématem provinění, které má původ v působení církve, v nás stále trvá a nyní právě skrze naši rodinnou situaci v mnoha lidech vyplavuje pachuť tohoto oslabení.

💗💗💗

Nevím, jestli bych, nebýt toho famózního prožitku s Panem Ježíšem, byla v právě vyhořelém domě tak šťastná a naplněná, jak jsem, ale uvědomuji si, že jsem prošla mystickou cestou, ze které jsem se vrátila jiná.

Žít  lehce a citlivě v souladu se vším co se děje, je umění, které je třeba stále posilovat, a upřímně Vám musím říct, že mám doma mistry tohoto umění v nepochybné síle. Jít svojí cestou, ať už je to cesta k Nebi, či po Zemi, aniž bychom toužili cokoliv měnit a nechat sebou rozkvétat lásku, je ta největší radost.

💗💗💗

Jsem vděčná za každý záchvěv tohoto příběhu, který je tak křehce čerstvý, silný a neuvěřitelný, až nás všechny plní obrovským respektem a do všech Vašich příběhů, ať se zdají jakkoliv těžké, posílám všechny ty zázračné esence…

💗💗💗

Mějte nádherný čas plný niterného štěstí a nezapomínejte se smát – je to elixír. A věřte mi nebo ne, my se v současných dnech tak moc smějeme, neboť vzniklo mnoho nejen povznášejících prožitků, ale i těch úsměvných a lidských, že je u nás radost být.

A příště třeba o tom, jak nám jde rekonstrukce, anebo o tom, co náš požár skutečně způsobilo a v jaké širší rovině se pracuje na tom, aby se nic podobného nestalo právě u Vás.

S vděčností za svoji cestu do Nebe i zpátky na Zemi.

Radana

 

Následující P. S. již není aktuální, avšak nechávám si je zde, aby mi připomínalo tu neuvěřitelně nádhernou vlnu podpory, které se mi tehdy, v roce 2020 dostalo. Ze srdce děkuji Vám všem 💗.

P. S. Všechny svíčky v mé dílně byly políbené Ohněm a mnou pečlivě přebrány. Ty, které neztratily nic na své síle a naopak jejich vibrace tímto dějem byly posíleny, je možné zakoupit na mém e-shopu.

Je těžko uvěřitelné, jak je možné, že v jednom prostoru některým Oheň jen požehnal, zatímco jiné se roztekly a právě svíce požehnané je nyní možné nakoupit. Jestliže si nyní objednáte jakoukoliv svíčku, která je dostupná, tak do odvolání budu odesílat právě tyto svíce. Mají rozmanité vnější, ale ne nijak veliké vady a vzhledem k tomu, že každá je jiná, je není možné jednotlivě nafotit, ale na Vaše požádání při objednávce tak mohu učinit a ráda Vám vyhovím. Jestliže si přejete nyní svíce perfektní a bezchybné, tak prosím vyčkejte, až budu mít zrekonstruovanou dílnu a obnovím zásoby. Nyní nemám ani štětec, kterým bych malovala 🙂

Všem z Vás, kteří si zakoupíte, svíce z onoho děje Vám z celého srdce děkuji podpoříte tím mě a moji rodinu.

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články