fbpx
Objednávky přijaté 10.-16.6.2024 budeme z důvodu pracovní cesty expedovat v pondělí 17.6.2024. Děkujeme za pochopení:-)
Nákupní košík

Světelné výbuchy na Zemi

V třeskavých vibracích neskutečných energetických výbuchů, které se rozlévají mnoha vrstvami plášťů planety, se ke mně nese volání. Volání o tom, že je důležité stáhnout tyto frekvence do pole Země a v tu chvíli absolutně netuším, co vše mě v souvislosti s těmito ději potká.

Tečou po mně a já se cítím jako dynamický sloupec gejzírů, jímž tentokrát neproudí malebně hladivé vibrace, nýbrž skutečně nespoutané Světelné výbuchy solárních bouří, kdy jedna překotně následuje druhou, a mám dojem, že mě to celou pohltí.

Přesto odhodlaně a vskrytu své samoty i okamžicích, kdy mě volají běžné povinnosti maminky, či mého poslání, pracuji s tím, oč jsem žádána.

Cítím velké vyčerpání, a přesto nezpochybnitelnou potřebu necuknout ani o milimetr, a ačkoliv mě to stojí mnoho energetické i fyzické síly a celý energetický přenos mi brání několik dní ve spánku, tak jsem odevzdaným nástrojem.

Po několika dnech ke mně odkudsi přichází informace o solární bouři, a protože nemám televizi, tak žasnu, že se děje něco, co sama několik dní prožívám a je to tentokrát i pozemsky podložené. Dává mi to trochu klidu i útěchy.

Dny se slévají a já navzdory neustále proudícím vibracím, s jejichž každým dalším posunem cítím obrovskou tenzi a s každým ukotvením nesmírnou úlevu, neustávám v běžných činnostech, ač už mám dojem, že se rozložím.

Od prvních vln celého děje tvořím obrázek, kterým se prolévají neskutečně silné energie a mnou prostupující spalující síla přetavuje třaskavé bouře do hmoty a zároveň i do určitého ztišení a vybalancování.

Cítím, že mě to bolí a to ve všech rovinách. Chvílemi mám sto chutí ten obrázek roztrhat a smazat jej ze světa, a přesto mi téměř vůbec nedovoluje, abych se od něj vzdálila, a během jeho tvoření mě doslova nechce pustit. Uvědomuji si, že nic takového se mi ještě nestalo. Nic takového jsem ještě neprožila a to už jsem zažila ledasco.

V tomto období se rovněž ukazuje, že lidé kolektivně procházejí náročným obdobím a to mnohdy až na samotnou dřeň.

Uvědomuji si, že víření obrovských gejzírů galaktického pole, které mě vede k naplnění svíce, zřetelně ukazuje, že je to (opět) děj Celku a jak vzácně oslnivý klíč na planetu přichází.

Dostávám jednoznačné indicie, že v něm skrze své síly promlouvají tisíce Božských Bytostí, které se na tento okamžik připravovalo eony času. Cítím vnitřní chvění a přicházející bod zlomu. Ne můj vlastní, ale celé planety.

Pociťuji blízkost Mámy nás všech, ke které mám díky napsání knihy Placentový rituál velmi výjimečný a hluboce milující vztah. Vrcholí celé vývojové období Země a já si uvědomuji tisícero souvislostí, které mi chanelingem přišly. Ať už jsem je zveřejnila v podobě článku Přepis těžiště Země, anebo v soukromé facebookové skupině během předchozích několika online meditací, neboť mnohé informace zkrátka do veřejného prostoru naplno pouštět nemohu.

💗💗💗

Přichází nepopíratelný a zlomový okamžik, kdy se Nová Země a každý, kdo na ni touží přejít, rodí do nové verze sebe sama.

Uvědomuji si, jak výsostného úkolu se mi dostává, přesto to pro mě není vůbec snadné.

Ač se vše děje v nádherných a do sebe zapadajících ceremoniích, jež toužím vetkat do slov a odvíjí se hloubky dějů za přítomnosti nejen jemných bytostí, ale i stařešinů pradávných kultur a Zemí prostupují aktivační kódy posvátných dračích komnat a já jsem vtažena do těchto dějů s velkolepě brilantním přesahem, tak ze Světelného jazyka nedokážu do našich slov přetlumočit, co VŠE se odehrává…

💗💗💗

Jednu noc konečně hluboce spím a zdá se mi nádherný sen, který se do mě otiskl a ještě než otevřu oči, tak slyším jeho mystické poselství. Beru do ruky telefon, abych ho zaznamenala, a tam na mě čeká fotka od paní, kterou už léta provázím, se slovy „Radanko, podívejte na tu krásnou polární záři u nás doma.“

Aha, já vůbec netušila nic o nějaké polární záři, no to jsem celá já, pomyslím si, a když se pozorně podívám na obrázky, vidím to samé nebe z mého snu a v napojení chanelingem ťukám poselství ze snu. Záhy jej ještě v posteli mžouravě čtu a zjišťuji, že jsem obdržela vedení a poselství k naplnění Svíčky.

Najednou je tu den, kdy ji držím v ruce a mně se tají dech nad její silou a krásou a současně se o mě pokouší mrákoty.

Její Excelentně zlatá barva s perleťovým leskem je nádherná a já na ni přesto zoufale hledím a brečím.

Ona je tak nádherná, noblesní, detailně propracovaná do nejmenších detailů a září natolik, že totiž vůbec není vidět! Vždyť ji nikdo neuvidí! Chytá mě panika a letím s ní k oknu, první polibek slunečních paprsků ještě více stvrdil, že je opravdu tak oslnivá, že se chvílemi mění ve zlatý Světelný kotouč gejzírů, které oslní zrak natolik, že ji není možné vidět.

Jednu za druhou si prohlížím a padá na mě zmar. Co s nimi budu dělat? Tak tohle se mi opravdu nepovedlo, rozbrečím se a mám dojem, že snad všechny svíce vymrskám z okna a už nikdy žádnou nechci vidět. Za pár okamžiků už s pokorou usedám se štětcem v ruce a dělám první tahy na Solární bouři.

Odpoledne klukům na jejich obvyklé „Mamko, co jsi dneska dělala a jak ses měla?“ odpovídám: „No, kluci, dneska smutně…“ a rozvyprávím příběh od slov: „Pamatujete, jak jsem pracovala na tom obrázku? Tak…“

Kluci mě utěšují, záhy objímají a vysvětlují mi, že se to prostě stává, že se někdy něco nepovede. Poslední slzy mi tečou po tvářích a pociťuji hrdost na své děti i sama na sebe. Dívám se do očí těm malým, a přesto tak kvalitním a zralým bytostem, které mi nyní ukazují, jak VŠE, co je do nich vloženo má velký smysl.

Rozhoduji se, že to nechám dosednout, a co udělám dál, se nyní rozhoduji nerozhodovat.

Další dny se soustředím na úplně jiné věci, kterých mám nad hlavu.

Za pár dní jdu v podvečer, jen se starším synem, do lipové aleje na procházku (mladší má spaní ve škole). Vdechujeme příjemně vlahý vzduch a syn sám od sebe otevírá ožehavé téma: „Tak co mamko, už víš, co uděláš s tou svíčkou?“

„Vojtíšku nevím, fakt nevím, ona je tak nádherná a natolik oslnivě září, že skoro není vidět, víš, natož aby se podařila vyfotit, bude to poprvé, co to udělám, ale já ji asi do světa nepustím.“

💗💗💗

„Mami, ne to nesmíš udělat! Mami, opravdu tohle nedělej, já totiž cítím, že v ní je vepsaná Moudrost celé galaxie a jsou v ní energie, které teď lidi hodně moc potřebují! Ale opravdu hodně, to nemůžeš udělat.

Víš, to je prostě taková VIP gold specialita a to je právě ono. I když lidi na první pohled neuvidí celou tu krásu a sílu a budou hledat úplně něco jiného, tak pokaždé když se na ni podívají, mají šanci spatřit něco, co předtím neviděli.

Ona má totiž úžasný energetický přenos. Ta svíčka jim postupně bude ukazovat víc a víc. Kousek po kousku a vždy o něco dál. Je jiná oproti ostatním, protože schovává poklad už jen tím, že se na ni podíváš.“

💗💗💗

A koukají na mě tytéž oči, v nichž jsem, když jsem je prvně uviděla, spatřila celý rozzářený Vesmír a VÍM, že právě TEĎ můj syn stahuje Božské vibrace, ať už skrze perly svých slov, tak i zrak, který nese zvláštní lesk, a já zřím Božství.

Uběhl týden, dva, tři a já, přestože jsem ji VŮBEC doma nechtěla 😁, tak jsem ji ve velké pokoře i respektu zažehla a nechala se obklopit její září a okamžitě jsem pocítila jak Mocná svíce to je. Je to jako v pohádce a dosud prožívám, jak Solární bouře dosedá. Je oslnivá mnohem víc, než jsem si myslela a její elipsy zářících cyklón magicky pracují, až se mi tají dech.

Vše se odvíjí ve skvostných a obrovsky silných procesech, kdy sestupují aktivační Světelné vibrace brilantních dimenzí a současně tepe hluboce otevřené jádro Země Posvátnou hudbou, jejíž vysokoenergetické tóny vytvářejí obrovsky rozlehlé portály expandujícím Světlem, v němž zní Hlas Jednoty.

Mění se celé mé energetické pole a já den ode dne pozoruji, že jsem obklopena zcela jinými symboly Kosmických kódů a naslouchám Světelným mantrám prajazyka, které okolo mě silně zvučí a jejich tóny rozsvěcují cestu pod mými kroky…

Vnímám, jak jsou má jemná těla, až do každičké jednotlivé hmotné buňky, protkávaná zlatými vlákny souzvuku vzkříšených frekvencí planety, jež po pádu Atlantidy ustrnuly v mrazu času. Můj prostor je prostoupen krystalickou mřížkou planety Země, která znovu aktivovala svoji nesmírně silnou obrozující moc a skrze ni se vinou zářící démanty, čekající tisíce eonů na tento okamžik, jejichž Síly, před nimiž se klaním, sestupují jako ta nejvznešenější Královská družina.

A přesto dokážu sotva kdy vyjádřit, do jakých rovin, sfér, příběhů a časoprostorů bylo třeba vstoupit a co vše, bylo nutné uskutečnit, aby byl možný přepis tohoto záměru do hmotné roviny.

V té době jsem zároveň vedena vzít Svíci Solární bouře na jedinou živou akci, kam jednou za rok jezdívám a sotva jsme ji s kolegyní vybalily, okamžitě získává neskutečný zájem a doslova aplaus. Její vibrační pole, které je hluboce mystické, přítomní okamžitě pociťují a téměř všechny Svíčky se během chvíle vyprodají. Žasnu nad Moudrostí Celku nad Moudrostí přítomných lidí, kteří „vědí“… a aniž by znaly její psané poselství, tak je jejich intuitivní volba jednoznačná.

Pociťuji, že má mylná domněnka o tom, že se nepovedla, přišla proto, že tato svíce skrývá tolik tajemství, které se volně jako poupě rozkvétající růže derou na svět. Uvědomuji si, že s každým momentem jejího svitu tento děj pokračuje a vede mě do zrodu samotných krůpějí čistého Světla, v nichž se dotýkám královské záře vibrací. Mísí se v nich vyvážené energie prastarých šamanů, vibrace Mistrů, kódy mých osobních portálů v napojení na Nové těžiště Země a mnohem více…

Je to setkání s přesahující silou celé galaxie.

Nyní, při psaní svých slov, opětovně vidím oči mého syna a jeho moudrý proslov hodný starce, v němž právě on vyslovil, že jsou v této VIP gold svíčce energie všech galaktických portálů. Naplňuje mě spokojenost, vděčnost a uvědomuji si, jak ji samotné otřesy Země požehnaly právě na Světelné misi, kde jsme před pár dny s kolegyní byly a prožily jsme tam zemětřesení (ano, skutečně).

V klidu, s vědomím, že energie svíce Solární bouře naplno dokonaly svojí třaskavou práci a obestřely zemské jádro, jsem své kolegyni řekla: „Země se zatřásla, kde máme pasy, kdyby bylo třeba utíkat?“ a šla jsem spát. Pocítila jsem hluboký průlom a to, že Země smazala svoji historii, a každý z nás je nyní veden udělat totéž. S bušením srdce jsem ten okamžik vytáhla telefon a četla si poselství před řadou týdnů napsané, které tak výstižně o všem hovoří.

Druhý den bylo vše jinak a já z hloubky sebe sama věděla, že je čas poslat do světa Svíci, která je hodna velké úcty i respektu. Solární bouře – požehnaná Světelná cyklóna, limitovaná svíce pro odvážné, která se nás svojí nespoutanou září dotkne hlouběji, než si umíme představit a dovede nás ke zření oslňujícího Světla, které se v našem poli propíše jako brilantně silné a nikdy nesmazatelné požehnání.

V tuto chvíli je Svíčka exkluzivně LIMITOVANÁ, neboť nevím, zda budu smět v jejím tvoření pokračovat. Jestliže s ní rezonujete, tak její nákup neodkládejte, protože je její množství omezené.

S láskou milované Solární bouři děkuji za to, že přišla a naplnila mé bytí doteky celé galaxie.
Radana

 

P. S.: Svíčka mi doma den po dni svítí a tvoří nádherné křídlo a vedle ní svítí svíce Archanděla Metatrona, která také tvoří křídlo – cestu a prostor druhé svíci.

Pozoruji, jak se do sebe něžně vplétají, a vím, že Metatron jí otevírá Brány na Zemi a ve své majestátní síle žehná jejímu životu se slovy Země a lidstvo ji potřebují.

Vidím, že se tiše vzdaluje a VÍM, že přichází okamžik, na který jsem připravována už několik měsíců. Čas Archandělských svící se v tuto chvíli naplnil a ony do dna naplnily svoji misi.

Přesto, že to vím již dlouho a čekám „jen“ na znamení, kdy tuto zprávu zveřejním a pustím i k Vám, moji milovaní, tak mě to dojímá a současně nemám sebemenší pochybnosti o moudrosti, která je v tomto rozhodnutí propsaná.

Se slovy, že Archandělé naplnili své předurčení a je čas předat kralující žezlo pomoci Jemným Bytostem ze sfér, které rezonují se současnými potřebami lidstva a tiše odejít zahaluje Metatrona půvabné Světlo… Mizí historie, je čas uzavření, lidstvo se dělí. Boží tvůrci mezi námi hlouběji a nepopíratelně vnímají a cítí své Světlo a pochopili, že již není čas jej tlumit a jakkoliv se snažit jej řídit. A právě pro ně, ze Světelné truhlice, která tisíce eonů čekala na své otevření, přichází Solární bouře – drahocenná svíce pro odvážné.

Neznamená to, že Archandělé nejsou, jen se vzdalují do jiných sfér. A kdo ví, třeba se v jiné podobě vrátí. V tuto chvíli je Archandělských svíček velice omezené množství, které již nebudu obnovovat, neboť je to Záměr. Vyšší ZÁMĚR pro mě vždy byl a JE NĚCO, co bezvýhradně celým svým srdcem následuji. Děkuji, že Vy všichni, kdo čtete tyto řádky spolu se mnou, jej ctíte také. Svíce Pramen Světla odjakživa dokonale pracují, jsou bez nadsázky kouzelné s obrovským Světelným přesahem a to právě proto, že jej tvoří Záměr Vyšší a nikoliv můj. A ten v tuto chvíli uzavírá kolekci Archandělských svící.

S láskou a velkou pokorou děkuji.

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články