fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Za bránou mé dílny

V rukách s Osobní svíčkou, vybíhám ven, abych si ji vyfotila. Cítím zavinutí závojů Slunce a já jí spontánně políbím, šeptám ji modlitby a v očích mám jiskření. Je určená ženě od jejích kamarádek na podporu uzdravení z vážné nemoci a já při jejím tvoření skrze sebe nechala tvořit tu Nejvyšší možnou Světelnou koncentraci. A ještě nyní když ji „jen tak“ mám v rukách, vnímám, jak s ní celé Nebe pracuje a ona tepe obrovskou silou, až mě to dojímá. Nesu jí jako poklad do dílny, kde na ni čeká kolegyně s rozpřipraveným balíčkem.

Obě cítíme, že dnes musí být tato zásilka odeslána. A já vím, že spolu s ní budu posílat, tak jako s každou svíčkou z mé dílny i kus svého srdce a vlastně tentokrát ještě víc, protože mě příběh paní, pro kterou je určena doslova vzal za srdce. A ano, možná by se hodilo říct, že jsem vždy od vašich příběhů poodstoupená natolik, že se mě netýkají. Ale ony se mě týkají, cítím je a prožívám skrz naskrz.

A ať už jde o tvoření svíček, skupinovou, či individuální práci s vámi, tak jsou chvíle, kdy je žádoucí se ponořit pod hladinu vašich příběhů. A být s tím, být s vámi. Bez cenzury, hodnocení, velkoryse a hluboce opravdově, protože tehdy jde cítit, vnímat, zřít a dotýkat se vašich bolestných i radostných příběhů, kvalitami, které jsou nadlidské, a přesto je rozžíná obyčejný lidský cit. Tehdy Božství koná skrze mě.

Vcházím zpět se slovy, že k této Osobní svíčce máme a musíme ještě přidat svíčku Ježíše Krista. Cítím určitou naléhavost tohoto záměru a bez váhání píšu e-mail ženě, která tuto osobní svíčku objednala.

💗💗💗

„Milá Lenko, dávám vědět, že dnes pošleme speciální zásilku. Osobní svíčku pro vážně nemocnou kamarádku Vaší maminky, Lenku. Svíce je velmi silná, koncentrovaná a opravdu nese hluboký rozsah. Před okamžikem jsem si ji šla ven vyfotit a úplně spontánně mnou plynula modlitba, požehnání a „musela jsem“ ji políbit…

Ať si jí paní Lenka nešetří a opravdu s ní hned pracuje. Současně jsem dostala silný impulz, že k ní mám přidat svíčku Ježíše – ať svítí obě současně. A Ježíše Vám prosím nebudu počítat a opravdu jej platit nechci, skutečně vnímám velmi silně, že má být a je třeba, aby svíčka byla darovaná přímo ode mě…

Jsem dojatá Lenko
Mnohokrát Vám děkuji,
s láskou Radana“

💗💗💗

Za pár dní čtu odpověď:

💗💗💗

„Milá Radano, srdečně děkuji, jsem dojatá. Dala jsem si na odpověď pro Vás 3 dny, abych našla slova, která by vyjádřila vděčnost a dojetí nad Vaší laskavostí, ať už samotným stvořením osobní svíčky pro nemocnou ženu, darem svíčky Ježíše nebo tichou modlitbou a polibkem. Skutečně nenacházím slova, která by popsala ten pocit sounáležitosti ženského léčivého kruhu. V tu chvíli, kdy jsem e-mail přečetla jsem pocítila bytostný klid, protože jsem se cítila součástí něčeho velkého a krásného, co tu vždy bylo a bude a co nás dalece přesahuje. Tak jen nechávám mluvit duši skrz slzy, které mi vždy při vzpomínce na Vaše slova a činy vytrysknou. Věřím, že si mě na dálku „načtete“ a budete přesně vědět i beze slov .

Srdečně zdravím a objímám!
Lenka“

💗💗💗


Plní mě něha, tak nesmírná a hluboká, že mě přesahuje a já nepochybuji, že to co cítím, je láska, ta nejhlubší a nejčistší láska, kterou člověk k člověku může cítit. Cítit ji k bližnímu tak mocně, že i když jej nikdy nespatřil, tak prožívá celobytostně splynutí s láskou Boží…

Rozprostírající se, měkce dopadající Světlo okolo mě jako kdyby se roztančilo, a já pociťuji smysluplné naplnění i nepomíjivost skutečně bohatého bytí v sobě sama. Říkám si, ano pro tohle jsme přišli na Zemi všichni žít…


Odpoledne posílám e-mail s poselstvím na novou svíčku (ano rodí se nová hvězda) své úžasné korektorce Jitce a pociťuji, že toto je první svíčka, za kterou není „jen“ zástup Světelných bytostí, ale mnoho z vás…

Přichází na svět jako ozvěna vašeho zájmu o moji práci, vašich přání i velkého množství dotazů s jakou svíčkou podpořit situaci XY (záměr a vibrace svíčky jsou zatím ještě tajemstvím a proto volím neutrální pojmenování).

U tvoření této svíce jsem mnohokrát pocítila celou kaskádu rozmanitých procesů. Nenechala mé oči suché a nyní ji v podobě slov posílám Jitce, která pro vás má slova vždy láskyplně opečuje.


Přichází mi zpráva, zda bych ji mohla poslat fotku, aby se lépe na svíčku naladila.

Posílám a záhy mi přijde odpověď: Ta je (zase) NEUVĚŘITELNÁ!“ 😍

Odpovídám: „Jituško za ní stojí i Tvůj příběh, toho co se Ti nedávno stalo… (pochopíš v poselství).“

Záhy mi přijde jedna jediná věta: „Tak jsem si to už přečetla a normálně mi tečou slzy.“ 🤍

S porozuměním přikyvuji na displej mobilu a dnes už podruhé cítím nesmírné jihnutí v srdci a z něho proudící jas, tvořící baldachýn celobytostného splynutí s Celkem.

 

Mým srdcem se sbíhají zářící vlákna Lásky snad celého Vesmíru, jimiž objímám svět, každý plamínek co jsem kdy stvořila a každého z Vás…

S obrovskou Láskou děkuji.

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články