fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Májové poselství Andělů

Jen tak tiše koukám do korun ševelících stromů, jejichž listy si mezi sebou něžně vyměňují tisíce polibků, vpovzdálí slyším výskání svých dětí a pozoruji nekonečné proudění paprsků Andělů, kteří lesní království zaplavují.
Fascinující podívaná mě zcela vtahuje do svého děje, v němž se hemží přenádherné elipsy tekoucího Světla v nesdělitelných barvách, jimiž pulsuje posvátná síla života, vlévající se do hlubin stromů, z nichž se záhy všemi směry uvolňuje a obestírá celý prostor.
Pozoruji, jak v korunách tančí nekonečně mnoho překrásných bytostí, které nepřetržitě tvoří magický děj a v dokonalé synchronii bez jediného zaváhání uvolňují obrovské světelné víry, které jsou stromům zdrojem živin.
Vidím, jak mnoho dalších andělů s hlubokou něhou objímají jejich kmeny a zaplavují je bezpodmínečnou láskou.
Mám široce otevřené oči jako malé užaslé dítě a to, co vidím se dotýká nejhlubších rovin mého srdce, které přetéká pokorou a dojetím.
Jsem nesmírně šťastná z toho, co právě zažívám a sílí ve mně touha vynést své prožitky do srdcí dalších lidí.
V tu chvíli slyším tiché hlasy andělů, kteří mi říkají, abych lidem předala poselství těchto okamžiků, ve kterém mám nejprve vyjádřit, že je čas připomenutí si toho, že každý člověk je čirým světlem, v němž dřímá božská esence nesmírné síly. 
Každým člověkem pulsuje tento božský tep rozsáhlé moci, který je živým mostem ke všemu stvořenému hmotnému i nehmotnému. Každou lidskou buňkou se chvějí jemná vlákna, která vyzařují a přijímají frekvence světla, s nimiž každý člověk umí komunikovat a pracovat.
💗💗💗

Božím darem uvnitř každého člověka,  je schopnost zřít sílu, ze které jsme stvořeni a která nás obklopuje
v mnoha esencích života. 
Přirozenou lidskou vlastností je schopnost Ji uvnitř i vně vnímat, cítit, vidět, prožívat.
Stačí si to uvnitř sebe připomenout a pra-původní esence, díky které jsme, počne zářit z hlubin bytosti.

💗💗💗

Plna obdivu k fascinujícím zázrakům, který je součástí nás samých, slyším hlasy andělů, kteří opakují, že je třeba, aby si to lidé připomínali mnohem častěji než dosud a pečovali o své spojení se zdrojem uvnitř sebe.

Mé vědomí se propojuje s oslnivým oceánem světla přenádherných bytostí bezpodmínečné lásky, které mě vedou do vzácného děje, uvolňujíce mi mnoho nádherných vhledů.

Sdělují mi, že v tomto období na Zemi intenzivně rozprostírají vysoké frekvence, nesoucí výjimečné vibrace, které nás lidstvo spojuje s  královským prostorem uvnitř našich srdcí.

Prožívám, jak se moji srdeční krajinou rozpínají tiché paprsky, které mnou malují další a další něžné ornamenty, pro která nenacházím slova a současně cítím, jak jsou mé sálající kořeny pevně rozpoloženy v Matce Zemi.

V nesmírné vděčnosti mnou plynou modlitby, ve kterých o nic neprosím, ale za Vše děkuji.

Děkuji za každou kapku darů, které ve svém Životě mám. Bez tužeb a přání, svrchovaně naplněná prožívám, že to je ono… To je to opravdové štěstí. Nic nechtít a jen být. Rozpíná se mnou nepopsatelný a přesto hmatatelný mír.

Z mléčného oparu, se zviditelňují obrysy nádherného Archanděla Raziela, který z něj vystupuje a měkkým zlatým světlem mnou vine mnoho překrásných darů, v nichž se zastavuje čas a já jen tiše jsem…

Blaženě prožívám propojení se vším, co je stvořeno.

Nevím, na jak dlouho se zastavuje čas, který opětovně dává do pohybu radostné štěbetání mých dětí, hrajíce si v mé blízkosti se skřítky.

Pootáčím se jejich směrem a vidím, jak je andělé láskyplně objímají, laskají se se stromy a všemi směry uvolňují čistou lásku, kterou zní božská hudba.

Jako kdyby děti právě v tento okamžik dostaly pokyn, utíkají ke mně a cestou každý strom, který míjejí na okamžik obejmou a zazpívají mu „máme se rádi“.

Září tím nejkrásnější světlem lásky a z jejich očí proudí tisíce jiskřiček štěstí z bytí tady a teď, z bytí ve kterém se čas zastavuje…

Vděčně si uvědomuji, jak jsme na jedné vlně, v dokonale vesmírné synchronii, každý ve svém světě a přesto společně, v pospolitém prolnutí a dokonalém načasování mezi námi, anděly i nepatrným zachvíváním lístků na stromech.

Ruku v ruce s dětmi odcházíme z lesa, děkujíce bytostem, za jejich společnost a na samotném konci lesa se starší syn Vojtíšek Gabriel ohlédne a šťastně zavolá „děkujeme přírodo“.

Při večerním Rituálu Vděčnosti si vzpomene na tento okamžik a říká, že dnešnímu dni děkuje za to, že jsme byli společně v lese a proudila tam láska.

V mateřském objetí mu šeptám, že i já děkuju, co jsme dnes prožili a že o tom napíšu dalším lidem.

On mi na to povídá „to budou lidi i Andílci rádi“… a menší Maxík Michael souhlasně zavýská.

A tak Vám píšu o štěstí jednoho všedního dopoledne, abych vám přinesla poselství od Andělů o tom, že každý člověk je čirým světlem, jehož jas je spojnicí, se vším co je stvořeno. S hmotným i nehmotným světem.

Každý z nás má ve svém srdci strunky Světla, udržujíce naše živé propojení s Anděly, bytostmi Světla, říší skřítků a víl, které k nám rozmanitými způsoby promlouvají a bezpodmínečně nás milují.

Vnořme se do hebkosti svého srdce a tam uvnitř své Svatyně vnímejme nádherný svět Božství, jimž naslouchejme pra-původní síle sebe sama a všeho, co je stvořeno v pospolitém štěstí, ve kterém se zastavuje čas… všedních i nevšedních dnů.

S láskou pro Vás,
Radana

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články