fbpx

Milí zákazníci, děkuji Vám za Vaši přízeň a oznamuji, že poslední objednávky, s dodáním do Vánoc, přijímám v neděli 17. 12. 2023 do půlnoci.

Objednávky přijaté od pondělí 18. 12. 2023 budeme odesílat až počátkem roku 2024.

Nákupní košík

Jako Světlušky

Jen den zimního Slunovratu, okamžik, který je magický, jiskřivý a naše rty častěji, než kdy jindy vyslovují slovo Ježíš – Ježíšek.

Noříme se do závojů slavnostního času, jak hebce poletující vločky okolo nás a mnozí se právě nyní ve svých nitrech zjemňujeme a otevíráme půvabu plynoucích energií, které nás obklopují a zvou do prostého bytí v Přítomnosti.

Propojení s Bohem přichází intenzivněji skrze viditelné i neviditelné momenty a naše svobodná vůle rozhoduje o tom, kolik času spočineme v Tichu a kontaktu s Ním.
Kolik si Ho sami sobě věnujeme.

Procházíme Světelnou bránou vyrovnání, smíření, milosti, z jejíž opačné strany k nám přicházejí nesmírně nádherné Bytosti Světla, které nás v tomto období podporují.

Vyrovnání, smíření, milost jsou témata, která se mnohaúrovňově dotýkají každého z nás ve veškerých vrstvách naší existence a našeho života. Individuálně i kolektivně.

A my jim v sobě můžeme tvořit prostor tím, že se rozprostřeme v Míru v srdcích bez chtění a přitažlivosti čehokoliv, ale i bez odporu. V ryze Čistém odevzdání, skrze které přichází ke slovu Láska, Soucit, Odpuštění.

V jemnosti beztíže, nezávislosti na čemkoliv a komukoliv. Tak, jak je naší ryzí podstatou, ve které září Stvořitel nekončící hloubkou Světla, které se rozprostírá duší každého z nás.

 

Tento čas je ale také tradičně rušný, dynamický, veselý a bere na sebe dokonalé podoby všeho druhu právě takové, jak je potřebujeme a k sobě pustíme. Můžeme být v radostně rozvířené energii v upatlané kuchyni se svými blízkými, a přesto uvnitř sebe prožívat nádherný klid, vděčnost a hluboké souznění.

Můžeme být zavalení (tak jako já mnoho týdnů) 🙂 neuvěřitelnými vagóny práce, a přesto jí můžeme v lehkosti a pokoře otevírat své náruče, kořenit ji jásavou energií dítěte, které se nepřestává radovat a smát. A ve vděčnosti objímat prameny řeky svého Života jakkoliv rozdováděných momentů citem svého srdce, z něhož přirozeně vyvěrá to nejkrásnější.

Vyvažovat jedno s druhým a v rovnováze, smíření a bez vnitřního tlaku je jako když v nás rozkvétá strom, jehož květům umožňujeme právě tak nádherné a voňavé rozvinutí, jak se přirozeně děje, aniž bychom je chtěli řídit.

A ať už to přichází ve vlnách jemnosti, či síly, tak naše vnitřní laskavost a ochota plynout v souladu s Vyšším řádem, je něco, co nás posouvá a právě tak vztahy všeho druhu.
A o tom nynější období je a ještě nějaký čas intenzivně bude.

Zrakem Lásky svého srdce, bez obtěžkání rozumu nechme tvořit na svých cestách Stvořitele. Může na nich být nepřeberně mnoho tónů rozmanitých prožitků, které nesuďme, nehodnoťme a nezpochybňujme jejich smysl, ale jen JE v té nejhlubší možné harmonii a niterném smíření prožívejme v bytí v Přítomnosti Jeho Síly, která velkolepě každý moment roztáčí Vesmírné děje na Zemi.

Skrze okamžiky, v nichž si TO dovolíme vynášíme napovrch své bytosti nekončící hloubku Světla, která se rozprostírá v každém z nás.

Nádherný a magicky jiskřivý čas v objetí ticha i radosti, ve smíření a vyrovnání.

Sviťme nekončící září Světla své podstaty jako tisíce Světlušek od srdce k srdcím všech…

S láskou Radana

 

Vyhledávání

Search

Sociální sítě

Další články