fbpx skip to Main Content
+420 775 029 666 info@pramensvetla.cz

Posvátný úkol Života

Dotýkám se hvězd a jejich stříbřitého prachu, který noc co noc rozsévají naší krajinou, a uvědomuji si, že jsem objevila svůj Posvátný úkol Života.

Zažívám vděčnost, která mě přesahuje a toužím tančit v objetí Vesmíru a Země, mezi veškerými nádhernými  cykly Života, tak, jak odnepaměti přicházejí. A já si ten nádherný tanec dopřávám a vím, že součástí mého Posvátného úkolu je to, abych podpořila druhé v tomtéž.

Několik týdnů naslouchám nádhernému tichu, rozdmýchávajíce mnou obyčejné Světlo sounáležitosti, kterým se nechávám unášet.

Momenty, ve kterých se zastavuje čas, v nichž síly Života jen tiše ševelí, a já naslouchám pravdám tisíců hlasů našich předků.

Zažívám nádherně živé propojení s každým stromem, živočichem, listem, jejich sladký spánek pohroužení.

Nazírám do dějů pokladnice Matky Země, která v tichém předení zimního spánku objímá každé semeno, záměr, kořínek. Šeptajíc průzračné modlitby požehnání, které se do nich jako karmínové krůpějky vlévají.

 

Čas pohroužení dovnitř, čas obnovy sil, pokoje a rozjímání, vnitřního ticha, ve kterém se otevírají další a další brány každému, kdo dovolí, mě vedou do objetí tichého předení Země a jejich sladkých modliteb požehnání.

 

Uvědomuji si svůj Posvátný úkol Života, který se skládá z tolika rozmanitých perel, ze kterých tvořím náhrdelník svého Života a v jemnosti k sobě sama se těším z tichého rozjímání, které není o nic méně důležité, než má poslední kniha.

Bytí v pokoji, tichu, zpomalení je nyní to nejvíce co mám dělat, právě tak jako je tomu v Přírodě a odráží se v každé bytosti.

Zažívám důležitost zimního spánku, tichého plynutí, v němž mohu úplně vše a nechávám mnou cinkat tento nádherný a důležitý cyklus Života, aniž bych mu vstupovala do díla.

V zahalení péče světla svící, teplé deky, ve vůni pečení koláčů a obyčejného bytí doma se mi den po dni otevírají hlubší roviny Země a já si uvědomuji, jak je tato má obyčejná potřeba odrazem potřeb našich předků a tradičních hodnot, které jsou v zapomnění.

Vzdálená veškerému dění nechávám hýčkat svoji duši, tělo, zaplavuji se péčí a tančím v objetí Vesmíru a Země, které mnou rozfoukávají další a další semínka záměrů, jimž měkce žehnají. A já v tichosti, vědoma si svého Posvátného úkolu nechávám sebou znít jejich moudrost, kterou s pokorou následuji.

Je nádherná jak průzračný dech, zavinuje mě laskavou péčí a v obestření závojů Země a Nebe jsem díky tomu zaplavena tolika blahodárnými frekvencemi, které se ještě stále v souladu s novým rokem nesou.

 

Cítím, že je mým Posvátným úkolem poslat do světa dalším lidem to, že semínka veškerých našich záměrů, plánů, přání a vizí jsou v toto období příliš křehká na to, abychom se z nich snažili cokoliv vymámit.

 

Naše těla jsou v procesu obnovy, regenerace a hlubokých dějů plynoucí z moudrosti Přírody, která jestliže se s ní sladíme a dovolíme, namíchá v nás dokonalý koktejl energetických rezervoárů pro celý další cyklus, pro veškeré naše počiny.

 

Čas spočinutí, zimního spánku Země se přirozeně odráží ve všem živém a je důležité jej prožít v souladu se sebou a celkem a ne se nechat zmást dravostí své mysli, či okolního světa.

 

Nepodléhat tlaku uměle vytvořených návyků společnosti a vracet se k tradičním hodnotám, potřebám a ke svým kořenům je projevem Lásky k sobě, úcty k Přírodě, Bohu (Andělům, Vesmíru, Vyšší moudrosti…) dosaďte si, co Vám ladí.

 

Je tím nejvíc, co sobě, svým milovaným a celé planetě můžete darovat a přirozeně se Vám také ve smyčce linky Vašeho dalšího cyklu vrátí zpět.

 

Je tím nejštědřejším bohatstvím, otevírajíce Vám cesty Vašeho Posvátného úkolu Života. Nezávisle na tom, jak rozmanité cesty každého z nás jsou.

Je to nejzákladnější esence, ze které budeme tvořit po celý rok a mostem k našim Posvátným úkolům.

 

Lidé se v tomto období cítí unaveně a bláhově hledají cesty, aby tomu tak nebylo, přičemž se neděje nic neobvyklého – naopak. Únava nás přirozeně vede ke spočinutí a skrze ni jsme přirozeně podporováni k návratu do bytí v souladu.

Co si dopřát prožití zimního období se vším všudy a poddat se ději, který je víc než požehnaný?

Dopřejte si zavinutí křídel Andělů, tančete v objetí Vesmíru a Země, nořte se do hlubin štědře šumících požehnání v souladu k sobě, v němž se odráží synchronie se vším, co je.

 

 • Uvolněte strach své mysli z toho, že Vám ujede vlak když…
 • Osvoboďte se z plánů a zeptejte se sebe sama, co právě OPRAVDU TEĎ potřebujete..
 • Dopřávejte si to…
 • Uvědomte si, co zvnějšku ve vás vyvolává tíseň…
 • A tomu se vyhýbejte

 

Namísto toho se ponořte do chrámu sebe sama, hýčkejte se a naslouchejte sladkému požehnání Matky Země.

 

Nechte jejím kouzelným dechem naplnit všechna semínka záměrů, vizí, nadějí a dopřejte si tiše trpělivý čas zimního spočinutí pro tělo i duši.

Objevujte své Posvátné úkoly Života, které se skládají z mnoha dílků maličkostí, přičemž jeden není víc a žádný není míň.

Navlékejte kuličky náhrdelníku svého příběhu, tak, jak bytostně toužíte a dovolte právě proudícím dějům, které jsou samy o sobě zázračné, aby Vám vdechly to nejvíc, co pro Vás mají.

 

Nebojte se, že něco zaspíte, ve správný okamžik, se rozzáří hvězdný prach, rozezpívá síla probuzené Země a Vy v plnosti síly, nasyceni a plni moudrosti a poznání, jichž se nám přirozeně v plynulosti zimní obnovy dostává, rozezníte své Posvátné úkoly Života.

Nádherné dny v plynutí tichosti.

 

2 komentářů k zobrazení

 1. Nádherné a nějak právě toto cítím, že si mám dopřát…… Opravdu jsem každý rok měla již začátkem ledna své plány, které se ale nenaplňovaly a postupem času jsem již přestávala věřit….A nyní cítím v sobě změny, už to mám jinak…… Cítím, že mne to vede více do klidu, tichosti a neplánování, že přijde ten správný okamžik, kdy začít. Jsem šťastná, že změny přicházejí a cítím obrovskou vděčnost, děkuji Bohu, že mi Vás přivedl do Života…
  Milá Radano, děkuji za vše psané i nepsané, zatím je pro mne důležité, utvrzování se, že to co cítím, cítím správně.
  Děkuji, s láskou Lucie

  1. Milá Luci, děkuji za Vaše sdílení…je krásné, že následujete své cítění, zjemňujete se a nasloucháte svým skutečným a opravdovým potřebám, které jsou v souladu s Vaší Duší…. Nechť se Vám rozvíjejí nádherné okamžiky darů, které přicházejí, když “umíme plynout”… s láskou R.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top